جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مدل هاي مو به نام استان ها نامگذاري ميشود

2 مشترك

مدل هاي مو به نام استان ها نامگذاري ميشود Empty مدل هاي مو به نام استان ها نامگذاري ميشود

پست من طرف dorsa 2010-07-13, 11:50

مدل های مو به نام استان ها نام گذاری می شود

مدل هاي مو به نام استان ها نامگذاري ميشود 5398772c0089e06a0db9880a96d0b146

قصد داریم نام مدل های مو را از فرهنگ اصیل ایرانی و یا نام استان ها انتخاب کنیم/حدود ۵ هزار نسخه ژورنال مدل موی ایرانی و مورد تایید وزارت ارشاد منتشر شده است/به دنبال ان هستیم که در آینده تعداد این مدل ها را افزایش دهیم.

مدل هاي مو به نام استان ها نامگذاري ميشود Break

جشنواره حجاب و عفاف با حضور ۵۰۰ نفر از آرایشگران برگزیده کشور برگزار شد اما این جشنواره نه کمکی به ترویچ فرهنگ حجاب و عفاف در کشور کرد و نه مفید حال آرایشگران بود. این جشنواره فقط برای شرکت خصوصی که آن را به راه انداخته بود نان شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جشنواره حجاب و عفاف روز پنجشنبه در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد اما در این همایش هیچ خبری از حجاب و عفاف نبود و می توان گفت برگزارکنندگان این جشنواره به دنبال تبلیغات برای شرکت خود بودند.

این جشنواره به همت یك شرکت خصوصی برگزار شده بود و این شرکت خصوصی با پخش فیلم تبلیغاتی و توزیع پوشه هایی که در آن یک سری لوازم آرایشی و بهداشتی تبلیغ شده بود، سعی در معرفی فعالیت های خود داشت.

نکته جالب توجه در این همایش این بود که برگزارکنندگان این جشنواره از آرایشگرانی که برای حضور در این همایش از طرف اتحادیه های آرایشگری سراسر کشور معرفی شده بود ۱۳۰ هزار تومان ورودی دریافت کرده بود و این در حالی است که مسئولان برگزارکننده جشنواره هیچ گونه خدماتی به این آرایشگران که از استان های مختلف کشور به تهران آمده بوند ارائه نکرد حتی رفت و آمد و اسکان آرایشگران بر عهده خود انها بود.

یکی از آرایشگران شرکت کننده در این جشنواره که از استان خراسان رضوی به تهران آمده بود،به خبرنگار ایلنا گفت: ۱۳۰ هزار تومان از ما پول دریافت کرده اند و هیچ اطلاعاتی به ما نداده اند ، من هیچ چیزی از این جشنواره نیاموختم ، فقط دارند خودشان را تبلیغ می کنند.

او ادامه داد: بر اساس نرخی که اتحادیه تعیین کرده است ما برا ی اصلاح سر و صورت هر مشتری به طور میانگین ۴ هزار تومان دریافت می کنیم ، مسئولان برگزار کننده جشنواره حق الزحمه حدود ۳۳ مشتری را از ما گرفته اند ، آن وقت هیچ چیزی به ما یاد نداده اند.

در این جشنواره که مسئولان برگزار کننده ان مدعی بودند که در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف برگزار می شود و آرایشگرانی که در ان حضور یافته اند، کسانی هستند که مشتریان خود را در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف امر به معروف و نهی از منکر می کنند، پر بود از آرایشگرانی که مدل موهای غربی داشتند و خبری از مدل های موی مورد تایید وزارت ارشاد نبود!

● استفاده از مدل ها اجباری نیست، اما آرایشگران را برای ترویج آن تشویق می كنیم

از علی عابدی، دبیر جشنواره حجاب و عفاف در رابطه با بودجه جشنواره و اینکه چرا از آرایشگران برای شرکت در همایش ۱۳۰هزار تومان دریافت شده است سئوال کردم ، او گفت: نیازی نیست که ما مطرح کنیم چقدر هزینه شده است، شما فرض کن یک ریال، ما معتقد هستیم ، هر چه هم که هزینه شده باشد، هزینه کمتری از بخش دولتی صرف این جشنواره شده است چون بخش خصوصی هستیم، می توانیم خیلی هزینه ها را کم بگیریم و کیفیت را بالا ببریم .

او ادامه داد: برگزاری هر جشنواره هزینه دارد، و ما از آرایشگران مبالغی را دریافت کردیم تا بخشی از این هزینه ها را تامین کنیم البته پول دریافتی از آرایشگران بودجه جشنواره را تامین نکرده است و پول زیادی هم هزینه شده است.

