گران‌ترین طلاق تاریخ ایتالیا !

اذهب الى الأسفل

گران‌ترین طلاق تاریخ ایتالیا !

پست من طرف yakhi في 2009-12-13, 17:34«ورونیکا لاریو» که ظاهرا از ارتباط شوهرش با یک مدل هجده ساله خشمگین شده است، در ماه مه از دادگاه درخواست طلاق کرد.
وکیل لاریو گزارش مطالبه پول را تائید نکرده اما روزنامه «کوریر دلا سرا» نوشته است که تبادل پول صورت گرفته است.

بنا به نوشته این روزنامه برلوسکونی به همسرش، که مادر سه فرزند اوست، پیشنهاد کرده هر ماه دویست هزار یورو دریافت کند.
ظاهرا به لاریو پیشنهاد شده است ویلایی را که در آن به همراه سه فرزندش زندگی می‌کند به عنوان بخشی از توافق مالی برای صدور طلاق قبول کند.
سه فرزند نخست وزیر ایتالیا بین بیست تا سی سال سن دارند.

بنا به گزارش کوریر «دلا سرا»، منابع نزدیک به نخست وزیر ایتالیا گفته اند که بین شصت تا هفتاد میلیون یورو تا کنون به ورونیکا پرداخت شده است.
ایپولیتا گدینی، وکیل طلاق برلوسکونی، گزارش روزنامه «کوریر دلا سرا» را نه تائید و نه انکار کرده و فقط گفته است که باعث تاسف است که متارکه ای که از روی تفاهم صورت گرفته به ملاء عام کشیده شده است.
خانم لاریو، 52 ساله، که پیش از این بازیگر سینما بوده است، با آقای برلوسکونی در سال 1990 ازدواج کرد. آنها یکدیگر را 10 سال پیشتر ملاقات کرده بودند.

در حالی که وجهه نخست وزیر ایتالیا اخیرا با هجومی از رسوایی‌های جنسی زیر سوال رفته، جدا شدن خانم و آقای برلوسکونی به طور روز افزونی به یک موضوع عمومی تبدیل شده است.
این وضعیت با انتشار کتاب زندگی نامه لاریو و درخواست او برای عذرخواهی علنی شوهرش به خاطر ابراز نظرات توهین آمیز در مورد زنان جنبه ای عمومی تر پیدا کرده است.
لاریو همچنین با نخست وزیر ایتالیا در باره نحوه مملکت داری او در گیر شده است؛ لاریو با زنانی که شوهرش برای پارلمان اروپا در نظر گرفته به شدت مخالفت کرده است چون او معتقد است این زنان اطلاعات کمی در باره سیاست دارند.

تحولات در پرونده طلاق برلوسکونی ها کم کم به گرانترین طلاق در تاریخ ایتالیا تبدیل می‌شود.
بنا به تخمین نشریات مالی ایتالیا، ثروت بیکران نخست وزیر این کشور، که شامل سهم او در حوزه رسانه های گروهی، نشر، املاک و بخش سرمایه گذاری می شود، بالغ بر 9 میلیارد یورو است.
avatar
yakhi
بازرس
بازرس

تعداد پستها : 544

امتياز كاربر : 1666

تاريخ عضويت : 2009-11-02

جنسيت : انثى


ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

http://ghoogha.blogfa.com/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد