پسر 2 ساله اندونزیایی و مصرف روزانه یک پاکت سیگار  Hitskin_logo Hitskin.com

هذه مُجرَّد مُعاينة لتصميم تم اختياره من موقع Hitskin.com
تنصيب التصميم في منتداكالرجوع الى صفحة بيانات التصميم

جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

جوان ايراني

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
تيم مديريت سايت لحظات دلنشين توام با شادكامي را برايتان آرزومند است
به چشمانت بیاموز که هر کس لیاقت دیدن ندارد...
اگر مشکلات را رها کنی هرگز راه حلی برای آنها نخواهی یافت
کاش میشد سکوت را جایگزین دروغ کرد
خوشبخت ترين فرد كسي است كه بيش از همه سعي كند ديگران را خوشبخت سازد.. اشو زرتشت
کاش در کتاب قطور زندگی سطری باشیم ماندنی نه حاشیه ای از یاد رفتنی
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تو خدایی دارم وتوچون خود نداری
بدبختي تنها در باغچه اي که خودت کاشته اي مي رويد
هوس بازان کسی را که زیبا می بینند دوست دارند اما عاشقان کسی را که دوست دارند زیبا می بینند
اي دوست به راه دوست جان بايد داد در راه محبت امتحان بايد داد تنها نبود شرط محبت گفتن يك مرتبه هم عمل نشان بايدداد
من نه عاشق هستم نه محتاج نگاهي كه بلغزد بر من من خودم هستم و يك حس غريب كه به صد عشقو هوس مي ارزد
خداوند بی نهایت است...اما به قدر نیاز تو فرود می آید،به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست(ملاصدرا)
زندگی دو چهره بیشتر ندارد یا بر بازیت میگیرد یا بر بازیش میگیری انتخاب با توست
در این زمانه که شرط حیات نیرنگ است دلم برای دوستان بی ریا تنگ است
برای خندیدن منتظر خوش بختی نباش شاید خوش بختی منتظر خندیدن توست

پسر 2 ساله اندونزیایی و مصرف روزانه یک پاکت سیگار

نويسندهپيام
میترا
بازرس
بازرس
میترا

تعداد پستها : 1173

امتياز كاربر : 3049

تاريخ عضويت : 2009-12-21

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من: مهربون مهربون
جوايز اخذ شده: بهترين كاربر بهترين كاربر

پسر 2 ساله اندونزیایی و مصرف روزانه یک پاکت سیگار  Empty
پستعنوان: پسر 2 ساله اندونزیایی و مصرف روزانه یک پاکت سیگار    پسر 2 ساله اندونزیایی و مصرف روزانه یک پاکت سیگار  I_icon_minitime2010-07-08, 07:00

يك پسر‌بچه دو ساله اهل اندونزي به سيگار اعتياد دارد، به طوري كه روزانه يك بسته سيگار را به طور كامل دود مي‌كند.

به گزارش ايسنا ، «آروي» كودك دو ساله اهل جنوب سوماترا در اندونزي است كه بر‌اساس اعلام پدرش، از 18 ماهگي شروع به كشيدن سيگار كرده و هم اكنون با كشيدن روزي يك پاكت سيگار معتاد است.

«محمد ريزال» ـ پدر اين كودك ـ در مصاحبه‌اي با خبرگزاري آسوشيتدپرس، گفت: من نسبت به سلامت پسرم نگران نيستم. او كاملا سالم و سلامت به نظر مي‌رسد، هنگامي كه او را از كشيدن سيگار منع مي‌كنيم پاهايش را به زمين مي‌كوبد و گريه مي‌كند. او واقعا يك معتاد است.

«ستو موليادي» ـ رييس كميسيون حمايت از كودكان اندونزي ـ نيز خاطر‌نشان كرد: احتمال مي‌دهم به دليل اين كه والدين اين كودك سيگاري فعال هستند، فرزندشان به كشيدن سيگار معتاد شده باشد؛ چرا كه رفتار والدين بر كودكان اثر مستقيم مي‌گذارد.

گفتني است، بر‌اساس اعلام آژانس مركزي آمار اين كشور، 25 درصد كودكان بين سه تا 15 سال در اين كشور سيگاري هستند و يا حتي براي يكبار آن را امتحان كردند.

همچنين 2/3 درصد از اين كودكان معتاد به سيگار هستند و اين موضوع به شدت باعث نگراني دپارتمان بهداشت و دولت اندونزي شده است.

از طرفي، اگر نسبت به اين موضوع راه‌حلي انديشيده نشود، تا چند سال آينده اين كشور با كودكان معتاد و افرادي كه در سنين كودكي دچار بيماري‌هاي قلبي و عروقي هستند، مواجه خواهد بود.

یک پسر 2 ساله اندونزیایی و مصرف روزانه یک پاکت سیگار  Two-year-smoker-from-Indonesia-001_0_94045

پسر 2 ساله اندونزیایی و مصرف روزانه یک پاکت سیگار  Two-year-smoker-from-Indonesia-002_0_94045

پسر 2 ساله اندونزیایی و مصرف روزانه یک پاکت سیگار  Two-year-smoker-from-Indonesia-003_0_94045

پسر 2 ساله اندونزیایی و مصرف روزانه یک پاکت سیگار  Two-year-smoker-from-Indonesia-004_0_94045
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پسر 2 ساله اندونزیایی و مصرف روزانه یک پاکت سیگار
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» فال روزانه
» فال روزانه ( سری جدید )
» مصرف شير در 20 سالگي
» مصرف سير، بهترين راه پيشگيرى از آنفلوآنزا
» پادشاه 80 ساله عربستان 235 زن دارد