دبیر جشنواره عفاف و حجاب در پاسخ به این سوال که چرا در این جشنواره که در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف برگزار شده و ترویج مدل موی ایرانی و مورد تایید وزارت ارشاد مدنظر است ، آرایشگران مدل موی غربی دارند ، گفت: انتخاب این آرایشگران از طرف اتحادیه ها صورت گرفته است. و این دلیل نمی شود که چون برخی از آنها مدل موی خود را غربی آرایش کردند، نمی توانند مدل موی مشتریان خود ر ا ایرانی اصلاح کنند.

او توضیح داد: باید برای خود آرایشگران نیز فرهنگ سازی مكی کنیم که از مدل موی ایرانی استفاده کنند البته ما که نمی توانیم به آنها اجبار کنیم مدل موی خود را چگونه بزنند. ما فقط به دنبال فرهنگ سازی هستیم و این اولین قدم است.

عابدی ادامه داد: ما در حدود ۵ هزار نسخه ژورنال مدل موی ایرانی و مورد تایید وزارت ارشاد منتشر کرده ایم و ان را در اختیار آرایشگران قرار داده ایم تا از این به بعد از این مدل های مو نیز برای مشتریان خود استفاده کنند و البته به دنبال ان هستیم که در اینده تعداد این مدل های مو را افزایش دهیم و برای ان نامگذاری هم بکنیم تا مشتری وقتی مراجعه می کند بتواند نام مدل موی ایرانی مورد نظر خود را انتخاب کرده به آرایشگر بگوید.

او در رابطه با نحوه نامگذاری این مدل های مو گفت: قصد داریم نام مدل های مو را از فرهنگ اصیل ایرانی و یا نام استان ها انتخاب کنیم . مثلا نام یک مدل را امید بگذاریم و یا مثلا مدل مویی به نام مدل موی شیرازی باشد. .

● ژورنال مدل موی زنان نیز منتشر می شود

ژاله خدایار رئیس جشنواره حجاب و عفاف نیز به خبرنگار ایلنا گفت: در حال حاضر فقط موفق شده ایم که ژورنال مدل موی مردان را که مورد تایید وزارت ارشاد باشد منتشر کنیم اما امیدواریم به زودی مدل های موی مورد تایید وزارت ارشاد در رابطه با زنان نیز در ژورنالی منتشر شود.

او توضیح داد: سالهاست بر روی مدل مو و ارایش ایرانی زنان کار می کنیم و من مطمئن هستم که این تلاش ما بی نتیجه نمی ماند و وقتی ما توانمدی خود را به دولت نشان دهیم دولت نیز از ما حمایت می کند.

رئیس جشنواره عفاف و حجاب تصریح کرد: من مطمئن هستم با توجه به استقبالی که نسبت به مدل های موی مردانه انجام شده است، مدل های موی ایرانی زنان نیز مورد استقبال واقع می شود و به زودی ژورنال مدل های موی ایرانی ویژه خانم ها نیز منتشر می شود.

او ادامه داد: با وزارت اموزش و پرورش رایزینی هایی انجام داده ایم که سی-دی ها و ژورنال های مدل های موی ایرانی مورد تایید وزارت ارشاد در مدارس دخترانه و پسرانه توزیع شود تا جوانان آگاهی های لازم را برای محافظت از پوست و موی خود به دست آورند و از وسایل غیر استاندارد برای آرایش و حفاظت از پوست و موی خود استفاده نکنند.

خدایار توضیح داد: با این اقدام بسیاری از مشکلاتی که جامعه ایران و خانواده ها را تهدید می کند، از بین می رود چون آگاهی نداشتن جوانان و خانواده ها برای استفاده از وسایل آرایشی و بهداشتی درست مشکلات بسیاری برای خانواده ها ایجاد کرده است.

رئیس جشنواره نیز در رابطه با اینکه چرا از شرکت کنندگان در جشنواره هزینه دریافت شده است، گفت: هر هزینه ای که دریافت شده صرف اجرای این جشنواره شده است ما بیش از ان مبلغ هزینه کرده ایم .

او ادامه داد: من اگر انتخاب کردم این جشنواره در بهترین مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما اجرا شود به خاطر این بوده که آرایشگرها را شایسته حضور در بهترین مکان های جامعه می دانم .

مدل هاي مو به نام استان ها نامگذاري ميشود Break

گزارش : خبرگزارى ايلنا (www.ilna.ir)
dorsa
dorsa
مدير تالار متفرقه
مدير تالار متفرقه

تعداد پستها : 57

امتياز كاربر : 128

تاريخ عضويت : 2010-07-09

متولد : 1990-04-30

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مدل هاي مو به نام استان ها نامگذاري ميشود Empty رد: مدل هاي مو به نام استان ها نامگذاري ميشود

پست من طرف میترا 2010-07-13, 12:05

چه جالب
مدل هاي مو به نام استان ها نامگذاري ميشود 717503
میترا
میترا
بازرس
بازرس

تعداد پستها : 1173

امتياز كاربر : 3049

تاريخ عضويت : 2009-12-21

ساير موارد
نوع گوشي همراه: