جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فال روزانه

+16
sanaziii
sookoot
Admin
داش مجید
mohamad
میترا
amir
دکی جون
dorsa_old
sara
niinii
setareh
Soniya
Ariya
yakhi
Persianyoung
20 مشترك

صفحه 5 از 6 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية

فال روزانه - صفحة 5 Empty رد: فال روزانه

پست من طرف joline 2010-02-28, 08:18

بابا کم اوردم عین حقیقت
حالا این دفعه ها چون توی ماهه تولدمه درسته ها
joline
joline
.
.

تعداد پستها : 880

امتياز كاربر : 1928

تاريخ عضويت : 2010-02-12

جنسيت : انثى

متولد : 1993-03-11

شهر : تهران

ساير موارد
نوع گوشي همراه: نوكيا نوكيا
حالت من: شاد شاد
جوايز اخذ شده: بهترين ارسال كننده بهترين ارسال كننده

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف dorsa_old 2010-02-28, 12:09

جالب بود
فال امروزم يكم به فكر فرو بردم فال روزانه - صفحة 5 27338
dorsa_old
dorsa_old
.
.

تعداد پستها : 524

امتياز كاربر : 1294

تاريخ عضويت : 2009-10-29

متولد : 1989-10-30

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

http://cheshentezar.blogfa.com

پست من طرف niinii 2010-02-28, 16:36

فال منم خیلی درست بود. همون چیزایی که واسم پیش اومد!!!!
فال روزانه - صفحة 5 32744
niinii
niinii
سرپرست سايت
سرپرست سايت

تعداد پستها : 1073

امتياز كاربر : 2567

تاريخ عضويت : 2009-11-09

متولد : 1990-03-21

شهر : اصفهان

ساير موارد
حالت من: مهربون مهربون
جوايز اخذ شده: بهترين مدير بهترين مدير

http://www.be-taravate-baran.mihanblog.com

پست من طرف sanaziii 2010-02-28, 16:52

رسا چه جالب من همین الان اومدم فال امروز رو بذارم که دیدم تو پیش دستی کردی زود تر من گذاشتیش a5
مرسی رسا جون
sanaziii
sanaziii
مدير تالار دانشجو
مدير تالار دانشجو

تعداد پستها : 395

امتياز كاربر : 909

تاريخ عضويت : 2009-10-31

متولد : 1991-06-12

ساير موارد
نوع گوشي همراه: سوني اريكسون سوني اريكسون
جوايز اخذ شده:

پست من طرف Persianyoung 2010-03-01, 02:48

ساناز اگه من بدونم شما هر روز زحمتشو ميكشي من ديگه نميذارم به شرطي كه مث من فقط يك روز از هفته آپ نكني
Persianyoung
Persianyoung
.
.

تعداد پستها : 784

امتياز كاربر : 2131

تاريخ عضويت : 2009-10-24

جنسيت : ذكر

متولد : 1981-09-06

شهر : تبريز

ساير موارد
حالت من: نااميد نااميد
جوايز اخذ شده:

http://monada.blogfa.com/

فال روزانه - صفحة 5 Empty فال روز دوشنبه 1 مارچ - 10 اسفند

پست من طرف Persianyoung 2010-03-01, 02:48

فروردين

به نظر مي‌رسد امروز خيلي از خودتان مطمئن باشيد،‌ اما اين اعتماد به نفس كاذب شما ممكن است بسيار غلط باشد اگر شما زماني براي اين نگذاريد كه ديگران را به خوبي زير نظر بگيريد. اكنون بسيار راحت است كه يك نكته جزيي اما بسيار مهم را از دست بدهيد،‌ كه مي‌تواند در زمان و پول شما صرفه جويي كند و براي تان مفيد باشد. كار زيركانه شما اكنون اين است كه كارهايي كه قبلا كرده ايد و حرفهايي را كه قبلا گفته ايد را دوباره چك كنيد،‌ به خاطر اينكه دوستانتان ممكن است از اين اطلاعات غلطي كه شما به آنها داده ايد صدمه ببينند

ارديبهشت

آهسته كردن سرعت خود به سوي پيشرفت به نظر نمي‌رسد اكنون براي شما زياد مهم باشد به خاطر اينكه شما هر چيزي كه بسيار مهم‌تر از آن باشد را ترجيح مي‌دهيد. اگر احساس كنيد كه كاري را به اتمام رسانيده ايد خود را از آن كار كنار مي‌كشيد. شما مي‌خواهيد ديگران بدانند كه شما چقدر در كار خود با استعداد و شايسته هستيد. اما بهتر است كه زمان خود را از دست ندهيد و كاري را كه درست است انجام دهيد به جاي اينكه بخواهيد ديگران را با كارايي خود تحت تاثير قرار دهيد

خرداد

سياره حاكم شما پا به نهمين خانه ايده‌هاي بزرگ شما گذاشته است، و شما را مجبور مي‌كند تا قبل از اينكه سفر خود را آغاز كنيد، برنامه‌هاي خود را دوباره تخمين زده و برآورد كنيد. اگر مجبور شديد زمان سفر خود را عقب بيندازيد نگران نشويد. بسيار مهم است كه اول مهياي سفر شويد و نقطه شروع خود را انتخاب كنيد به جاي اينكه با شتاب و عجله آن كار را انجام دهيد و بخواهيد بدون درنظر گرفتن جزييات به اهداف خود برسيد

تير

اگر كسي امروز به شما اصرار كند كه برنامه‌هاي تان را تغيير دهيد،‌ شما عكس العملي كاملا سرسختانه و لجوجانه نشان مي‌دهيد، مخصوصا اگر خودتان بدقت تمام جوانب را سنجيده باشيد و بخواهيد كاري را انجام دهيد كه بيشترين درك را به شما مي‌دهد. شما مي‌خواهيد كه ارتباط تان با ديگران را ادامه بدهيد،‌ اما نمي‌خواهيد كه برنامه‌هاي شخصي خود را به خاطر اين قرباني كنيد كه مورد قبول اجتماع باشيد. كمي ‌توافق داشتن بخشي از يك مذاكره سالم است، اما از نظرات شخصي خود در مذاكره دست نكشيد و تسليم آراي ديگران نشويد

مرداد

استراحت و آرامش به نظر مي‌رسد امروز بهترين كار براي شما باشد، اما بخش فعال زندگي شما ممكن است كمي ‌بيشتر سركشي كند و خودش را نشان دهد. شما دوست داريد كه موقعيت كنوني را از دست ندهيد. اطلاعات ارزشمند مي‌تواند معني متفاوتي از شكست و موفقيت بدهد. به چيزي كه فكر مي‌كنيد در حال ياد گرفتن آن هستيد اعتماد نكنيد بلكه به چيزي كه تاكنون داشته ايد تكيه كنيد و به اينكه به چه چيزي باور داريد

شهريور

سياره حاكم شما يعني عطارد ششمين خانه از كار شما را امروز فعال مي‌كند، و باعث سريع تر شدن ادراك و آگاهي شما مي‌شود. به نظر مي‌رسد كه شما هيچ فرصتي را براي پيشرفت و ترقي از دست نمي‌دهيد، اما اين تا زماني امكان پذير است كه شما تمركز خود را بر كارتان از دست ندهيد. خوشبختانه، اكنون شما قادر هستيد كه از زمانتان لذت كافي را ببريد، حتي زمانيكه شما به سختي كار مي‌كنيد فرصت تفريح و شادي را از خودتان دريغ نمي‌كنيد

مهر

طلبيدن صداهاي خوشايند ايده خوبي به نظر مي‌رسد،‌ اما اگر بخواهيد مسيرتان را نادرست انتخاب كنيد و پيش برويد خود را در ميان اشتباهات خنده داري غرق مي‌كنيد. راحت است كه فرض كنيد كه هر چيزي به خودي خود درست مي‌شود، اما اين تصور امكان پذير نمي‌شود مگر اينكه شما كارتان را بدرستي به انجام برسانيد. درباره كاري كه قولش را داده بوديد تجديدنظر كنيد و درباره كاري كه در بخش شما احتياج چنداني به تلاش ندارد مذاكره كنيد

آبان

شما امروز مستقيما درك مي‌كنيد كه ديگران چه مي‌خواهند و اين مي‌تواند شما را در محل كارتان به طرز شگفت انگيزي كمك كند. اگر مي‌دانيد وظيفه تان چيست براي چه منتظر ايستاده‌ايد تا رييس‌تان بيايد و كار شما را برايتان تعيين كند؟ زود آغاز كردن و به دقت انجام دادن آن مي‌تواند روز شما را به روزي لذت بخش و موفق تبديل كند و كمك مي‌كند تا زودتر از آنچه كه فكرش را بكنيد كارتان را تمام كنيد

آذر

شما پاهايتان را امروز روي زمين داريد، و خوشبختانه، ماه اكنون به نهمين خانه از ماجراجويي‌هاي شما نيرو مي‌دهد. شما آماده يك سفر بزرگ هستيد، اولين چيزي كه نياز داريد اين است كه جزييات را يكي بعد از ديگري در نظر گرفته و انجامشان دهيد. حتي اگر چيز واقعا غلطي پيدا نكرديد، شما بايد همه امور جزيي را با دقتي عالي انجام دهيد. تداركات سفت و سخت و قوي راه شما را براي يك سفر موفق همراه مي‌كند

دي

شما امروز از سر و صدا گيج و پريشان نمي‌شويد. در حقيقت،‌ امروز حتي برايتان راحت تر است كه از مسير تنگ و محدود و اختصاصي به سمت اهداف پيش برويد. در واقع امروز روزي است كه شانس با شما يار است و به هر جا كه بخواهيد مي‌رسيد. پس امكانات خود را دست بالا گرفته و حركت كنيد و مطمئن باشيد كه به نتيجه مي‌رسيد. به ياد داشته باشيد، هيچ راه كوتاه و ميان بري وجود ندارد. آهسته و استوار پيش رفتن شما را به مقصودتان مي‌رساند

بهمن

ممكن است شما اعتقاد داشته باشيد كه قهرمان جايگاه‌هاي ميان راه هستيد كه مي‌تواند به راحتي حمايت شود. شما واقعا مايل هستيد با چشم اندازهاي خود با كسي ديگر شريك شويد، اما هر كلامي‌كه شما بگوييد ممكن است باعث ايجاد اختلاف و درگيري شود و طرف مقابل را خشمگين كند،‌ حتي اگر قصد شما اين نباشد كه باعث ايجاد اين تعارض شويد. به ياد داشته باشيد،‌ ايده‌هاي شما فقط يك راه براي رسيدن به رويكرد و موقعيت است، پس اگر ايده‌ها و افكار ديگران با شما اختلاف داشت به افكارشان احترام بگذاريد

اسفند

با وجود اينكه شما اين توانايي را داريد كه كاري را به دقت بررسي كرده و آن را به معاني تشكيل دهنده‌اش تقسيم كنيد، اما سعي كنيد تا آن را به كاري زيادي تبديل نكنيد و به خود نگوييد كه بايد آن را حتما همين الان انجام دهيد. به پايان رساندن كاري كه اخيرا قول آن را داده بوديد بسيار مهم است، اما لازم نيست كه شما نيروي تان را به اين خاطر هدر بدهيد كه به هر كس كه مي‌رسيد درباره كارتان به او توضيح دهيد. زياد مهم نيست كه امروز جلب توجه كنيد، فقط كارتان را انجام دهيد و ببينيد كار بعدي تان چيست
Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف setareh 2010-03-01, 03:00

ميسي داداشي جونم
setareh
setareh
مدير تالار دانش آموز
مدير تالار دانش آموز

تعداد پستها : 681

امتياز كاربر : 1612

تاريخ عضويت : 2009-11-17

متولد : 1991-10-29

ساير موارد
حالت من: ناراحت ناراحت
جوايز اخذ شده:

http://www.vayazjodaee.blogfa.com

پست من طرف baran 2010-03-01, 03:04

ممنون رسا جان من فروردينيم ولي منظورت رو از اطلاعات غلط نفهميدم
من كه به كسي چيزي نگفتم
فال روزانه - صفحة 5 699437

اين مطلب آخرين بار توسط baran در 2010-03-01, 03:07 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
baran
baran
.
.

تعداد پستها : 401

امتياز كاربر : 1005

تاريخ عضويت : 2010-01-18

متولد : 1991-04-15

ساير موارد
نوع گوشي همراه: ال جي ال جي
حالت من: عاشق عاشق
جوايز اخذ شده:

http://www.baranebahari1.blogfa.com

پست من طرف میترا 2010-03-01, 03:04

ممنون
ولی نمیدونم چی بگمفال روزانه - صفحة 5 968836
کمی باید بیشتر روش فکر کنم
میترا
میترا
بازرس
بازرس

تعداد پستها : 1173

امتياز كاربر : 3049

تاريخ عضويت : 2009-12-21

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من: مهربون مهربون
جوايز اخذ شده: بهترين كاربر بهترين كاربر

پست من طرف sookoot 2010-03-01, 03:34

سلام رسا جان مرسی از اینکه این تاپیک رو به روز کردی
داداشی فال امروز من خیلی درسته
فال روزانه - صفحة 5 973395 فال روزانه - صفحة 5 973395 فال روزانه - صفحة 5 973395
sookoot
sookoot
.
.

تعداد پستها : 90

امتياز كاربر : 142

تاريخ عضويت : 2010-02-02

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف dorsa_old 2010-03-01, 04:28

مرسي رسا فال روزانه - صفحة 5 717503
امروز انگار روزه شانسمه
بهتره هر چي كه ميتونم ريسكاي بزرگ كنم امروز فال روزانه - صفحة 5 341893
dorsa_old
dorsa_old
.
.

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پست من طرف Persianyoung 2010-03-01, 04:31

dorsa نوشته است:مرسي رسا فال روزانه - صفحة 5 717503
امروز انگار روزه شانسمه
بهتره هر چي كه ميتونم ريسكاي بزرگ كنم امروز فال روزانه - صفحة 5 341893

باشه هر كاري ميخواي بكن فقط بپا كله پا نشي a16
Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

فال روزانه - صفحة 5 Empty فال روز سه شنبه 2 مارچ - 11 اسفند

پست من طرف Persianyoung 2010-03-03, 02:33

فال روزانه - صفحة 5 1352495704

فروردين
اگر شخصي متوجه موضوعي نمي شود شما مقصر نيستيد. سعي كنيد به آن ها اعتماد به نفس بدهيد. زماني كه شما در روياهاي خود غرق شده ايد آن ها واقع بين هستند.چهارشنبه 3 مارس: در چند روز آينده يكي از روابطتان بهتر مي شود. بنابراين بايد در مورد مشكلات زيادي صحبت كنيد و آن ها را حل كنيد. ديدگاه مثبت شما بيشتر مي شود و ديگران صفات شما را بيشتر تحسين مي كنند. ...

ارديبهشت
از طرف ستارگان اجازه داريد كه افراط كنيد. البته مي توانيد كارهاي نيمه تمام را انجام دهيد . به جاي اين كه حسابهاي بانكي تان را خالي كنيد. ...

خرداد
همكاران و همسرتان از توانايي هاي شما توقع زيادي دارند و انتظار دارند در رقابت ها موفق شويد چيزي كه امروز به آن نياز داريد حمايت است نه انتقاد و تشكر از فعاليت هاي شما نه نتيجه دادن آنها. سعي كنيد به مسائلي كه برايتان مهم هستند توجه كنيد و تنها به فكر رضايت ديگران نباشيد. شما نياز ها و خواسته هاي خودتان را داريد و اين مسئله بايد در ذهنتان حك شود. ...

تير
امروز تمايل داريد كمي رو راست و رك صحبت كنيد.اما اگر مراقب باشيد احساساتي مي شويد.بهترين راه براي صحبت كردن و سخنراني اين است كه نت برداري كنيد.لازم نيست كه همه آن را بلند براي سايرين بخوانيد اما داشتن يك يادداشت به شما كمك مي كند تا تمام نكات مهم را ياد آوريد. ...

مرداد
شما ذخاير انرژي نهاني را دارا هستيد كه در صورت نياز مي توانيد به آنها وصل شويد. حتي ممكن است خودتان شگفت زده شويد! آرزوهايتان به اوج خود رسيده است و از شروع كار برروي پروژه هايي كه ارزش زيادي برايتان دارند، لذت خواهيد برد. كسي كه به او احترام مي گذاريد و يا بسيار بزرگتر از شماست، مي تواند شانس بزرگي را براي شما به ارمغان بياورد. ...

شهريور
امروز هم به روابط دوستانه اهميت مي دهيد.امروز شاد و سرحال هستيد و هر كسي هم كه با شما رابطه داشته باشد تحت تاثير قرار مي گيرد.در اين زمان همه دوست دارند با شما باشند! ...

مهر
سعي كنيد كه امروز كمي از وقت تان را با افرادي كه بزرگتر و يا عاقل تر از خودتان هستند بگذارنيد چرا كه به طرق مختلف از تجربه هاي آنان سود خواهيد جست.ممكن است شخصي شما را زير بال و پر خود گرفته و يا به نحوي در برابر موضع اخيري كه در زندگي در پيش گرفته ايد،از شما حمايت كند.هم چنين ممكن است از اين كه در حال حاضر فرشته نگهبان شما از شما حمايت و محافظت مي كند احساس آرامش و راحتي كنيد. ...

آبان
امروز آرام،مفيد و متين هستيد.سعي كنيد انرژي هاي تان را در جهت زياد و پاداش مصرف كنيد.هم چنين از شركت در رقابت نيز لذت خواهيد برد.مخصوصاً اگر بدانيد كه شانس زيادي در برنده شدن داريد. ...

آذر
شما ممكن است دريابيد كه خيلي دوست داريد مسايل و اختلافات را با يك نفر در سطح بياوريد و دوستانه مطرح كنيد و صلح بوجود بياوريد. اين موقعيت را از دست ندهيد چون مي تواند احساس شما را در مورد زندگي خانوادگي و يك عزيز خاص عوض كند. همه آذريها تمايل دارند كه صادق باشند، پس حقيقت را بگوئيد ولي با نرمي و ملايمت آنرا تزئين كنيد تا راحت تر پذيرفته شود. چون مي تواند يك فرمول برنده براي شما بشود. ...

دي
امروز اين طور به نظر مي آيد كه همسرتان مي خواهد در مورد آينده صحبت كند. ممكن است حوصله يك بحث جدي را نداشته باشيد ولي هميشه هم شما تعيين كننده نيستيد. بهتر است كه قبل از اين كه عصباني شده و كنترل خود را از دست بدهيد، به حرف هاي ديگران نيز گوش بدهيد....

بهمن
اگر كارهايتان را با كمي زيركي و اطمينان انجام دهيد خيلي بهتر از اين است كه برنامه ها و طرحهايي را كه در آينده قصد انجام آن را داريد براي ديگران توضيح دهيد . اگر اين كار سريعاً‌ نتيجه نداد نگران نشويد ممكن است چند وقتي طول بكشد تا ديگران حرفهاي شما را درك كنند براي صبور بودن آمادگي پيدا كنيد و هدفهاي درازمدت تان را مد نظر داشته باشيد. ...

اسفند
شنيده شدن صداي شما در سخن هاي بيهوده و صداهاي ناسازگار شيوه شما نيست. يك باره پارازيت ها تحليل رفته است شما در شيوه فرضي معمولي تان مي توانيد نظرتان را بيان كنيد. به طور شگفت انگيزي همه نهايتاً با شما موفق مي شوند. ...
Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

فال روزانه - صفحة 5 Empty فال روز يكشنبه 14 مارچ - 23 اسفند

پست من طرف Persianyoung 2010-03-14, 14:49

فروردين

امروز روز تعطيلي شماست حتي اگر كاري براي انجام دادن داشته باشيد اما دنبال راهي هستيد كه دوستان تان را نيز درگير كار كنيد. خوشبختانه شما اين كار را آنقدر خوب انجام مي‌دهيد كه براي ديگران خوشايند به نظر مي‌رسد و از رهبري شما استقبال مي‌كنند. واقعا مهم نيست كه چه كاري انجام مي‌دهيد؛ اين كار يك همدلي تقسيم شده است كه امروز را تبديل به يك روز به ياد ماندني مي‌كند

ارديبهشت

شما قادريد كه در حدود اختيارات خود فرمان دهيد و اين باعث مي‌شود ديگران به شما به عنوان راهنماي راه خود نگاه كنند. به هر حال فقط چون ديگران شما را به چشم يك انسان بلند مرتبه مي‌بينند به معني اين نيست كه بخواهيد مسئوليت‌هاي بيشماري قبول كنيد و به خوبي هم بتوانيد از عهده آنها برآييد. شما درباره تصميماتي كه بايد بگيريد زياد مطمئن نيستيد اما نگراني اوضاع را بهتر نمي‌كند. فقط سعي كنيد تا آنجا كه درتوان داريد و با استفاده از اطلاعاتي كه بدست آورده ايد بهترين تصميم را بگيريد

خرداد

امروز بسيار راحت مي‌توانيد براي آينده برنامه ريزي كنيد اما اگر بخواهيد ديگران را نيز درگير كنيد اين كار ديگر زياد آسان نيست. شايد شما در نظر داشته باشيد كه دوستان تان را نيز در اين قضيه دخالت دهيد اما اين كار بسيار سخت تر از آن است كه فكر مي‌كنيد. به نظر مي‌رسد فقط ديگران را دور هم جمع مي‌كنيد و به جايي نمي‌رسيد. پس عاقلانه ترين كار اين است كه شخصي را كه از اين جريان بي اطلاع است را ترك كرده و خود به تنهايي به پيش برويد

تير

ممكن است شما يك تعارض گرايشي – اجتنابي نسبت به نزديك ترين دوست يا يكي از شركاي صميمي‌خود داشته باشيد. شما مي‌خواهيد كه يك دوستي و شراكت عميق تر و نزديك تر داشته باشيد. اما براي‌تان سخت است كه شروع كنيد و آسيب پذيري تان را نشان دهيد. اگر هميشه از ضربه خوردن بترسيد هيچ وقت در زندگي تان موفق نخواهيد شد. بيان كردن احساسات بدون اينكه بخواهيد به نتيجه‌اي برسيد باعث مي‌شود استرس از وجود تان دور شود و به شما اجازه مي‌دهد كه به سكوت و سكون باقي مانده در وجودتان غلبه كنيد

