جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

درخواست برنامه فتوشاپ

2 مشترك

درخواست برنامه فتوشاپ Empty درخواست برنامه فتوشاپ

پست من طرف joline 2010-02-25, 09:47

فکر کنم توی عنوان گفتم
برنامه فتوشاپو میخوام
joline
joline
.
.

تعداد پستها : 880

امتياز كاربر : 1928

تاريخ عضويت : 2010-02-12

جنسيت : انثى

متولد : 1993-03-11

شهر : تهران

ساير موارد
نوع گوشي همراه: نوكيا نوكيا
حالت من: شاد شاد
جوايز اخذ شده: بهترين ارسال كننده بهترين ارسال كننده

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

درخواست برنامه فتوشاپ Empty photoshop cs4

پست من طرف داش مجید 2010-02-25, 14:17

joline نوشته است:فکر کنم توی عنوان گفتم
برنامه فتوشاپو میخوام

درخواست برنامه فتوشاپ Adobe-photoshop-cs4

Photoshop، به معنی فروشگاه عکس) یک پردازشگر گرافیکی است که توسط شرکت ادوبی توسعه یافته و برای ساختن یا تغییر دادن عکس‌ها بکار می رود. فتوشاپ برای سیستم عامل ویندوز و مکینتاش قابل استفاده است. هم‌چنین نسخه‌های مختلفی این نرم‌افزار تا نسخهٔ دهم ، در سیستم عامل لینوکس نیز با کمک ابزارهای واسطه (مانند CrossOver)قابل استفاده است.فتوشاپ یکی از نرم افزاری های مجموعه بی نظیر Adobe Master Collection CS4 است که تمامی نرم افزار های نسخه CS4 را در خود جای داده است. پردازشگر تصویر فتوشاپ نهایت هنر یک کاربر را می تواند برای بازدید کننده نمایان کند. ارتباط قدرتمند و کامل فتوشاپ با دیگر نرم افزار های کمپانی ادوبی باعث شده تا انتخاب اول کاربران Photoshop باشد. نسخه جدید با تغییرات و امکاناتی فوق العاده در دسترس قرار گرفته است . فتوشاپ چند سالی است که به صورت دو نسخه ارائه می گردد Adobe Photoshop CS4 و Adobe Photoshop CS4 Extended که فقط به ظاهر در یک کلمه Extended با هم تفاوت دارند اما در عمل تفاوت های زیادی را نمایان می کنند . کامل ترین نسخه ای که به بازارها عرضه می گردد همین نسخه Extended است.
محیط گرافیکی فتوشاپ ۱۱ کاملا تغییر و بهینه شده است تا بازهم کاربران به آسانی کار ویرایش را انجام دهند. البته براش ها ، افکت ها و فیلتر های بسیار زیبا و جدیدی به نسخه جدید اضافه گردیده اند. در نسخه جدید حتی می توان با کمی حوصله فایل های ۳D و به صورت انیمیشن طراحی کرد . در نهایت هم هنر ادوبی با ارائه فرمتی جدید یعنی PSB که مختص فتوشاپ بوده و قدرت پردازش تصویر تا حجم بی نظیر ۲ گیگابایت را به کاربران هدیه می کند. نرم افزار Adobe Photoshop CS4 Portable نیازی به نصب ندارد . فتوشاپ ۱۱ فینال را با حجم 83 مگابایت دانلود کنید.

ویژگی ها و قابلیت های جدیدنرم افزارAdobe Photoshop CS4 :
- قابلیت‌ های بهبود یافته برای جابجا کردن، زوم کردن و چرخاندن تصاویر در هنگام ویرایش
- یک پالت بسیار جالب شامل گزینه ‌های لایه ‌های تنظیم کننده و ماسک ‌ها
- امکان تغییر ابعاد تصویر بدون تاثیر بر اجزای مشخص
- نوعی جدید از آمیختگی لایه‌ها برای ترکیب عکس هایی با فاصله کانونی متفاوت برای ایجاد عمق میدان روی عکس ‌ها
- همکاری بیشتر بین Photoshop و Lightroom خصوصاً برای ایجاد عکس‌های HDR و پانوراما و تصاویر چند لایه
- تنظیمات بیشتر برای چاپ مثل چاپ تصاویر ۱۶ بیت در سیستم‌های مک و همچنین امکان دیدن مناطق خارج از Gamut
- امکان ساخت پانورامای ۳۶۰ درجه با استفاده از عکس‌های مختلف
- قابلیت‌های بیشتر برای پردازش فایل‌های خام یا Raw در برنامه ACR جدید یعنی Camera Raw 5
- امکان دیدن چندین سند باز در Tabهای مختلف تقریباً شبیه به برنامه مرورگر فایرس

دانلود کنید با حجم 82.92 مگابایت
[ پســـورد : www.patoghu.com - به کوچک بودن حروف دقت نمایید ]

اين مطلب آخرين بار توسط داش مجید در 2010-02-25, 15:02 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
داش مجید
داش مجید
مدير تالار اينترنت و كامپيوتر

تعداد پستها : 360

امتياز كاربر : 928

تاريخ عضويت : 2010-01-17

جنسيت : ذكر

متولد : 1990-03-01

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من: خونسرد خونسرد
جوايز اخذ شده:

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

درخواست برنامه فتوشاپ Empty ورژن قابل حمل فتوشاپ

پست من طرف داش مجید 2010-02-25, 15:00

.اما اين ورژني كه در اختيار شما قرار ميدهم ورژن پرتابل يا قابل حمل آن است كه شما قادر هستيد بدون نياز به نصب از آن در كافي نت ها و يا در هر جايي كه امكان نصب اين نرم افزار نيست از آن استفاده كنيد.حجم اين ورژن از اين نرم افزار 129 مگابايت است.اميدوارم لذت ببريد.
داش مجید
داش مجید

تعداد پستها : 360

امتياز كاربر : 928

تاريخ عضويت : 2010-01-17

جنسيت : ذكر

متولد : 1990-03-01

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من: خونسرد خونسرد