اعترافات مادري كه دختر 12 ساله ي خود را وادار به رابطه جنسي با 100 مرد كرد Hitskin_logo Hitskin.com

هذه مُجرَّد مُعاينة لتصميم تم اختياره من موقع Hitskin.com
تنصيب التصميم في منتداكالرجوع الى صفحة بيانات التصميم

جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

جوان ايراني

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
تيم مديريت سايت لحظات دلنشين توام با شادكامي را برايتان آرزومند است
به چشمانت بیاموز که هر کس لیاقت دیدن ندارد...
اگر مشکلات را رها کنی هرگز راه حلی برای آنها نخواهی یافت
کاش میشد سکوت را جایگزین دروغ کرد
خوشبخت ترين فرد كسي است كه بيش از همه سعي كند ديگران را خوشبخت سازد.. اشو زرتشت
کاش در کتاب قطور زندگی سطری باشیم ماندنی نه حاشیه ای از یاد رفتنی
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تو خدایی دارم وتوچون خود نداری
بدبختي تنها در باغچه اي که خودت کاشته اي مي رويد
هوس بازان کسی را که زیبا می بینند دوست دارند اما عاشقان کسی را که دوست دارند زیبا می بینند
اي دوست به راه دوست جان بايد داد در راه محبت امتحان بايد داد تنها نبود شرط محبت گفتن يك مرتبه هم عمل نشان بايدداد
من نه عاشق هستم نه محتاج نگاهي كه بلغزد بر من من خودم هستم و يك حس غريب كه به صد عشقو هوس مي ارزد
خداوند بی نهایت است...اما به قدر نیاز تو فرود می آید،به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست(ملاصدرا)
زندگی دو چهره بیشتر ندارد یا بر بازیت میگیرد یا بر بازیش میگیری انتخاب با توست
در این زمانه که شرط حیات نیرنگ است دلم برای دوستان بی ریا تنگ است
برای خندیدن منتظر خوش بختی نباش شاید خوش بختی منتظر خندیدن توست

اعترافات مادري كه دختر 12 ساله ي خود را وادار به رابطه جنسي با 100 مرد كرد

نويسندهپيام
dorsa
مدير تالار متفرقه
مدير تالار متفرقه
dorsa

تعداد پستها : 57

امتياز كاربر : 128

تاريخ عضويت : 2010-07-09

متولد : 1990-04-30

اعترافات مادري كه دختر 12 ساله ي خود را وادار به رابطه جنسي با 100 مرد كرد Empty
پستعنوان: اعترافات مادري كه دختر 12 ساله ي خود را وادار به رابطه جنسي با 100 مرد كرد   اعترافات مادري كه دختر 12 ساله ي خود را وادار به رابطه جنسي با 100 مرد كرد I_icon_minitime2010-07-16, 18:12

اعترافات زني كه دختر 12 ساله خود را وادار به رابطه جنسي با 100 مرد كرد !!

یک زن استرالیایی با حضور در دادگاه ایالت" تاسمانیا" اعتراف کرد که با حبس کردن دختر 12 ساله اش ، وی را وادار به روسپی گری کرده است.

به گزارش عصر ايران به نقل از پایگاه خبری المحیط، این زن 41 ساله علاوه بر اعتراف به اتهام خود به قاضی دادگاه گفت: "من با اجاره کردن اتاقی درهتل ، دخترم را وادار کردم تا با 100 مرد رابطه جنسی برقرار کند".

وی درادامه اعترافات خود دریافت پول را مهمترین عامل اقدام خود دانست و افزود: من با این کار روزانه 1000تا 1800 دلار استرالیایی کسب و این پول را به صورت مساوی بین خودم و دخترم تقسیم می کردم.

درادامه اعترافات این زن آمده است که بیشتر این مبالغ را برای خرید مواد مخدر مصرف می کرد.
درپایان این اعترافات آمده است که یکی از نمایندگان پارلمان "تاسمانیان" استرالیا جزء افرادی است که با پرداخت مبلغی به مادر این دختر 12 ساله با دختراش رابطه جنسی برقرار کرده است .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

اعترافات مادري كه دختر 12 ساله ي خود را وادار به رابطه جنسي با 100 مرد كرد
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» اعترافات مادري كه دختر 12 ساله ي خود را وادار به رابطه جنسي با 100 مرد كرد
» شیطان صفتان نازنین 9 ساله را کشتند
» پسر 2 ساله اندونزیایی و مصرف روزانه یک پاکت سیگار
» کشف کودک 2 ساله با ضريب هوشي برابر انيشتن!
» جديدترين اعترافات ريگي منتشر شد