مرداد

شما اكنون به روابط تان اميدوار هستيد اما ممكن است هنوز احساسات تان در نوسان باشد چرا كه ماه به هفتمين خانه از "شركا" شما وارد مي‌شود. شما احتمالا بيش از حد نسبت به نتايج دل كندن و رها سازي حساس هستيد. بنابراين اگر شخصي كاري انجام داد و شما را در آن دخالت نداد موضوع را بيش از حد شخصي نكنيد و تصميم نگيريد كه دوستي تان را بهم بزنيد. به دوستان تان آزادي دهيد و در عين حال به آنها اعتماد داشته باشيد همانطور كه دوست داريد آنها نسبت به شما همين رفتار را داشته باشند

شهريور

اگرچه ممكن است در اوايل روز احساس پريشاني و آشفتگي داشته باشيد اما متمركز شدن روي كارهاي روزمره مي‌تواند براي فراموش كردن استرس و نگراني مفيد باشد و به شما كمك كند تا درطول روز فكرتان مشغول باشد. اما اين كار اكنون براي شما آسان نيست چرا كه مي‌توانيد فرصت‌هايي را كه در اختيار داريد ببينيد و مجبور به پذيرش بعضي از تغييرات غير قابل اجتناب باشيد. افكارتان را به لحظه حال برگردانيد چرا كه اينجاست كه اتفاقات واقعي رخ مي‌دهد. آينده به وقت خودش خواهد آمد

مهر

شما مي‌توانيد امروز سرزنده و با نشاط باشيد و خودجوش بودن به فريبندگي تان مي‌افزايد. شما احتمالا اكنون بيش از هميشه اجتماعي هستيد و اين از اعتماد به نفس بالاي شما سرچشمه مي‌گيرد. خوشبختانه ونوس بازيگوش و با نشاط در هفتمين خانه از "روابط" شما تمركز شما را پرداختن به خودتان از بين ببرد و توجه شما را به كسي جلب كند كه براي شما نقش آيينه‌اي از تمايلات تان را بازي مي‌كند

آبان

ممكن است امروز به دليل تجمع تعداد زيادي از سياره‌هايي در نشان تان برايتان بسيار سخت باشد كه به احساسات خود اعتماد كنيد. ولي ديگران از اين تجمع نجومي‌بيشترين استفاده را مي‌كنند و اوقات بهتري دارند. اما شما با صداي سركش دروني خود كه به شما يادآوري مي‌كند چگونه زندگي تان را نامتعادل كنيد درگير هستيد. شما به خودتان اجازه مي‌دهيد كه عقل تان به قلب تان دستور دهد كه چه كار بايد بكنيد. ناديده گرفتن آرزوهايي كه اين روزها داريد كار جالبي نيست. پس قبل از اينكه حركت تان را شروع كنيد اول خوب فكر كنيد

آذر

احتمالا امروز دوستان تان به سختي باور مي‌كنند كه شما واقعا احساس خوبي داريد. آنها فكر مي‌كنند در پشت اين خنده‌هاي ظاهري شما چيزي در تاريكي كمين كرده است. خوشبختانه آنها ممكن است اشتباه كنند. با اين وجود موضوعات عميق و دروني به سطح مي‌آيند و سرانجام احساس خودارزشي شما را تخمين مي‌زند. درباره اينكه ديگري درباره شما چه فكري مي‌كند نگران نباشيد؛‌ فقط خودتان باشيد

دي

احتمالا شما براي خودتان حد و مرز مالي تعيين كرده‌ايد و اكنون كاري انجام نداده ايد كه باعث درك بيشتر شما از تصوير مالي شود. حتي ساده ترين تصميم درباره اينكه چيزي بخريد كه مورد نياز شماست باعث بوجود آمدن يك سري اتفاق مي‌شود و درك و فهم شما را بالا مي‌برد كه شما مي‌فهميد كه يك منبع بي پايان پول نداريد. امروز ايده آشكار ساختن فراواني اموال خود ممكن است براي تحقق يافتن اسان تر باشد به جاي اينكه واقعا آنقدر كه مي‌خواهيد داشته باشيد

بهمن

امروز براي تان سخت است تاثيري كه بر روي اطرافيان تان داريد را ببينيد به هر حال بسيار مهم است كه قبل از اينكه كاري انجام دهيد كه بعدا پشيمان شويد به عواقب آن خوب بينديشيد. حتي اگر نيات شما خوب باشد باز هم ممكن است رفتار عجيبي داشته باشيد و آنهايي كه از شما حمايت مي‌كنند را آزار دهيد. اما اگر اين طور به نظر مي‌رسد كه شما خودتان را عقب نگاه داشته‌ايد احتمالا شخصي به شما مشكوك مي‌شود. بهترين راه حل اين است كه از قدرت خود آگاه باشيد و زمانيكه لازم است از اين توانايي خود بهترين بهره را ببريد

اسفند

امروز ممكن است آنقدر مجذوب روياهاي خود شويد كه فراموش كنيد به دنياي زميني برگرديد. مسلما يك روز تعطيل براي سلامت شما خوب است اما فكر نكنيد كه قادر خواهيد بود مسئوليت‌هاي روزانه خود را ناديده بگيريد. طرح ريزي يك راه فرار موقتي ايده خوبي است. به ياد داشته باشيد؛ رييس خودبودن خيلي بهتر از اين است كه منتظر ديگري شويد تا به عنوان يك قهرمان به كمك تان بيايد
Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف dorsa_old 2010-03-14, 15:36

اااا چرا فاله من همش در مورده پول بود فال روزانه - صفحة 5 354646
ولي خداييش اين چن روزه موضوع پول بخشي از زندگيمو اشغال كرده بوداااااااااااااا فال روزانه - صفحة 5 27338 فال روزانه - صفحة 5 341893
چه جالبهاااااا
مچكرم رسا
dorsa_old
dorsa_old
.
.

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

فال روزانه - صفحة 5 Empty فال روز شنبه 20 مارچ - 29 اسفند

پست من طرف Persianyoung 2010-03-20, 09:15

فروردين

نبايد تنها به عقل خودتان تكيه كنيد. تنها زماني مي توانيد كار درستي را انجام دهيد كه به نداي درون تان گوش كنيد. آن قدرها هم كه به نظر مي رسد رابطه عاشقانه اي كه داريد دوطرفه نيست بنابراين مراقب باشيد. ...

ارديبهشت

اجازه ندهيد به خاطر وفاداري به يك شخص خاص فعاليت هاي خود را محدود كنيد و يا شرايط باعث شوند فكر كنيد تاثير شما در حال كمرنگ شدن است. برعكس با كلمات واضح به آن شخص بفهمانيد كه هر كس آزادي هاي خودش را دارد و نبايد كسي را مجبور به انجام كاري كرد. ...

خرداد

به طور اتوماتيك به ديگران اعتماد مي كنيد تا زماني كه به دليلي اين اعتماد سلب شود. در مورد مسائلي كه شك و ترديد داريد، روش خود را عوض كنيد. بهتر است كمي محتاط تر باشيد زيرا اين موضوع باعث مي شود سرخورده نشويد اما اين موضوع در عين حال سبب مي شود كه متوجه نشويد اطرافيان تا چه اندازه شما را تحسين مي كنند. البته اين تحسين ها در آينده اي نه چندان دور نتيجه بسيار عالي خواهد داشت. ...

تير

امروز حال و هواي رويايي داريد و بيشتر از هميشه رويا پردازي مي كنيد.به اين خاطر كه خبري از خارج گرفته ايد كه حس روياپردازي شما را برانگيخته است.در حقيقت،مي توانيد به يك آژانس هواپيمايي برويد و تعداد زيادي بوشور مسافرت براي تعطيلات بگيريد. ...

مرداد

امروز در روابطتان با اشكال روبه رو مي شويد. نمي دانيد چيزي را كه شخصي به شما مي گويد باور كنيد و يا اين كه اين تفكري ايده آليستي و خيالي است. اگر بخواهيد اين گونه راجع به مطالب فكر كنيد، تنها در دايره اي به دور خود مي چرخيد چرا كه در اين زمان هيچ چيز مشخص نيست، درعوض چند روز صبر كنيد و متوجه خواهيد شد كه احساستان تغيير كرده است. در آن زمان موقعيت بهتري خواهيد بود كه راجع به اين كه چه كاري انجام دهيد، تصميم بگيريد. ...

شهريور

امروز شرايط عجيب است.معمولاً فردي منطقي هستيد اما در حال حاضر كاملاً برعكس هستيد.هر نوع مشكلي باعث مي شود تا در خودتان فرو رويد اما بايد خودتان را نشان دهيد. ...

مهر

در برخورد به همسرتان بسيار مراقب باشيد چرا كه شما بيشتر به آن چه فكر مي كنيد معتقديد تا اتفاقاتي كه واقعاً رخ داده.در نتيجه ممكن است خود را راجع به انگيزه هاي ديگري گول زده و يا آنها را بسيار واقع بين در نظر بگيريد.بعداً متوجه مي شويد چه اتفاقي رخ داده و شديداً ناراحت مي شويدوهم چنين در حال حاضر بايد از يكي كردن مسائل پوچي و عشقي خوداري كنيد چرا كه شخصي مي خواهد كاري ناشايست و كثيف در مورد شما انجام دهد مگر اين كه شما قادر باشيد در اين زمينه بسيار معقول عمل كنيد. ...

آبان

براي اينكه از امروز بهره ببريد بهتر است روان شناس خودتان باشيد و به مسائلي كه سبب عدم موفقيت شما مي شوند فكر كنيد.شايد لازم باشد عميق تر به آن نگاه كنيد و اما اگر بيشتر سعي كنيد حتماً موفق مي شويد.اگر سعي كنيد ترس ها را فراموش كنيد قدرت تان نيز بيشتر مي شود. ...

آذر

وقايعي كه در روابط زندگي خانوادگي شما اتفاق مي افتد، شرايط حال حاضر را عوض مي كند، اگرچه شما احساس راحتي در مورد اين تغييرات داريد، ديگران امكان دارد نسبت به وقايع عكس العمل هي زيادي نشان دهد. شما بايد از اين كه خودتان از روبرو شدن با چيزهاي غير منتظره احساس هيجان مي كنيد ولي ديگران دوست دارند به روال قديمي زندگي بچسبند خيلي احساس قدرداني داشته باشيد. ...

دي

امروز ممكن است در بين افراد نزديك خانواده كشمكشي به وجود آيد. اين ارتباطي به شما ندارد ولي شما خواه ناخواه به اين مسئله كشيده خواهيد شد. ممكن است نخواهيد طرف كسي را بگيريد.پس بايد با سياست، صلح و آرامش را برقرار كنيد....

بهمن

امروز با دقت قدم برداريد زيرا به نظر مي رسد شخصي در مورد كارهاي شما حساس است . يك عامل اصلي آن مي تواند حسادت باشد . شايد آنها فكر مي كنند كه مالك شما هستند . اين طرز فكر تا جايي به شما مربوط مي شود مثل نشان دادن پارچه قرمز به گاو وحشي است ! بهترين زمان براي حل مشكلات از تمام جوانب مي باشد. ...

اسفند

‌به شما احساسي عاطفي بخشيده اند. سيارت تصميم گرفته اند كه قدرت يك رابطه مخصوص را امتحان كنند كسي قصد دارد كه شما را وادار به احساس تقصير كند و از بحث كردن خسته شويد. ...
Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف joline 2010-03-20, 10:51

فال روزانه - صفحة 5 377197 فال روزانه - صفحة 5 377197
ممنون رسا عجب چیزی شده برای من
ممنون باحال بودا فال روزانه - صفحة 5 341893
joline
joline
.
.

تعداد پستها : 880

امتياز كاربر : 1928

تاريخ عضويت : 2010-02-12

متولد : 1993-03-11

شهر : تهران

ساير موارد
جوايز اخذ شده: بهترين ارسال كننده بهترين ارسال كننده

فال روزانه - صفحة 5 Empty فال روز سه شنبه 6 آوريل - 17 فروردين

پست من طرف Persianyoung 2010-04-06, 03:24

فروردين

امروز هر كاري كه كه انجام مي‌دهيد مي‌تواند مانند يك بازي باشد،‌ حتي اگر آن كار، كار بسيار سختي باشد. همچنانكه كودك درون خود را پيدا كرده ايد و مي‌توانيد به هر وظيفه و كاري به عنوان فرصتي براي تفريح نگاه كنيد. اما شما مانند گذشته ديگر تا آنجا كه مي‌توانيد سريع وارد كاري نمي‌شويد، به خاطر اينكه عطارد منطقي به يازدهمين خانه از آينده شما بازگشته است، و به شما پيشنهاد مي‌كند كه قبل از اينكه وارد كاري شويد خوب مسير خود را بشناسيد و آن را بررسي كنيد، مخصوصا اگر آن كار يك مسير تازه باشد

ارديبهشت

اينكه از خودتان مطمئن باشيد يك چيز است،‌ اما امروز اين اعتماد به نفس كاذبتان مي‌تواند شما را با مشكل بزرگي مواجه كند، چرا كه ناگهان درمي‌يابيد كه نمي‌دانيد چه كاري درست است و چه كاري غلط! شما دوست داريد به ديگري به طور نمايشي نشان دهيد كه كاري كه او اكنون دارد انجام مي‌دهد غلط است، اما نيازي به اين نيست كه ديگري را وارد مسئله اي كنيد كه خودتان نمي‌توانيد در آن پيروز شويد. درنهايت، ‌مهم نيست كه چه كسي برنده مي‌شود؛‌ مهم حفظ عزت نفس است كه به نظر مي‌رسد زياد براي شما سخت نباشد

خرداد

شما مي‌توانيد بدون اينكه تلاش زيادي براي پنهان كردن احساسات تان كنيد اين كار را براحتي انجام دهيد و احساسات خود را در دل تان نگه داريد. شما حتي نيازي نداريد كه لباس مبدل يا ماسك بر چهره بگذاريد. هر طور كه شما خودتان را ببينيد،‌ ديگران نيز همانطور شما را خواهند ديد. شما مشغولتر و گرفتارتر از هميشه به نظر مي‌رسيد و اين به شما كمك مي‌كند تا كار اضافي انجام ندهيد. به جاي اينكه هاله‌اي از خيالات واهي در اطراف خود ايجاد كنيد، حد و مرزي براي خود ايجاد كنيد و آن را به ديگران منتقل كنيد؛ ‌برايشان توضيح دهيد كه چه كاري را مي‌توانيد انجام دهيد و چه كاري را نمي‌توانيد

تير

اگر شما از چگونگي موقعيت مالي خود نامطمئن هستيد،‌ نيازي نيست كه پشت نگراني خود از ديگران مخفي شويد. دراين روزها بسيار مهم است كه درباره چگونگي خرج كردن پول تان براي ديگران تجديد نظر كنيد، چرا كه شما تاكنون مي‌خواستيد به آنها نشان دهيد كه روي گنج نشسته‌ايد يا اينكه كارخانه پول سازي داريد!! اين نمايش‌هاي پنهان كارانه ممكن است براي مدت كوتاهي چاره‌ساز باشد چرا كه بعد از آن شما را در موقعيتي بسيار سخت تر از آنچه كه الان در آن قرار داريد درگير مي‌كند. استوار باشيد و بهترين كاري را كه مي‌توانيد انجام دهيد و اجازه دهيد ديگران هر چه دلشان مي‌خواهد بگويند

مرداد

ورود ماه به نشان شما ممكن است اختلافاتي را كه بين شما و دوست تان يا شريك تان بوده را آشكار كند. اول شما ممكن است فكر كنيد كه هر دو شما يك چيزي را مي‌گوييد، اما درگيري و كشمكش‌ها افزايش مي‌يابد و حتي مي‌تواند به درگيري كاملا آشكار تبديل شود. اكنون روي اين اختلاف تمركز نكنيد، در عوض، براي پيدا كردن يك زمينه عادي تلاش كنيد. مي‌توانيد از اين درگيري‌هاي عاطفي با اجتناب كردن از بحث و جدل‌هاي بي فايده و غير ضروري جلوگيري كنيد. يكي دو روزي صبر كنيد بعد، سعي كنيد دليل اين بحث‌ها را پيدا كنيد

شهريور

بعضي چيزها بايد داده شوند و اگر شما هنوز هم بر ايجاد تغييرات اصرار داريد،‌ پس بايد آماده باشيد كه نيروهايتان را براي يك تحول اساسي ذخيره كنيد. ممكن است زماني طول بكشد تا اين كار انجام شود، اما شما احتمالا مي‌دانيد اين درگيري‌ها از كجا ناشي مي‌شوند و چه كار بايد بكنيد تا براي آنها راه حلي بابيد و آنها را حل كنيد. پيش برويد و همه نقشه‌هايي را كه در ذهن تان داريد را امتحان كنيد،‌ اما يك راه حل را قبل از اينكه ببينيد شرايط و اوضاع چگونه است انتخاب نكنيد

مهر

دوستان و همكلاسي‌هاي شما امروز بسيار رك و صريح به نظر مي‌رسند، اما اوضاع آن جوري نيست كه چشم‌هايتان مي‌بيند، ‌بلكه خبرها بيشتر از اينهاست! قبل از اينكه كاري را به اتمام برسانيد مواظب باشيد، چرا كه ممكن است همه جوانب را در نظر نگرفته باشيد. اگر چيزي درست نبود حتما سئوال كنيد و از درست بودن آن مطمئن شويد؛ اگر اهداف و نيات شما ضعيف باشند اشتباه از خود شماست نه ديگري، پس فكر نكنيد ديگري زير پاي شما را خالي كرده است

آبان

شما معمولا از اينكه كاري را درست انجام دهيد راضي و به آن قانع هستيد، اما امروز ماه وارد دهمين خانه يعني خانه"وضعيت" شما مي‌شود و نيازهاي شما را به آگاهي از آنچه كه انجام مي‌دهيد نشان مي‌دهد. اين حرف به اين معني نيست كه اعتماد به نفس شما پايين است يا اينكه از كاري كه داريد مي‌كنيد مطمئن نيستيد. بلكه درباره اين است كه كاري را بكنيد كه شايسته آن هستيد. اگر مجبور شديد راه تان را بازبيني كنيد و آن را دوباره بررسي كنيد، از اين بابت شرمنده نباشيد. حتي ممكن است باعث شود شما احساس ناخوشايندي بكنيد، يا برعكس ممكن است به طور شگفت انگيزي قدرداني شايسته‌اي از شما بشود

آذر

اكنون زمان بسيار خوبي براي ثبت نام در يك رشته جديد درسي يا در دست گرفتن و خواندن كتاب جديدي درباره فلسفه است،‌ يا اصلا مي‌توانيد ديدگاه جديدي در زمينه سياست براي خود ايجاد كنيد يا انگيزه‌هاي ديني خود را تقويت كنيد. خوشبختانه،‌ شما اين توانايي را داريد كه ايده‌هاي خود را با افكار قديمي‌خود تطابق داده و آنها را با هم هماهنگ كنيد بدون اينكه بنيادهاي عقلاني شما را تهديد كنند. همچنان ذهن خود را براي دريافت ايده‌هاي جديد باز بگذاريد و اين موقعيت خوب را براي بسط دادن ذهن تان از دست ندهيد

دي

ممكن است امروز نسبت به روز قبل احساس پريشاني و نگراني بيشتري كنيد چرا كه به نظر مي‌رسد اوضاع به پايداري و ثبات ديروز نيستند، اما اين به معني اين نيست كه هر چيز كوچكي ناپايدار به نظر مي‌رسد؛ ‌فقط به اين معني است كه شما امكان تغيير و تحول را در فضا مي‌بينيد و اين شما را نگران مي‌كند. به جاي اينكه مدام سعي كنيد تا از شرايط غير قابل اجتناب جلوگيري به عمل آوريد،‌ تصور كنيد كه اگر نتوانيد شرايط به روال گذشته برگردانيد، بايد چه بكنيد

بهمن

امروز بايد به دقت مواظب حرفي كه مي‌زنيد باشيد به خاطر اينكه شما به سرعت صحبت مي‌كنيد و ممكن است كلمات متفاوت با آنچه كه در ذهن تان مي‌شنويد از ذهن تان بيرون بيايد. وقتي در مورد حرفهاي شما برداشت نادرستي مي‌شود بساير براي تان سخت خواهد بود كه بخواهيد شفاف سازي كنيد و اين كار هم زمان و هم انرژي شما را هدر مي‌دهد، پس بهترين راه اين است كه آرام بگيريد و با آرامش صحبت كنيد تا در همان بار اول منظورتان را بدرستي به ديگران برسانيد

اسفند

شما هدفي داريد كه بايد آن را امروز انجام دهيد و بهترين كار اين است كه با گفتار شفاهي يا ارتباط كتبي آن را دنبال مي‌كنيد. اگر چه شما همان كارها و وظايف هر روزه را انجام مي‌دهيد كه در برنامه هر روزه تان داريد و به روال هميشه است،‌ اما امروز براي اينكه مشكل خود را به ديگران نشان دهيد كارهايتان را بيشتر نمايشي انجام مي‌دهيد. اما شما اجازه نداريد كه ديگران را بدون اينكه خودشان بخواهند مجبور به توجه كنيد. بهترين كاري را كه مي‌توانيد انجام دهيد و بعد از آن اجازه دهيد چند روزي كارها به حال خود باشند قل از اينكه دوباره بخواهيد براي حل آن دوباره تلاش را از سر بگيريد
Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

فال روزانه - صفحة 5 Empty فال روز چهارشنبه 7 آوريل - 18 فروردين

پست من طرف Persianyoung 2010-04-07, 01:27

فروردين

به نظر مي‌رسد امروز خيلي از خودتان مطمئن باشيد،‌ اما اين اعتماد به نفس كاذب شما ممكن است بسيار غلط باشد اگر شما زماني براي اين نگذاريد كه ديگران را به خوبي زير نظر بگيريد. اكنون بسيار راحت است كه يك نكته جزيي اما بسيار مهم را از دست بدهيد،‌ كه مي‌تواند در زمان و پول شما صرفه جويي كند و براي تان مفيد باشد. كار زيركانه شما اكنون اين است كه كارهايي كه قبلا كرده ايد و حرفهايي را كه قبلا گفته ايد را دوباره چك كنيد،‌ به خاطر اينكه دوستانتان ممكن است از اين اطلاعات غلطي كه شما به آنها داده ايد صدمه ببينند

ارديبهشت

آهسته كردن سرعت خود به سوي پيشرفت به نظر نمي‌رسد اكنون براي شما زياد مهم باشد به خاطر اينكه شما هر چيزي كه بسيار مهم‌تر از آن باشد را ترجيح مي‌دهيد. اگر احساس كنيد كه كاري را به اتمام رسانيده ايد خود را از آن كار كنار مي‌كشيد. شما مي‌خواهيد ديگران بدانند كه شما چقدر در كار خود با استعداد و شايسته هستيد. اما بهتر است كه زمان خود را از دست ندهيد و كاري را كه درست است انجام دهيد به جاي اينكه بخواهيد ديگران را با كارايي خود تحت تاثير قرار دهيد

خرداد

سياره حاكم شما پا به نهمين خانه ايده‌هاي بزرگ شما گذاشته است، و شما را مجبور مي‌كند تا قبل از اينكه سفر خود را آغاز كنيد، برنامه‌هاي خود را دوباره تخمين زده و برآورد كنيد. اگر مجبور شديد زمان سفر خود را عقب بيندازيد نگران نشويد. بسيار مهم است كه اول مهياي سفر شويد و نقطه شروع خود را انتخاب كنيد به جاي اينكه با شتاب و عجله آن كار را انجام دهيد و بخواهيد بدون درنظر گرفتن جزييات به اهداف خود برسيد

تير

اگر كسي امروز به شما اصرار كند كه برنامه‌هاي تان را تغيير دهيد،‌ شما عكس العملي كاملا سرسختانه و لجوجانه نشان مي‌دهيد، مخصوصا اگر خودتان بدقت تمام جوانب را سنجيده باشيد و بخواهيد كاري را انجام دهيد كه بيشترين درك را به شما مي‌دهد. شما مي‌خواهيد كه ارتباط تان با ديگران را ادامه بدهيد،‌ اما نمي‌خواهيد كه برنامه‌هاي شخصي خود را به خاطر اين قرباني كنيد كه مورد قبول اجتماع باشيد. كمي ‌توافق داشتن بخشي از يك مذاكره سالم است، اما از نظرات شخصي خود در مذاكره دست نكشيد و تسليم آراي ديگران نشويد

مرداد

استراحت و آرامش به نظر مي‌رسد امروز بهترين كار براي شما باشد، اما بخش فعال زندگي شما ممكن است كمي ‌بيشتر سركشي كند و خودش را نشان دهد. شما دوست داريد كه موقعيت كنوني را از دست ندهيد. اطلاعات ارزشمند مي‌تواند معني متفاوتي از شكست و موفقيت بدهد. به چيزي كه فكر مي‌كنيد در حال ياد گرفتن آن هستيد اعتماد نكنيد بلكه به چيزي كه تاكنون داشته ايد تكيه كنيد و به اينكه به چه چيزي باور داريد

شهريور

سياره حاكم شما يعني عطارد ششمين خانه از كار شما را امروز فعال مي‌كند، و باعث سريع تر شدن ادراك و آگاهي شما مي‌شود. به نظر مي‌رسد كه شما هيچ فرصتي را براي پيشرفت و ترقي از دست نمي‌دهيد، اما اين تا زماني امكان پذير است كه شما تمركز خود را بر كارتان از دست ندهيد. خوشبختانه، اكنون شما قادر هستيد كه از زمانتان لذت كافي را ببريد، حتي زمانيكه شما به سختي كار مي‌كنيد فرصت تفريح و شادي را از خودتان دريغ نمي‌كنيد

مهر

طلبيدن صداهاي خوشايند ايده خوبي به نظر مي‌رسد،‌ اما اگر بخواهيد مسيرتان را نادرست انتخاب كنيد و پيش برويد خود را در ميان اشتباهات خنده داري غرق مي‌كنيد. راحت است كه فرض كنيد كه هر چيزي به خودي خود درست مي‌شود، اما اين تصور امكان پذير نمي‌شود مگر اينكه شما كارتان را بدرستي به انجام برسانيد. درباره كاري كه قولش را داده بوديد تجديدنظر كنيد و درباره كاري كه در بخش شما احتياج چنداني به تلاش ندارد مذاكره كنيد

آبان

شما امروز مستقيما درك مي‌كنيد كه ديگران چه مي‌خواهند و اين مي‌تواند شما را در محل كارتان به طرز شگفت انگيزي كمك كند. اگر مي‌دانيد وظيفه تان چيست براي چه منتظر ايستاده‌ايد تا رييس‌تان بيايد و كار شما را برايتان تعيين كند؟ زود آغاز كردن و به دقت انجام دادن آن مي‌تواند روز شما را به روزي لذت بخش و موفق تبديل كند و كمك مي‌كند تا زودتر از آنچه كه فكرش را بكنيد كارتان را تمام كنيد

آذر

شما پاهايتان را امروز روي زمين داريد، و خوشبختانه، ماه اكنون به نهمين خانه از ماجراجويي‌هاي شما نيرو مي‌دهد. شما آماده يك سفر بزرگ هستيد، اولين چيزي كه نياز داريد اين است كه جزييات را يكي بعد از ديگري در نظر گرفته و انجامشان دهيد. حتي اگر چيز واقعا غلطي پيدا نكرديد، شما بايد همه امور جزيي را با دقتي عالي انجام دهيد. تداركات سفت و سخت و قوي راه شما را براي يك سفر موفق همراه مي‌كند

دي

شما امروز از سر و صدا گيج و پريشان نمي‌شويد. در حقيقت،‌ امروز حتي برايتان راحت تر است كه از مسير تنگ و محدود و اختصاصي به سمت اهداف پيش برويد. در واقع امروز روزي است كه شانس با شما يار است و به هر جا كه بخواهيد مي‌رسيد. پس امكانات خود را دست بالا گرفته و حركت كنيد و مطمئن باشيد كه به نتيجه مي‌رسيد. به ياد داشته باشيد، هيچ راه كوتاه و ميان بري وجود ندارد. آهسته و استوار پيش رفتن شما را به مقصودتان مي‌رساند

بهمن

ممكن است شما اعتقاد داشته باشيد كه قهرمان جايگاه‌هاي ميان راه هستيد كه مي‌تواند به راحتي حمايت شود. شما واقعا مايل هستيد با چشم اندازهاي خود با كسي ديگر شريك شويد، اما هر كلامي‌كه شما بگوييد ممكن است باعث ايجاد اختلاف و درگيري شود و طرف مقابل را خشمگين كند،‌ حتي اگر قصد شما اين نباشد كه باعث ايجاد اين تعارض شويد. به ياد داشته باشيد،‌ ايده‌هاي شما فقط يك راه براي رسيدن به رويكرد و موقعيت است، پس اگر ايده‌ها و افكار ديگران با شما اختلاف داشت به افكارشان احترام بگذاريد

اسفند

با وجود اينكه شما اين توانايي را داريد كه كاري را به دقت بررسي كرده و آن را به معاني تشكيل دهنده‌اش تقسيم كنيد، اما سعي كنيد تا آن را به كاري زيادي تبديل نكنيد و به خود نگوييد كه بايد آن را حتما همين الان انجام دهيد. به پايان رساندن كاري كه اخيرا قول آن را داده بوديد بسيار مهم است، اما لازم نيست كه شما نيروي تان را به اين خاطر هدر بدهيد كه به هر كس كه مي‌رسيد درباره كارتان به او توضيح دهيد. زياد مهم نيست كه امروز جلب توجه كنيد، فقط كارتان را انجام دهيد و ببينيد كار بعدي تان چيست
Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف baran 2010-04-07, 04:55

مرسي داداش رسا تقريبا همينطور بود
شما هر روز فال ميذاريد؟
baran
baran
.
.

تعداد پستها : 401

امتياز كاربر : 1005

تاريخ عضويت : 2010-01-18

متولد : 1991-04-15

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

http://www.baranebahari1.blogfa.com

پست من طرف Persianyoung 2010-04-07, 05:20

baran نوشته است:مرسي داداش رسا تقريبا همينطور بود
شما هر روز فال ميذاريد؟

هر روز که نه اما تا جایی که بتونم سعی میکنم بذارم چون میدونم خیلی ها هستن که اینو میخونن از جمله خودم a9
Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف setareh 2010-04-07, 08:57

هر روز دلم به زير بار دگر است
در ديده ي من زهجر خاري دگر است
من جهد همي كنم قضا ميگويد
بيرون ز كفايت تو كاري دگر است
setareh
setareh
مدير تالار دانش آموز
مدير تالار دانش آموز

تعداد پستها : 681

امتياز كاربر : 1612

تاريخ عضويت : 2009-11-17

متولد : 1991-10-29

ساير موارد
حالت من: ناراحت ناراحت
جوايز اخذ شده:

http://www.vayazjodaee.blogfa.com

فال روزانه - صفحة 5 Empty فال روز شنبه 10 آوريل - 21 فروردين

پست من طرف Persianyoung 2010-04-10, 03:59

فروردين

اگر
سفر مي كنيد روز سختي مي باشد. بنابراين قرارهايتان را خوب بررسي كنيد و
تغييري در آن ها ايجاد نكنيد. شايد خودتان را فريب دهيد. سعي كنيد امروز
در كنار كساني باشيد كه برايتان ارزش دارند. ...

ارديبهشت

اوقات
نسبت به افراد ديگر حساس تر مي شويد . به همين خاطر نقش يك فرد صلح
برقراركن را داريد . گاهي متوجه مي شويد كه بايد به رفتارهاي خودتان بيشتر
توجه كنيد.مواظب باشيد. ...

خرداد

امروز
همه چيز هماهنگ است و توانايي و ديدگاه هاي زيادي به دست مي آوريد. در
مورد بعضي مسائل شك داشتيد اما در هر صورت ادامه دهيد و آن چيزي را كه مي
خواهيد به دست مي آوريد. اين موضوع آن قدر ساده و پيش پا افتاده است كه
باور نمي كنيد. ...

تير

يك
نفر از اين كه مسائل را از ديدگاه شما مي بيند،امتناع مي كند.شما با
مهرباني و ملايمت با او برخورد كرده ايد اما اكنون بهتر است كمي جدي تر
باشيد.هميشه آماده ايد تا به ديگران كمك كنيد،اما شايد اين بار آنها از
اين خصوصيت شما سوءاستفاده كرده باشند.بنابراين احساس گناه نكنيد! ...

مرداد

افكار
شما متوجه تعطيلات و مسافرت هاي بلندمدت و برنامه هاي ديگري است كه پيش رو
داريد. تقريباً غير ممكن است كه از وسوسه نزديك شدن به بروشورهاي تعطيلات،
خلاص شويد و حتي ممكن است يك قدم بيشتر برداشته و براي سفر آينده تان بليط
رزرو كنيد، شانس در همه اين ها نقش خود را ايفا خواهد كرد و احتمالاً‌ به
شما موقعيتي عالي پيشنهاد خواهد شد كه از دست نخواهد رفت. ...

شهريور

هر
چقدر امروز يك نفر شما را محدود تر مي كند بيشتر دوست داريد ازدستش فرار
كنيد.سعي كنيد با سياست رفتار كنيد و اگرنه بعداً به خاطر اين حركت بايد
جواب پس بدهيد.مصاحبت جالبي پيدا مي كنيد،فوق العاده،جذب او مي شويد و نمي
توانيد حتي يك لحظه هم چشم از او برداريد. ...

مهر

امروز
هيچ معلوم نيست افراد خاص زندگي تان تصميم به انجام چه كاري دارند،پس شروع
به غيبت نكنيد.يك چيز حتمي است،آنها طوري رفتار مي كنند و يا طوري شما را
گير مي اندازند كه اصلاً توقع آن را نداريد.امروز رفتار همكاران با شما
متغير است و ممكن است در نهايت به آزار شما منجر شود.سعي كنيد كه به تمامي
اوضاع نخنديد و آن را در اين مرحله چندان جدي نگيريد ...

آبان

مردم
شايد فكر كنند شما خشن و خشك هستيد اما آنها حساسيت بيش از حد شما را نمي
بينند.از كساني كه تصميم دارند احساسات شما را جريحه دار كنند دوري
كنيد.اگر از نظر احساسي فكر مي كرديد مي توانيد به يك نفر تكيه كنيد
اشتباه مي كرديدواينكه باز هم به آن ها فرصت دهيد يا نه به خودتان مربوط
مي شود. ...

آذر

زمان
هائي هستند كه افكار شما خيلي مثبت و الهام بخشند و امروز از آن روزهاست.
ظاهر سياره به شما كمك مي كند كه ايده هاي عملي خوبي كه قابل فهم براي
عموم ولي در عين حال علائم الهام بخشي در آنها ديده مي شود پيدا كنيد.
بهتر است قبل از اين كه ايده هاي را بروي كاغذ بياوريد اول نظر خيلي ها را
بپرسيد و سوالات زيادي بكنيد چون آنها هم خيلي الهامات زيادي در اين زمان
دارند و مي توانند به شما كمك كنند. ...

دي

نگراني
هاي كاري را كنار بگذاريد. شايد اين هفته دوستتان شما را دعوت كند تا از
شما پذيرايي كند بنابراين دعوت را با صحبت هاي بيهوده كاري خراب نكنيد. در
هر صورت همان قدر كه كار و حرفه مهم است. زندگي عشقي نيز ارزش دارد. اين
طور نيست؟...

بهمن

امروز
اين طور نخواهد بود كه فقط كار باشد و هيچ تفريحي نباشد چيزي كه پيش مي
آيد بايد شما را به هدف خاصي سوق دهد . مثلاً‌ نتيجه مثبتي در روحيه شما
داشته باشد . در آخر روز مي توانيد منتظر خبرهاي شگفت انگيز يا پيشرفت هاي
جديدي در زندگي شخصي تان باشيد. ...

اسفند

اگر
با احيتاط نباشيد امكان ندارد پيام درهمي بدهيد. شايد بدين علت باشد كه يك
ارتباط يك قدم به جلو مي رود و دو قدم به عقب . قبل از اين كه بخواهيد
تصميم بگيريد كه دلگرمي بيشتري بايد مطالب را در ذهنتان روشن كنيد. ...

Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد