ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون Hitskin_logo Hitskin.com

هذه مُجرَّد مُعاينة لتصميم تم اختياره من موقع Hitskin.com
تنصيب التصميم في منتداكالرجوع الى صفحة بيانات التصميم

جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

جوان ايراني

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
تيم مديريت سايت لحظات دلنشين توام با شادكامي را برايتان آرزومند است
به چشمانت بیاموز که هر کس لیاقت دیدن ندارد...
اگر مشکلات را رها کنی هرگز راه حلی برای آنها نخواهی یافت
کاش میشد سکوت را جایگزین دروغ کرد
خوشبخت ترين فرد كسي است كه بيش از همه سعي كند ديگران را خوشبخت سازد.. اشو زرتشت
کاش در کتاب قطور زندگی سطری باشیم ماندنی نه حاشیه ای از یاد رفتنی
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تو خدایی دارم وتوچون خود نداری
بدبختي تنها در باغچه اي که خودت کاشته اي مي رويد
هوس بازان کسی را که زیبا می بینند دوست دارند اما عاشقان کسی را که دوست دارند زیبا می بینند
اي دوست به راه دوست جان بايد داد در راه محبت امتحان بايد داد تنها نبود شرط محبت گفتن يك مرتبه هم عمل نشان بايدداد
من نه عاشق هستم نه محتاج نگاهي كه بلغزد بر من من خودم هستم و يك حس غريب كه به صد عشقو هوس مي ارزد
خداوند بی نهایت است...اما به قدر نیاز تو فرود می آید،به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست(ملاصدرا)
زندگی دو چهره بیشتر ندارد یا بر بازیت میگیرد یا بر بازیش میگیری انتخاب با توست
در این زمانه که شرط حیات نیرنگ است دلم برای دوستان بی ریا تنگ است
برای خندیدن منتظر خوش بختی نباش شاید خوش بختی منتظر خندیدن توست

ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون

نويسندهپيام
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

تعداد پستها : 544

امتياز كاربر : 1666

تاريخ عضويت : 2009-11-02

جنسيت : انثى

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون Empty
پستعنوان: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 07:47

دعا جهت زياد شدن نور چشم
جهت روشنى و زيادتى ديد چشم بعد از شستن دست پس از نهار و شام دست خود را به چشم ماليده بخواند:

الحمدللّه المحسن المنعم المعضل المجمل .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://ghoogha.blogfa.com/
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 07:49

دعا به جهت رفع چشم درد
به كرات تجربه شده است كه اين كلمات را نوشته و بر چشم درد ببندد بزودى خوب خواهد شد و شفا يابد.

يا بصيرا بلا حدقه احفظ حدقتى بحق حدقتى على بن ابيطالب اعيذ نور بصرى بنور اللّه الذى لا يطفا.
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 07:50

دعای دیگر به جهت خوب شدن درد چشم
در امالى شيخ مفيد از ابن قولويه با سند معتبر از حضرت صادق عليه السلام كه پدر محمد جعقى در خدمت آن حضرت از چشم درد شكايت كرد آن حضرت فرمود: آيا تعليم كنم تو را دعايى كه كفايت نمايد به مهمات دنيوى و اخروى و مرض چشم تو. عرض كرد: بلى يابن رسول اللّه . فرمود: بگو بعد از نماز صبح و نماز مغرب .

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ اَنْ تُصَلِىَّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ وَ اَنْ تَجْعَلَ النُّورَ فى بَصَرى وَالْبَصيرَةَ فى دينىَالْيَقينَ فى

قَلْبى وَالاِْ خْلاصَ فى عَمَلى وَالسَّلامَةَ فى نَفْسى وَالسَّعَةَ فى رِزْقى وَالشُكْرَ لَكَ اَبَدا ما اَبْقَيْتَنى و صلى اللّه على سيدنا محمد النبى

و آله و سلم تسليما.
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 07:50

دعا به جهت بچه دار شدن

عبداللّه بن عباس روايت كند از رسول خدا صلى اللّه عليه و آله كه فرمودند جبرئيل گفت : يا رسول اللّه صلى اللّه عليه و آله بدان خدايى كه تو را براستى به خلق فرستاد اگر كسى را فرزند نباشد اين دعا را بنويسد و بشويد و بخورد از آب آن حق تعالى اولاد صالح به او كرامت فرمايد و هر كه درد اندام باشد و بلغم و ناسور يا درد و بوى بد دهان و زكام و درد قولنج و درد سر و زهر مار و عقرب ، اين دعا او را نگاه دارد و به مراد خود برسد (ان شاء اللّه ).

بسم اللّه الرحمن الرحيم
اعوذ بكلمات اللّه التامات كلها من شر كل شيطان و من شر السامه و من كل عين لامه و ان يكاد الذين كفروا ليزلقونك بابصارهم لما سمعو الذكر و يقولون انه لمجنون و ما هو الا ذكر للعالمين كيعص حمعسق اها شراهت اذونى اصاوث آل شداى بحق لا اله الا اللّه محمد رسول اللّه بسم اللّه الشافى بسم اللّه الكافى بسم اللّه المعافى بسم اللّه الذى لايضر مع اسمه شى ء فى الارض و لا فى السماء و هو السميع العليم ان يشاء يسكن فيظللن رواكد على ظهره ان فى ذلك لايات لكل صبار شكور انهم يكيدون كيدا و اكيد كيدا فمهل الكافرين امهلهم رويدا الريح و اللّه ورائهم محيط بل هو قرآن مجيد فى لوح محفوظ بسم اللّه الرحمن الرحيم قل اعوذ برب الفلق من شر ما خلق و من شر غاسق اذا وقب و من شر النفاثات فى العقد و من شر حاسد اذا حسد بسم اللّه الرحمن الرحيم قل اعوذ برب الناس ملك الناس اله الناس من شر الوسواس الخناس الذى يوسوس فى صدور الناس من الجنه و الناس يريد اللّه ان يخفف عنكم و خلق الانسان ضيعفا و صل على محمد و آله اجمعين الان خفف اللّه عنكم و علم ان فيكم ضعفا و صل على نبينا محمد و آله اجمعين ذلك تخفيف من ربكم و رحمه و صلى اللّه على خير خلقه محمد و آله اجمعين .
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 07:52

دعا به جهت زود جواب آمدن نامه و حاجتهای ضروری

از حضرت موسى كاظم عليه السلام روايت شده است كه فرمودند: چون مى خواهى نامه اى به كسى نويسى به جهت مطلبى كه خواهى زود روا شود بر سر كاغذ بنويس :

بسم اللّه الرحمن الرحيم
وعداللّه الصابرين المخرج مما يكرهون و الرزق من حيث لايحتسبون جعلنا اللّه اياكم من الذين لاخوف عليهم و لا هم يحزنون .

مكرر تجربه شده و تخلف نداشته است .
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 07:53

دعا به جهت برآمدن حاجتهاى ضرورى

حضرت صادق عليه السلام فرمود: هر كه را بوده باشد به خداى مهربان حاجتى ضرورى و بخواهد كه برآورده شود بر بالاى بام برآيد و دو ركعت نماز بجا آورد و صد مرتبه بگويد:

يا جبرئيل يا محمد انتما كافياى فاكفيانى و انتها حافظاى فاحفظانى و انتما كالثاى فاكلثانى

بر خدا واجب و حق است كه كفايت كند مهم او را.
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 07:53

جهت بر آمدن هر حاجتى

هر كه تا سه شب ، يك در ميان يعنى از شش شب سه شب خوانده شود در ثلث آخر شب با حضور قلب دست بردارد و هر شبى هزار و چهارصد و بيست و چهار مرتبه بگويد (يا باسط) حاجتش روا مى شود، خصوصا به جهت معيشت و گويند بسيار مجرب است
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 07:54

جهت هر مشكلى كه داريد :

گويند از حضرت اميرالمومنين عليه السلام منقول است هرگاه مشكلى مرا پيش آمد اين كلمات بر سه پاره كاغذ مى نوشتم و در آب روان مى انداختم . آن مشكل حل مى شد و كلمات اين است .

(هو الحافظ و الكافى وحده )
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 07:56

دعا جهت انجام كارى كه اگر به صلاح باشد بشود

السلام عليک يا علي ابن موسي الرضا
گشتم همه جا بر در درگاه حريمت جايي ننوشته است گنهکار نيايد
دو ركعت نماز مى خوانى و بعد از نماز 101 مرتبه بگو:

استخير اللّه برحمته خيره فى عافيه .

جهت انجام آن كار برو و اگر خدا صلاح بداند خواهد شد.
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 07:57

دعاى سريع الاجابه

روايت شده كه مردى خدمت حضرت اميرالمومنين عليه السلام شكايت كرد از دير شدن جواب دعايش فرمود چرا نمى خواهى دعا سريع الاجابه را پرسيد كه آن كدام دعا است فرمود بگو:

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ بِاسْمِكَ الْعَظيمِ الاَْعْظَمِ الاَْجَلِّ الاَْكْرَمِ الْمَخْزوُنِ الْمَكْنُونِ النُّورِ الْحَقِّ الْبُرْهانِ الْمُبينَ الَّذى هُوَ نُورٌ مَعَ نُورٍ وَ نُورٌ مِنْ نُورٍ وَ

نُورٌ فى نُورٍ وَ نُورٌ عَلى كُلِّ نُورٍ وَ نُورٌ فَوْقَ كُلِّ نُورٍ وَ نُورٌ تُضيئُ بِهِ كُلُّ ظُلْمَةٍ وَ يُكْسَرُ بِهِ كُلُّ شِدَّةٍ وَ كُلُّ شَيْطانٍ مَريدٍ وَ كُلُّ جَبارٍ عَنيدٍ لا تَقِرُّبِهِ

اَرْضٌ وَلايَقُومُ بِهِ سَمآءٌ وَ يَاْمَنُ بِهِ كُلُّ خآئِفٍ وَ يَبْطُلُ بِهِ سِحْرُ كُلِّ ساحِرٍ وَ بَغْىُ كُلِّ باغٍ وَ حَسَدُ كُلِّ حاسِدٍ وَ يَتَصَدَّعُ لِعَظَمَتِهِ الْبَرُّ وَالْبَحْرُ وَ

يَسْتَقِلُّ بِهِ الْفُلْكُ حينَ يَتَكَلَّمُ بِهِ الْمَلَكُ فَلا يَكُونُ لِلْمَوْجِ عَلَيْهِ سَبيلٌ وَ هُوَ اسْمُكَ الاَْعْظَمُ الاَعْظَمُ الاَجَلُّ الاَْجَلُّ النُّورُ الاَْكْبَرُ الَّذى سَمَّيْتَ بِهِ

نَفْسَكَ وَاسْتَوَيْتَ بِهِ عَلى عَرْشِكَ وَ اَتَوَجَّهُ اِلَيْكَ بِمُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَيْتِهِ وَاَسْئَلُكَ بِكَ وَ بِهِمْ اَنْ تُصَلِّىَ عَلى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ اَنْ تَفْعَلَ بى كَذا

وَ كَذا

به جاى كذا و كذا حاجت بخواهد.
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 08:01

دعاى هفت هيكل

دعاى هفت هيكل از جمله ادعيه شريفه اى است كه هر كس آن را بخواند يا در نزد خود نگاهدارد خداوند تبارك و تعالى او را از غيبت و بدگويى مردمان نگاهدارد و دشمنان او را مغلوب نمايد و در بعضى از كتب زياد بر اين مطلب خواص و حسنه نوشته اند. این دعا را نوشته و همراه خود داشته باشید یا بر خواندن آن مداومت داشته باشید. یا علی

هيكل اول

بسم اللّه الرحمن الرحيم
اعيذ نفسى باللّه العلى العظيم اللّه لا اله الا هو الحى القيوم لا تاخذه سنه و لانوم له ما فى السموات و ما فى الارض من ذالذى يشفع عنده الا باذنه يعلم ما بين ايديهم و ما خلفهم و لايحيطون بشى ء من علمه الا بماشاء وسع كرسيه السموات و الارض و لايوده حفظهما و هو العلى العظيم .

هيكل دوم

بسم اللّه الرحمن الرحيم
اعيذ نفسى باللّه العلى العظيم اذ قالت امراه عمران رب انى نذرت لك ما فى بطنى محررا فتقبل منى انك انت السميع العليم سنه من قد ارسلنا قبلك من رسلنا و لاتجد لسنتنا تحويلا اقم الصلوه لدلوك الشمس الى غسق اليل و قران الفجر ان قران الفجر كان مشهودا و من اليل فتهجدبه نافله عسى ان يبعثك ربك مقاما محمودا و قل رب ادخلنى مدخل صدق و اخرجنى مخرج صدق و اجعل لى من لدنك سلطانا نصيرا.

هيكل سوم

بسم اللّه الرحمن الرحيم
اعيذ نفسى باللّه العلى العظيم امن الرسول بما انزل اليه من ربه و المومنون كل امن باللّه و ملئكته و كتبه و رسله لانفرق بين احد من رسله و قالوا سمعنا و اطعنا غفرانك ربنا و اليك المصير لايكلف اللّه نفسا الا وسعها لها ما كسبت وعليها ما اكتسبت ربنا لاتواخدنا ان نسينا او اخطانا ربنا و لاتحمل علينا اصراكما حملته على الذين من قبلنا ربنا و لا تحملنا ما لا طاقه لنا به واعف عنا و اغفرلنا و ارحمنا انت مولينا فانصرنا على القوم الكافرين .

هيكل چهارم

بسم اللّه الرحمن الرحيم
اعيذ نفسى باللّه العلى العظيم و قل جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل كان زهوقا و ننزل من القران ما هو شفاء و رحمة للمومنين و لايزيد الظالمين الا خسارا و اذا انعمنا على الانسان اعرض و نابجانبه و اذا مسه الشر كان يوسا قل كال يعمل على شاكلته فربكم اعلم بمن هو اهدى سبيلا و بسئلونك عن الروح قل الروح من امر ربى و ما اوتيتم من العلم الا قليلا.

هيكل پنجم

بسم اللّه الرحمن الرحيم
اعيذ نفسى باللّه العلى العظيم قال رب انى و هن العظم منى و اشتعل الراس شيبا و لم اكن بدعائك رب شقيا و انى خفت الموالى من ورائى و كانت امراتى عاقرا فهب لى من لدنك يرثنى ويرث من ال يعقوب و اجعله رب رضيا لقد صدق اللّه رسوله الرويا بالحق لتدخلن المسجد الحرام انشاء اللّه امنين محلقين روسكم و مقصرين لاتخافون فعلم ما لم تعلموا فجعل من دون ذلك فتحا قريبا.

هيكل ششم

بسم اللّه الرحمن الرحيم
اعيذ نفسى باللّه العلى العظيم قل اوحى الى انه استمع نفر من الجن فقالوا انا سمعنا قراءنا عجبا يهدى الى الرشد فامنا به ولن نشرك بربنا احدا و انه ، تعالى جد ربنا ما اتخذ صاحبه و لا ولدا و انه ، كان يقول سفيهنا على اللّه شططا.

هيكل هفتم

بسم اللّه الرحمن الرحيم
اعيذ نفسى باللّه العلى العظيم و ان يكاد الذين كفروا ليزلقونك بابصارهم لما سمعوا الذكر و يقولون انه لمجنون و ما هو الا ذكر للعالمين .
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 08:03

دعایی به جهت دفع درد سر

حضرت باقر عليه السلام : براى دفع درد سر دست بر سر بمالد و هفت مرتبه بگويد:

اعوذ باللّه الذى سكن له ما فى البر و البحر و ما فى السموات و الارض و هو السميع العليم .
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 08:05

دعا اگر راه را گم كرديد

دعا اگر راه را گم كرديد
به آواز بلند بگويد

(يا فارس الحجاز ادركنى يا ابا صالح المهدى ادركنى ادركنى)

از طرف حضرت ولى عصر عليه السلام راه به او نشان داده مى شود و گمراه نمى شود و بسيار مجرب است .
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 08:06

دعای معراج

دعايى است شان آن بسيار بزرگ است و خيلى عظيم مى باشد. راوى حضرت على عليه السلام از نبى اكرم صلى الله عليه و آله : وقتى به آسمان رفتم در شب معراج هفتاد هزار حجاب را طى كردم تا رسيدم به حجاب قدرت در آن نوشته شده اين دعا با نور، جبرئيل عرض كرد: يا محمد صلى الله عليه و آله اين دعا را براى كسى غير از مومنين از امت خودت تعليم ندهى چون كه اين دعا را هر كه بخواند درهاى آسمانها بر روى ايشان باز مى شود و خداوند نظر رحمتش را شامل آن شخص كند كه هم و غم او را بر طرف مى كند و هر گرفتارى كه دارد خدا بر طرف مى سازد اگر قرض دار است قرضش ادا مى شود و گناهانش ‍ آمرزيده مى شود و مورد عنايت قرار مى گيرد مانند انبياء و صديقين و خداوند هزار قصر و از در و ياقوت براى او آماه مى فرمايد و خداوند به او هر روز 360 مرتبه نظر رحمت كند و ملكى ندا مى كند كه اعمالت را از سر بگير كه گناهان خودت و مادرت و پدرت آمرزيده شد و جميع گناهانت مبدل به حسنات شد و ثواب هفتاد سال عبادت براى ايشان نوشته شد پس خير دنيا و آخرت براى او جوع مى گردد و هر كس اين دعا را نوشته با مشك و زعفران براى هر بيمارى كه دهد شفا خواهد يافت و هر كس حمل نمايد اين دعا را با خود آمن خواهد شد از شر شيطان و هيچ گونه ملالى بر ايشان نمى رسد و محفوظ مى ماند از دزدان و جميع حاجاتش برآورده خواهد شد و هر كس نزد فرزندانش بگذارد حفظ مى شوند از جميع گزندگان مانند مار و عقرب و هر كس با خود حمل نمايد از جميع امور خوب بهره مند خواهد شد و هر كس بنويسيد و در منزل بگذارد روزيشان زياد گردد و اهل آن محفوظ مى گردند از جميع گرفتاريها و قسم به آن كسى كه شما را به رسالت مبعوث كرد اگر جميع ثقلين و جميع ملائكه تعدادشان هزار برابر اهل دنيا و آخرت شوند تا روز قيامت ثواب اين اين دعا را نخواهند توانست بنويسند چون اين دعا بهترين دعا است نزد پروردگارت پس به امت خود تعليم بده چون گنجى است از گنجهاى بهشت كه خدا عنايت كرده است .

اللهم انى اسالك يامن اقر بالعبوديه له كل معبود و يا من يحمده كل محمود يا من يفزع اليه كل مجهود يا من يطلب عنده كل مفقود يا من سائله غير مردود يا من بابه عن سواله غير مسدود يا من هو غير موصوف و لا محدود يا من عطاوه غير ممنوع و لامنكود يا من ليس ببعيد و هو نعم المقصود يا من رجاء عباده بحبله مشدود يا من شبهه و مثله غير موجود يا من ليس بوالد بمعدود يا من حوض بره للانام مورود يا من لا يوصف بقيام و لا قعود يا من لاتجرى عليه حركه و لاجمود يا اللّه يا رحمن يا رحيم يا ودود يا غافر ذنب داود يا من لا يخلف الوعد و يعفو عن الموعود يا من رزقه و ستره للعاصين ممدود يا من هو ملجا كل مقصى مطرود يا من دان له جميع خلقه بالسجود يا من ليس عن نيل جوده احد مصدود يا من لايحيف فى حكمه و يحلم عن الظالم العنود ارحم عبيدا خاطئا لم يوف بالعهود انك فعال لما تريد يا بار يا ودود صل على محمد خير مبعوث دعا الى خير معبود و على آله الطيبين الطاهرين اهل الكرم و الجود و افعل بنا ما انت اهله يا ارحم الراحمين .
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 08:08

دعای رفع ترس منقول از امام صادق (ع)

دعاي دفع ترس منقول از امام صادق (ع) : اللهم انك لا يكفي منك احد و انت تكفي من كل احد من خلقك فاكفني كذا و كذا . ..در مكارم الاخلاق آورده اند كه پيامبر به حضرت علي فرمودند كه هر گاه در ورطه و مهلكه اي افتادي بگو : بسم الله الرحمن الرحيم لا حول و لا قوه الا بالله العلي العظيم اللهم اياك نعبد و اياك نستعين. ....از سلمان فارسي نقل شده كه هر كس صبح ها سه بار بگويد اين جمله را خداوند هفتاد نوع بلا را از او دفع ميكند : الحمد لله رب العالمين الحمد لله حمدا كبيرا طيبا
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 08:12

ذکر برای تقویت اراده

هر کس که ضعیف الاراده باشد : اسامی الهــــی «الشدیـد» ٬ «ذوالقـوة» ٬ «القاهــــر» ٬ «المقتــدر» را بخواند و بر خواندن مداومت نماید ٬ همت و اراده اش قوی گردد .
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 08:13

دعای ترس کودکان

برای ترس طفلان این دعا را نوشته و در گردن طفل بیاویزید.

فَاَوجَسَ فی نفسه خیفة موسی قُلنا لاتَخَف انّک اَنت الاعلی لاتَخافُ درکاً ولا تخسی قال لاتَخافا اننّی مَعکُما اَسمع وَاُری لا حولَ و لا قوّةَ اِلّا بِالله العلّی العظیم.
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 08:14

خواص سوره کهف جهت رفع فقر

از حضرت امام صادق(ع) منقولست هرکس سوره کهف را بنویسد و در شیشه سر تنگ نهد و آنرا در منزل خود نگه دارد از درویشی و وام خلاص شود و او و اهل و عیالش محتاج نشوند و هیچ کس نتواند به او بدی برساند.
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 08:15

گشایش کار

برای گشایش در کار و فتح و قوت کسب٬ هرکس ۲ بار صلوات بفرستد و الم نشرح و آیه الکرسی را هر کدام ۲ بار بخواند و از انگشت کوچک تا بزرگ عقد کند (ببندد) البته تاثیر عجیبی خواهید دید.
و نیز برای گشایش کار آیه الکرسی بعد از هر نماز خوانده شود.
سوره قدر ۱۰ بار بعد از نماز صبح خوانده شود.
yakhi
بازرس
بازرس
yakhi

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون   ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون I_icon_minitime2010-05-26, 08:16

[
color=red]دعا جهت زياد شدن نور چشم [/color]

جهت روشنى و زيادتى ديد چشم بعد از شستن دست پس از نهار و شام دست خود را به چشم ماليده بخواند:

الحمدللّه المحسن المنعم المعضل المجمل

ادعیه به جهت رفع مشکلات گوناگون
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» خودکشی به روش های گوناگون