جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

دختري كه بانامزد محكوم به اعدامش ازدواج كرد

2 مشترك

دختري كه بانامزد محكوم به اعدامش ازدواج كرد Empty دختري كه بانامزد محكوم به اعدامش ازدواج كرد

پست من طرف dorsa 2010-07-14, 17:41

دختری که با نامزد محکوم به اعدامش ازدواج کرد!

دختري كه بانامزد محكوم به اعدامش ازدواج كرد 61515
دادگاهی در پاکستان به یک محکوم به مرگ اجازه داد تا با نامزدش ازدواج کند.
دادگاه عالی لاهور حکمی به خانواده دختری به نام سحر اجازه داد تا او را به عقد نامزدش که هم اکنون زندانی است، دربیاوردند. این زندانی،محمد عتیق نام دارد که به اعدام محکوم شده است.
این حکم بنا به درخواست نامزد زندانی محکوم به مرگ صادر شده بود که در دادخواست خود نوشته بود: او از کودکی با زندانی نامزد شده و با او رابطه دوستی عمیقی دارد. این دختر برای ازدواج با نامزدش ابراز تمایل کرده بود، اگر چه او در انتظار اجرای حکم اعدام در زندان به سر می‌برد.
نامزد زندانی در ادامه نوشته بود: هرگز با مرد دیگری ازدواج نخواهد کرد. او بعدها با یادآوری خاطرات همسرش زندگی خواهد کرد. این مرد بعد از اینکه مشخص شد در یک عملیات تروریستی تعدادی افراد را کشته به اعدام محکوم شد.
dorsa
dorsa
مدير تالار متفرقه
مدير تالار متفرقه

تعداد پستها : 57

امتياز كاربر : 128

تاريخ عضويت : 2010-07-09

متولد : 1990-04-30

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

دختري كه بانامزد محكوم به اعدامش ازدواج كرد Empty رد: دختري كه بانامزد محكوم به اعدامش ازدواج كرد

پست من طرف sanaziii 2010-07-16, 13:54

مرسی درسا جون خیلی جالب بود عشق با آدما چه کارا که نمیکنه دختري كه بانامزد محكوم به اعدامش ازدواج كرد 75996
sanaziii
sanaziii
مدير تالار دانشجو
مدير تالار دانشجو

تعداد پستها : 395

امتياز كاربر : 909

تاريخ عضويت : 2009-10-31

جنسيت : انثى

متولد : 1991-06-12

ساير موارد
نوع گوشي همراه: سوني اريكسون سوني اريكسون
حالت من: شاد شاد