***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** Hitskin_logo Hitskin.com

هذه مُجرَّد مُعاينة لتصميم تم اختياره من موقع Hitskin.com
تنصيب التصميم في منتداكالرجوع الى صفحة بيانات التصميم

جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

جوان ايراني

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
تيم مديريت سايت لحظات دلنشين توام با شادكامي را برايتان آرزومند است
به چشمانت بیاموز که هر کس لیاقت دیدن ندارد...
اگر مشکلات را رها کنی هرگز راه حلی برای آنها نخواهی یافت
کاش میشد سکوت را جایگزین دروغ کرد
خوشبخت ترين فرد كسي است كه بيش از همه سعي كند ديگران را خوشبخت سازد.. اشو زرتشت
کاش در کتاب قطور زندگی سطری باشیم ماندنی نه حاشیه ای از یاد رفتنی
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تو خدایی دارم وتوچون خود نداری
بدبختي تنها در باغچه اي که خودت کاشته اي مي رويد
هوس بازان کسی را که زیبا می بینند دوست دارند اما عاشقان کسی را که دوست دارند زیبا می بینند
اي دوست به راه دوست جان بايد داد در راه محبت امتحان بايد داد تنها نبود شرط محبت گفتن يك مرتبه هم عمل نشان بايدداد
من نه عاشق هستم نه محتاج نگاهي كه بلغزد بر من من خودم هستم و يك حس غريب كه به صد عشقو هوس مي ارزد
خداوند بی نهایت است...اما به قدر نیاز تو فرود می آید،به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست(ملاصدرا)
زندگی دو چهره بیشتر ندارد یا بر بازیت میگیرد یا بر بازیش میگیری انتخاب با توست
در این زمانه که شرط حیات نیرنگ است دلم برای دوستان بی ریا تنگ است
برای خندیدن منتظر خوش بختی نباش شاید خوش بختی منتظر خندیدن توست

***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***

+6
setareh
mohamad
میترا
sanaziii
دکی جون
Soniya
10 مشترك
نويسندهپيام
Soniya
.
.
Soniya

تعداد پستها : 89

امتياز كاربر : 196

تاريخ عضويت : 2009-10-29

جنسيت : انثى

متولد : 1987-08-20

شهر : تبريز

ساير موارد
نوع گوشي همراه: نوكيا نوكيا
حالت من: خونسرد خونسرد
جوايز اخذ شده:

***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** Empty
پستعنوان: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2009-11-25, 20:31

سلام دوستان عزیز
<یکی از اصلی ترین اهداف سایت این هست که به کسانی که نیاز دارند کمک کنیم البته اگه فراموش نشده باشه؟؟؟! pale

1.بچه ها از کار هایی که باید انجام بدهیم این هست که حتی زمانی که تفریحی و برای سر گرمی در نق نق یا سایت های دیگر هستیم اونهایی روکه تازه وارد هستند واطلا عاتی در این زمینه ندارند راهنمایی کنیم.

2.سعی کنیم دوستی وآشنایی های اینترنتی رو تا جایی که امکان داره به مسیر صحیح هدایت کنیم.

3.به نظر شما کاربران این سایت توانستند به کسی کمک مفیدی انجام بدهند یا نه؟

(البته برای انجام همه این کار ها باید صبر و حوصله داشته باشیم) :

***ممنون از توجه شما*** a2
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
دکی جون
بازرس كل
بازرس كل
دکی جون

تعداد پستها : 651

امتياز كاربر : 1207

تاريخ عضويت : 2009-10-28

جنسيت : ذكر

متولد : 1986-04-23

ساير موارد
نوع گوشي همراه: ال جي ال جي
حالت من:
جوايز اخذ شده:

***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** Empty
پستعنوان: رد: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2009-11-26, 07:40

سلام سونیا جان
ممنون از نکاتی که یادآور شدی
ولی همیشه ما برای کمک به بقیه باید از خودمون شروع کنیم
http://www.akharinrahehal.blogfa.com
sanaziii
مدير تالار دانشجو
مدير تالار دانشجو
sanaziii

تعداد پستها : 395

امتياز كاربر : 909

تاريخ عضويت : 2009-10-31

متولد : 1991-06-12

ساير موارد
نوع گوشي همراه: سوني اريكسون سوني اريكسون
حالت من: شاد شاد
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2009-11-27, 14:14

سونیا جون ممنون از یاد آوریت منم با حرف دکی جون موافقم واسه کمک به بقیه باید اول از خودمون شروع کنیم a3
Soniya
.
.
Soniya

تعداد پستها : 89

امتياز كاربر : 196

تاريخ عضويت : 2009-10-29

متولد : 1987-08-20

شهر : تبريز

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2009-11-28, 11:51

بچه ها اگه اینطوره که خودمون اول باید مشاوره بشیم.پس نمیتونیم همچین سایتی رو راه بندازیم. و انتظارات اونو براورده کنیم.
میترا
بازرس
بازرس
میترا

تعداد پستها : 1173

امتياز كاربر : 3049

تاريخ عضويت : 2009-12-21

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من: مهربون مهربون
جوايز اخذ شده: بهترين كاربر بهترين كاربر

پستعنوان: رد: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2010-01-06, 16:26

برای کمک به دیگرون چطوری باید از خودمون شروع کنید؟
اگه اینطور پس هیچوقت نمیتونیم به دیگرون کمک کنیم
بحث در باره این موضوع خیلی مفصله
با یه خط و دو خط نمیشه توضیح داد
بهتره اولین بحثمون بشه برای نشست هفتگیمون
اگه همه موافق باشن a35
mohamad
.
.
mohamad

تعداد پستها : 236

امتياز كاربر : 382

تاريخ عضويت : 2009-11-28

متولد : 1982-12-29

شهر : تبریز

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2010-01-09, 12:40

ميترا اولين نشست هفتگيمون كي هستش؟
با ذكر تاريخ لطفا
میترا
بازرس
بازرس
میترا

تعداد پستها : 1173

امتياز كاربر : 3049

تاريخ عضويت : 2009-12-21

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
جوايز اخذ شده: بهترين كاربر بهترين كاربر

پستعنوان: رد: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2010-01-09, 18:09

سلام محمد رسیدن بخیر
بر اساس رای گیری که اقا رسا انجام دادن
نی نی عزیز شد مدیر جلسه
پس شما میتونید هر سوالی که در این رابطه دارید از نی نی جان بپرسید a35
mohamad
.
.
mohamad

تعداد پستها : 236

امتياز كاربر : 382

تاريخ عضويت : 2009-11-28

متولد : 1982-12-29

شهر : تبریز

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2010-01-10, 12:24

سلام ميترا
ممنون از لطفتون چشم حتما با ايشون هماهنگ ميشم!
setareh
مدير تالار دانش آموز
مدير تالار دانش آموز
setareh

تعداد پستها : 681

امتياز كاربر : 1612

تاريخ عضويت : 2009-11-17

متولد : 1991-10-29

شهر : اصفهان

ساير موارد
حالت من: ناراحت ناراحت
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2010-01-15, 06:02

خوب سونيا من زياد از چت روم ها خوشم نمياد بيشتر وقتمو توي سايت و نتو وبلاگا ميگذرونم!!!!!
ولي خوب شايد دو هفته يه بار يه سر به چت روم ها بزنم !!!
http://www.vayazjodaee.blogfa.com
داش مجید
مدير تالار اينترنت و كامپيوتر
مدير تالار اينترنت و كامپيوتر
داش مجید

تعداد پستها : 360

امتياز كاربر : 928

تاريخ عضويت : 2010-01-17

متولد : 1990-03-01

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2010-01-18, 10:07

سلام
من که اونجاهایی گفتید.. وکلا چت روم ها رو تجربه نکردم.. فقط در طول زندگیم شاید یبیست بار چت کردم.. خیلی خوبه درون لحظه اما از دید بیرون که نگاه کنید می بینید که چش همراه خودش خیلی چیزا میاره ولی به نظرم اصلی ترین چیزش اعتیاد به برخی ارزش های مجازیه...
دکی جون
بازرس كل
بازرس كل
دکی جون

ساير موارد
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2010-01-24, 04:44

فلسفه نمیخوندی تا جایی که من میشناسمت
اینا رو از کجا یاد گرفتی؟
فکر کنم داداشم منظورش من بودم
niinii
سرپرست سايت
سرپرست سايت
niinii

تعداد پستها : 1073

امتياز كاربر : 2567

تاريخ عضويت : 2009-11-09

متولد : 1990-03-21

شهر : اصفهان

ساير موارد
جوايز اخذ شده: بهترين مدير بهترين مدير

پستعنوان: رد: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2010-02-03, 09:15

دکی جون مگه تو معتاد شدی به چت روم ؟؟؟؟ a11
http://www.be-taravate-baran.mihanblog.com
دکی جون
بازرس كل
بازرس كل
دکی جون

ساير موارد
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2010-02-18, 13:31

آدم معتاد که خودش نمیفهمه
ولی بقیه بهم اینو هی میگن
sookoot
.
.
sookoot

تعداد پستها : 90

امتياز كاربر : 142

تاريخ عضويت : 2010-02-02

ساير موارد
حالت من: عاشق عاشق
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2010-03-03, 06:34

اعتیاد ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** Affraid
sookoot
.
.
sookoot

تعداد پستها : 90

امتياز كاربر : 142

تاريخ عضويت : 2010-02-02

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2010-03-03, 06:38

sookoot نوشته است:
اعتیاد ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** Affraid
baran
.
.
baran

تعداد پستها : 401

امتياز كاربر : 1005

تاريخ عضويت : 2010-01-18

متولد : 1991-04-15

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پستعنوان: رد: ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***   ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** I_icon_minitime2010-04-04, 02:53

واقعا كه اگه وابستگي كاري براي آدم زياد بشه منجر به اعتياد ميشه
***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** Affraid ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** Icon_pale ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** Affraid ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** Icon_pale ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** Affraid ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** Icon_pale ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** Affraid ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** Icon_pale ***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند*** Affraid
http://www.baranebahari1.blogfa.com

***یکی از مهمترین اهداف ما کمک به دوستانی است که استفاده صحیحی از اینترنت ندارند***
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» دوستانی که به شاعری علاقه دارن
» دعا کرد برای آنها که دوستش ندارند
» چرا خيلي ها بعد از خيانت احساس پشيماني ندارند
» 85 درصد دختران از زيبايي خود رضايت ندارند
» اینترنت اکسپلورر ۹ رونمایی شد