جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

خوشبختی را پیچیده نکنید!!!

2 مشترك

خوشبختی را پیچیده نکنید!!! Empty خوشبختی را پیچیده نکنید!!!

پست من طرف niinii 2009-12-01, 13:11

پادشاهی بیمار شد و هیچ کس از مرض او سر در نمی آوزد. احساس بدبختی او را فراگرفته بود. برای رهایی از این گرفتاری چاره ای اندیشید و اعلام کرد: نصف قلمرو پادشاهی ام را به کسی میدهم که بتواند مرا معالجه کند. تمام آدم های دانا گرد آمدند تاببینند چطور می شود شاه را معلجه کرد، اما هیچ کدام چاره ای نیافتند. سرانجام یکی از آنها گفت که فکر می کند بتواند شاه را معالجه کند: باید یک آدم خوشبخت پیدا کنید، پیراهنش را بردارید و بر تن شاه کنید، در این صورت شاه معالجه خواهد شد.
شاه پیک هایش را برای یافتن یک انسان خوشبخت روانه کرد. آنها به سراسر مملکت سفر کردند ولی نتوانستند آدم خوشبختی پیذا کنند. حتی یک نفر هم پیدا نشد که کاملاً خشنود و سعادتمند باشد: آن که ثروت داشت، بیمار بود. آن که سالم بود، در فقر به سر میبرد. آن که سالم و ثروتمند بود، همسر و زندگس تلخی داشت. آن که فرزند داشت، فرزندانش صالح نبودند. خلاصه همه از چیزی گله و شکایت داشتند.
اواخر شب، فرزند شاه که داشت از کنار کلبه ی محقری می گذشت صدای یک نفر را شنید که می گفت: خدا را شکر که کارم را تمام کرده ام. خوب غذا خورده ام و می توانم دراز بکشم و بخوابم! دیگر چه چیز می توانم بخواهم؟
پسر شاه خوشحال شد و دستور داد که پیراهن مرد را بگیرند و پیش شاه بیاورند و به مرد هرچه می خواهد بدهند. پیک ها برای بیرون آوردن پیراهن مرد به کلبه رفتند، اما آن مرد خوشبخت پیراهن نداشت!!!
به نظر شما برای سعادتمند بودن امکانات خاصی نیاز است؟ اگر شما منتظرید تا همه چیز مهیا شود تا احساس شادی و سعادت کنید هیچ وقت به آن نخواهید رسید.
خوشبختی در همین لحظه هاست، در لحظه لحظه زندگی که از میان انگشتانمان با بی توجهی می ریزند. از زندگی خود لذت ببرید، از کارتان، از خانواده، دوستان و همراهانتان. می توان به سادگی از همه چیز لذت برد. لطفاً خوشبختی را پیچیده نکنید!!!!
niinii
niinii
سرپرست سايت
سرپرست سايت

تعداد پستها : 1073

امتياز كاربر : 2567

تاريخ عضويت : 2009-11-09

جنسيت : انثى

متولد : 1990-03-21

شهر : اصفهان

ساير موارد
نوع گوشي همراه: نوكيا نوكيا
حالت من: مهربون مهربون
جوايز اخذ شده: بهترين مدير بهترين مدير

http://www.be-taravate-baran.mihanblog.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

خوشبختی را پیچیده نکنید!!! Empty رد: خوشبختی را پیچیده نکنید!!!

پست من طرف yakhi 2009-12-02, 14:32

واقعا ممنون خيلي خيلي قشنگ و زيبا بود صد در صد باهات موافقم، اي كاش كه اين چيزا هيچ وقت يادمون نره a35
yakhi
yakhi
بازرس
بازرس

تعداد پستها : 544

امتياز كاربر : 1666

تاريخ عضويت : 2009-11-02

جنسيت : انثى

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده: