جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

دانمارک به دانش اموزان اجازه استفاده از اينترنت را در امتحانات مي دهد !!

3 مشترك

دانمارک به دانش اموزان اجازه استفاده از اينترنت را در امتحانات مي دهد !! Empty دانمارک به دانش اموزان اجازه استفاده از اينترنت را در امتحانات مي دهد !!

پست من طرف sahar-i 2010-04-18, 07:31

دولت دانمارک براي اولين بار در جهان به دانش اموزان اجازه مي دهد تا در امتحانات پايان فصل از اينترنت استفاده کنند.
به گزارش شبکه تلويزيوني بي بي سي اين طرح فعلا در مرحله ازمايشي قرار داد و قرار است در سال دوهزار و يازده به عنوان طرحي ملي در سراسر دانمارک اجرا شود.اين طرح در مرحله ازمايشي خود در چهارده دبيرستان و مدرسه عالي اين کشور اجرا مي شود. بر اساس مقررات پيش بيني شده در اين طرح ، دانش اموزان مي توانند از هر پايگاهي اينترنتي از جمله سايتهاي اجتماعي استفاده کنند اما اجازه ندارند هنگام امتحان با يکديگر يا با فرد ديگري در بيرون از جلسه امتحان ارتباط داشته باشند. البته برخي از منتقدان گفته اند برخي ممکن است از اين روش سوء استفاده کنند. البته معلمان و طرفداران اين طرح مي گويند ماهيت سوالات به گونه ايست که افراد نمي توانند تقلب و سوء استفاده کنند. دولت دانمارک مي گويد از اينکه به عنوان اولين کشور جهان اجازه دسترسي به اينترنت را هنگام امتحانات داده است افتخار مي کند. موافقان اين طرح بر اين باورند که اين روش مي تواند به رشد فکري و علمي دانش اموزان کمک کند.
sahar-i
sahar-i
.
.

تعداد پستها : 194

امتياز كاربر : 521

تاريخ عضويت : 2010-02-10

جنسيت : انثى

متولد : 1991-07-19

شهر : اصفهان

ساير موارد
نوع گوشي همراه: سوني اريكسون سوني اريكسون
حالت من: مهربون مهربون
جوايز اخذ شده:

http://setayeshs.blogfa.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

دانمارک به دانش اموزان اجازه استفاده از اينترنت را در امتحانات مي دهد !! Empty رد: دانمارک به دانش اموزان اجازه استفاده از اينترنت را در امتحانات مي دهد !!

پست من طرف setareh 2010-04-20, 10:28

چه با حال دانمارک به دانش اموزان اجازه استفاده از اينترنت را در امتحانات مي دهد !! Icon_basketball
setareh
setareh
مدير تالار دانش آموز
مدير تالار دانش آموز

تعداد پستها : 681

امتياز كاربر : 1612

تاريخ عضويت : 2009-11-17

متولد : 1991-10-29

شهر : اصفهان

ساير موارد
نوع گوشي همراه: نوكيا نوكيا
حالت من: ناراحت ناراحت
جوايز اخذ شده:

http://www.vayazjodaee.blogfa.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

دانمارک به دانش اموزان اجازه استفاده از اينترنت را در امتحانات مي دهد !! Empty رد: دانمارک به دانش اموزان اجازه استفاده از اينترنت را در امتحانات مي دهد !!

پست من طرف joline 2010-04-20, 11:37

عجب باحالین
دمشون گرم
joline
joline
.
.

تعداد پستها : 880

امتياز كاربر : 1928

تاريخ عضويت : 2010-02-12

متولد : 1993-03-11