جديدترين گوشي موبايل توشيبا Hitskin_logo Hitskin.com

هذه مُجرَّد مُعاينة لتصميم تم اختياره من موقع Hitskin.com
تنصيب التصميم في منتداكالرجوع الى صفحة بيانات التصميم

جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

جوان ايراني

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
تيم مديريت سايت لحظات دلنشين توام با شادكامي را برايتان آرزومند است
به چشمانت بیاموز که هر کس لیاقت دیدن ندارد...
اگر مشکلات را رها کنی هرگز راه حلی برای آنها نخواهی یافت
کاش میشد سکوت را جایگزین دروغ کرد
خوشبخت ترين فرد كسي است كه بيش از همه سعي كند ديگران را خوشبخت سازد.. اشو زرتشت
کاش در کتاب قطور زندگی سطری باشیم ماندنی نه حاشیه ای از یاد رفتنی
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تو خدایی دارم وتوچون خود نداری
بدبختي تنها در باغچه اي که خودت کاشته اي مي رويد
هوس بازان کسی را که زیبا می بینند دوست دارند اما عاشقان کسی را که دوست دارند زیبا می بینند
اي دوست به راه دوست جان بايد داد در راه محبت امتحان بايد داد تنها نبود شرط محبت گفتن يك مرتبه هم عمل نشان بايدداد
من نه عاشق هستم نه محتاج نگاهي كه بلغزد بر من من خودم هستم و يك حس غريب كه به صد عشقو هوس مي ارزد
خداوند بی نهایت است...اما به قدر نیاز تو فرود می آید،به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست(ملاصدرا)
زندگی دو چهره بیشتر ندارد یا بر بازیت میگیرد یا بر بازیش میگیری انتخاب با توست
در این زمانه که شرط حیات نیرنگ است دلم برای دوستان بی ریا تنگ است
برای خندیدن منتظر خوش بختی نباش شاید خوش بختی منتظر خندیدن توست

جديدترين گوشي موبايل توشيبا

نويسندهپيام
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

تعداد پستها : 544

امتياز كاربر : 1666

تاريخ عضويت : 2009-11-02

جنسيت : انثى

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

جديدترين گوشي موبايل توشيبا Empty
پستعنوان: جديدترين گوشي موبايل توشيبا   جديدترين گوشي موبايل توشيبا Empty2009-11-16, 16:40

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی GsmAria ، کمپانی ژاپنی توشیبا که تولید کننده وسایل الکترونیک و محصولات مختلف است به تازگی از گوشی موبایل جدیدی پرده برداری کرد که در اختیار کاربران بسیاری در سراسر ژاپن قرار می گیرد. این گوشی 824T توشیبا نام دارد که دارای طراحی درب دار است و در سه رنگ صورتی ، آبی و بنفش تولید شده است.

جديدترين گوشي موبايل توشيبا Toshiba-824T-colors

رنگ های صورتی و آبی 824T توشیبا قادر به تعویض رنگ قاب جلوی گوشی هستند و این نسخه ها از زوایای مختلف رنگ های متفاوتی دارند. 824T علاوه بر موسیقی و رنگ های جالب دارای ویژگی هایی مانند صفحه نمایش 2.8 اینچ TFT با وضوح ٢۴۰ x ٣٢۰ پیکسل ، قابلیت های One Seg برای Mobile TV ، نسل سوم ، GPS ، بلوتوث ، مادون قرمز ، بارکد خوان ، مرورگر وب ، نرم افزار پخش موسیقی و ویدئو ، دوربین 2 مگاپیکسل با فیلمبرداری ، 59MB حافظه داخلی و محل کارت حافظه MicroSD است.

جديدترين گوشي موبايل توشيبا Toshiba-824T

ابعاد گوشی ۱۰٣ x ۵۰ x ۱٧.۸ میلی متر و وزن آن 112 گرم است. گوشی جدید توشیبا از 6 سپتامبر در ژاپن موجود شده است. اطلاعی در رابطه با قیمت گوشی در دست نیست. توشیبا مدل 824T را از طریق Softbank که سومین اپراتور بزرگ موبایل ژاپن است عرضه می کند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://ghoogha.blogfa.com/

جديدترين گوشي موبايل توشيبا
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» جديدترين اعترافات ريگي منتشر شد
» خشك كردن گوشي كه كاملا خيس آب شده است بدون هيچ ابزاري
» ترفند تماس با باطري موبايل خالي
» دانلود مجموعه اي از زنگ هاي موبايل
» اين هم انجمن تخصصي موبايل