تاثیر مطالعه مادر بر کودک Hitskin_logo Hitskin.com

هذه مُجرَّد مُعاينة لتصميم تم اختياره من موقع Hitskin.com
تنصيب التصميم في منتداكالرجوع الى صفحة بيانات التصميم

جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

جوان ايراني

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
تيم مديريت سايت لحظات دلنشين توام با شادكامي را برايتان آرزومند است
به چشمانت بیاموز که هر کس لیاقت دیدن ندارد...
اگر مشکلات را رها کنی هرگز راه حلی برای آنها نخواهی یافت
کاش میشد سکوت را جایگزین دروغ کرد
خوشبخت ترين فرد كسي است كه بيش از همه سعي كند ديگران را خوشبخت سازد.. اشو زرتشت
کاش در کتاب قطور زندگی سطری باشیم ماندنی نه حاشیه ای از یاد رفتنی
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تو خدایی دارم وتوچون خود نداری
بدبختي تنها در باغچه اي که خودت کاشته اي مي رويد
هوس بازان کسی را که زیبا می بینند دوست دارند اما عاشقان کسی را که دوست دارند زیبا می بینند
اي دوست به راه دوست جان بايد داد در راه محبت امتحان بايد داد تنها نبود شرط محبت گفتن يك مرتبه هم عمل نشان بايدداد
من نه عاشق هستم نه محتاج نگاهي كه بلغزد بر من من خودم هستم و يك حس غريب كه به صد عشقو هوس مي ارزد
خداوند بی نهایت است...اما به قدر نیاز تو فرود می آید،به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست(ملاصدرا)
زندگی دو چهره بیشتر ندارد یا بر بازیت میگیرد یا بر بازیش میگیری انتخاب با توست
در این زمانه که شرط حیات نیرنگ است دلم برای دوستان بی ریا تنگ است
برای خندیدن منتظر خوش بختی نباش شاید خوش بختی منتظر خندیدن توست

تاثیر مطالعه مادر بر کودک

نويسندهپيام
Persianyoung
.
.
Persianyoung

تعداد پستها : 784

امتياز كاربر : 2131

تاريخ عضويت : 2009-10-24

جنسيت : ذكر

متولد : 1981-09-06

شهر : تبريز

ساير موارد
نوع گوشي همراه: نوكيا نوكيا
حالت من: نااميد نااميد
جوايز اخذ شده:

تاثیر مطالعه مادر بر کودک Empty
پستعنوان: تاثیر مطالعه مادر بر کودک   تاثیر مطالعه مادر بر کودک I_icon_minitime2010-04-06, 03:28

جهان : پژوهشگران معتقدند مادران کتابخوان آینده روشن تر و موفقیت بیشتری را برای کودکان کتاب خوان خود ترسیم می کنند.

مطالعه در سنین کودکی و نوجوانی می تواند در ساختن شخصیت کودکان موثر باشد و این برعهده پدران و مادران است که علاوه بر تشویق مستقیم ، خود نیز کتاب بخوانند تا آنان الگو بگیرند . ژاپنی ها در این خصوص ضرب المثلی دارند که ؛ ((خواندن از دامان مادر آغاز می شود))

افراد کتابخوان در مقایسه با افرادی که مطالعه نمی کنند دارای حس مسئولیت پذیری و مشارکت بیشتری هستند و در کارهای گروهی و اجتماعی فعالیت بیشتری دارند .

محققان معتقدند گروه خوانی در خانواده یکی از بهترین فعالیت های درون خانواده است که عادت به مطالعه را ایجاد می کند و آن را تداوم می بخشد . در چنین روشی هر یک از اعضای خانواده در اوقات فراغت به نوبت کتابی را که مورد علاقه همه گروه است می خواند و برای بقیه توضیح می دهد .

کتاب خواندن با دنیای دیگری آشنا شدن است . کتاب خواندن آموختن تجربه های جدید است . در جهان امروز دیگر نمی توان مطالعه را کاری تفننی و فقط برای گذراندن اوقات فراغت و بیکاری و تفریح دانست . آنچه در جوامع امروز شاهد آنیم نشان می دهد هیچ مهارتی برای بشر پرارزش تر از مهارت خواندن و سود جستن از مطالعه برای کمک به توسعه و پیشرفت خود و همکاری در دستیابی به امکانات و پیشرفت جوامع نخواهد بود .

تحقیقات نشان می دهد بیشتر کسانی که همیشه مطالعه می کنند رفتاری متعادل و منطقی دارند .
کسی که به طور مستمر مطالعه می کند بهتر حرف می زند و مسائل اجتماعی را به خوبی تجزیه ، تحلیل می کند . کسانی که اهل مطالعه هستند با مشکلات هم بهتر مقابله می کنند .

بر اساس تحقیقات مادران کتاب خوان میتوانند کودکان را در سنین پایین ترغیب و علاقمند به کتابخوانی نمایند و به جرات میتوان گفت مادران در کتابخوان کردن کودکان نقش کلیدی دارند.
بدیهی است مطالعه بر آگاهی و درک درست فرد نسبت به دنیای پیرامون می افزاید و درک درست از افزایش اشتباهات جلوگیری می کند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://monada.blogfa.com/

تاثیر مطالعه مادر بر کودک
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» اقرار به قتل مادر تحت تاثیر سریال دلنوازان!
» داستان آدم و حوا از زبان یک کودک
» تاثیر خوردن بستنی بر روی مغز
» نمونه هایی بی‌نظیر از اتاق کودک!
» کشف کودک 2 ساله با ضريب هوشي برابر انيشتن!