مرد مسن در دادگاه خانواده: همسرم بعد از 40 سال زندگي مشترك مرا رها كرد

اذهب الى الأسفل

مرد مسن در دادگاه خانواده: همسرم بعد از 40 سال زندگي مشترك مرا رها كرد

پست من طرف Persianyoung في 2009-11-11, 02:47
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، مرد مسني با حضور در مجتمع قضايي خانواده مدعي شد، همسرش از 4 ماه قبل او را رها كرده و مهريه خود را به اجرا گذاشته است.
مرد مسن كه 70 سال سن داشت، با حضور در شعبه 268 مجتمع قضايي خانواده به قاضي عموزادي گفت: همسرم چهارماه قبل و بدون اينكه اختلافي بين ما باشد، خانه را ترك كرده است و تاكنون او را نديده‌ام.
وي افزود: در مدت 40 سال زندگي مشترك با همسرم هيچ اختلاف و مشكلي نداشتم و تمام آشنايان و همسايه‌ها شاهد اين ادعاي من هستند، ولي او من را به يكباره تنها گذاشت و حتي براي فوت مادرش هم من را مطلع نكرد و من از طريق بستگان از اين موضوع باخبر شدم.
اين مرد در ادامه اظهاراتش با بيان اينكه توانايي پرداخت نقدي مهريه همسرش را ندارد،‌ افزود: هرچه سرمايه داشتم براي خانواده‌ام هزينه كردم و حتي دو دانگ از خانه را به نام همسرم كردم و ديگر هيچ پولي ندارم؛ من هزينه پرداخت حق وكيل را نداشتم و اين در حالي بود كه همسرم با پول من براي خودش وكيل گرفته است.
وي درباره ميزان مهريه همسرش به قاضي گفت: مهريه همسرم در زمان ازدواج، 18 هزار تومان بود كه با توجه به ميزان تورم كنوني حدود 7 ميليون تومان برآورد شده است.
مرد مسن با بيان اينكه همسرش در گذشته سابقه بيماري رواني داشته است، درباره نحوه ازدواج با همسرش گفت: همسرم از بستگان من بود و مدتي دچار بيماري رواني شده بود و من هم از آنجايي كه يكي از دوستانم پزشك بود، او را چندين بار نزد دوستم بردم؛ بعد از اينكه مدتي تحت درمان بود، بهبود يافت و من هم تصميم گرفتم با او ازدواج كنم.
وي در پاسخ به قاضي كه از او پرسيد فرزندانت با اين موضوع چگونه برخورد كرده‌اند، گفت: دو فرزندم در خارج از كشور زندگي مي‌كنند و يكي از آنها در ايران سكونت دارد و از آنجايي كه اين اقدام همسرم ناگهاني و بي‌دليل بود، آنها هم نمي‌دانند از چه كسي طرفداري كنند و مانند من از اين تصميم مادرشان متعجب هستند.
مرد مسن با بيان اينكه ديگر پولي ندارم تا مهريه همسرم را به صورت نقدي پرداخت كنم، از قاضي درخواست كرد با تقسيط پرداخت مهريه موافقت كند.
قاضي عموزادي نيز بعد از شنيدن اظهاران اين مرد، از او خواست در جلسه بعدي رسيدگي به اين پرونده، 4 شاهد را براي تأييد اظهاراتش به دادگاه معرفي كند.


منبع: خبرگزاري فارس

___________________________________________________
.


dasthayam.png

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد