دستگيري يك شبكه فساد حيواني در ايران

اذهب الى الأسفل

دستگيري يك شبكه فساد حيواني در ايران

پست من طرف Persianyoung في 2009-11-24, 08:45خبرگزاري فارس: گروهي كه از طريق اينترنت شبكه اي را به نام ايران ضربدري به راه انداخته بودند و در آن به دنبال گسترش رابطه نامشروع خانوادگي بودند، توسط پليس امنيت اخلاقي ناجا شناسايي و دستگير شدند.
به گزارش خبرنگار "سرويس فضاي مجازي " خبرگزاري فارس از سايت جهان ،در پي گزارشات واصله به پليس امنيت اخلاقي ناجا مبني بر فعاليت يك گروه اينترنتي موسوم به ضربدري پس از چندين ماه كار مداوم سرانجام كارشناسان فني پليس امنيت اخلاقي موفق به ارتباط با يكي از عوامل اصلي اين گروه با هويت معلوم شدند كه با انجام تحقيقات و بررسي‌هاي لازم، در نهايت تعداد 25 نفر زن و مرد در اين رابطه دستگير و تحويل مقام قضايي شدند.
متهمين دستگير شده 12 زوج و يك نفر مجرد هستند كه با ورود به اينترنت با زوج‌هاي ديگر آشنا و با آنها ارتباط برقرار مي‌كردند.
اعضاي اين گروه اقدام به روابط نامشروع خانوادگي و بعضاً در حضور يكديگر مي‌نمودند و در بعضي موارد نيز روابط جنسي چند نفره داشتند.
اين در حالي است كه 2 نفر از متهمين زن مذكور ، اقدام به خودفروشي براي كسب درآمد هم مي‌كردند.
در تحقيقات به عمل آمده مشخص شد اكثر متهمين داراي تحصيلات عاليه در مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد بوده و تعدادي از آنان در مشاغل دولتي مشغول به كار مي‌باشند و بعضاً داراي فرزند نيز هستند.
متهم اصلي دستگير شده فردي است به نام فريد كه با همكاري همسرش اقدام به ايجاد سايتي در اينترنت كرده و از اين طريق زوج‌هاي زيادي را جهت فعاليت دعوت به همكاري مي‌كرده است.
پيش از اين اسماعيل احمدي مقدم رئيس پليس ناجا نسبت به گسترش روشهاي حيواني در روابط نامشروع در سطح كشور ابراز نگراني كرده بود.

___________________________________________________
.


dasthayam.png

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد