كليد f1را فشار ندهيد!!!! Hitskin_logo Hitskin.com

هذه مُجرَّد مُعاينة لتصميم تم اختياره من موقع Hitskin.com
تنصيب التصميم في منتداكالرجوع الى صفحة بيانات التصميم

جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

جوان ايراني

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
تيم مديريت سايت لحظات دلنشين توام با شادكامي را برايتان آرزومند است
به چشمانت بیاموز که هر کس لیاقت دیدن ندارد...
اگر مشکلات را رها کنی هرگز راه حلی برای آنها نخواهی یافت
کاش میشد سکوت را جایگزین دروغ کرد
خوشبخت ترين فرد كسي است كه بيش از همه سعي كند ديگران را خوشبخت سازد.. اشو زرتشت
کاش در کتاب قطور زندگی سطری باشیم ماندنی نه حاشیه ای از یاد رفتنی
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تو خدایی دارم وتوچون خود نداری
بدبختي تنها در باغچه اي که خودت کاشته اي مي رويد
هوس بازان کسی را که زیبا می بینند دوست دارند اما عاشقان کسی را که دوست دارند زیبا می بینند
اي دوست به راه دوست جان بايد داد در راه محبت امتحان بايد داد تنها نبود شرط محبت گفتن يك مرتبه هم عمل نشان بايدداد
من نه عاشق هستم نه محتاج نگاهي كه بلغزد بر من من خودم هستم و يك حس غريب كه به صد عشقو هوس مي ارزد
خداوند بی نهایت است...اما به قدر نیاز تو فرود می آید،به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست(ملاصدرا)
زندگی دو چهره بیشتر ندارد یا بر بازیت میگیرد یا بر بازیش میگیری انتخاب با توست
در این زمانه که شرط حیات نیرنگ است دلم برای دوستان بی ریا تنگ است
برای خندیدن منتظر خوش بختی نباش شاید خوش بختی منتظر خندیدن توست

كليد f1را فشار ندهيد!!!!

نويسندهپيام
sahar-i
.
.
sahar-i

تعداد پستها : 194

امتياز كاربر : 521

تاريخ عضويت : 2010-02-10

جنسيت : انثى

متولد : 1991-07-19

شهر : اصفهان

ساير موارد
نوع گوشي همراه: سوني اريكسون سوني اريكسون
حالت من: مهربون مهربون
جوايز اخذ شده:

كليد f1را فشار ندهيد!!!! Empty
پستعنوان: كليد f1را فشار ندهيد!!!!   كليد f1را فشار ندهيد!!!! Empty2010-04-18, 07:16

مايكروسافت درباره آسيب*پذيري جديدي كه ممكن است توسط هكرها براي نصب ويروس در رايانه قربانيان مورد استفاده قرار بگيرد، به كاربران اينترنت اكسپلورر هشدار داد.

اين حفره امنيتي به شيوه كار VBScript مايكروسافت با فايل*هاي كمكي ويندوز در اينترنت اكسپلورر مربوط است اما براي اجرا شدن حمله، كاربر قرباني بايد كليد F1 را فشار دهد. طبق اعلام مايكروسافت، تحليل*هاي انجام گرفته نشان داده در صورتي كه كاربران اين كليد را فشار ندهند، آسيب*پذيري مذكور قابل بهره*برداري نخواهد بود. به دليل نياز به فشردن كليد F1 اجرا شدن اين نوع حمله دشوار دانسته شده اما حملات مبتني بر وب در طي چند سال گذشته منبع عمده انتشار نرم*افزار مخرب شناخته شده*اند.

اين حفره جديد كه در ويندوز 2000، ويندوز اكس پي و ويندوز سرور 2003 قابل بهره*برداري است، توسط يك محقق امنيتي كشف شده كه جزئيات آن را چند روز قبل در اينترنت منتشر كرد.

مايكروسافت اطمينان داد كه اين حفره در هيچ حمله آنلايني مورد بهره*برداري قرار نگرفته است اما مشخص نكرد اين آسيب پذيري را در دور بعدي به*روزرساني امنيتي*اش ترميم مي*كند يا خير.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://setayeshs.blogfa.com

كليد f1را فشار ندهيد!!!!
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» وقتي كليد حل مشكلش را يافت
» کاهش قیمت گوشی‌های نوکیا و فشار بر رقبا