ناجا: با دختراني كه در فرودگاه‌ها لباس مردانه بپوشند برخورد مي‌شود

اذهب الى الأسفل

ناجا: با دختراني كه در فرودگاه‌ها لباس مردانه بپوشند برخورد مي‌شود

پست من طرف Persianyoung في 2009-11-15, 14:35

ايلنا: رئيس پليس فرودگاه‌هاي كشور تصريح كرد: با دختراني كه در فرودگاه‌هاي كشور حجاب خود را رعايت نكنند يا لباس مرانه بپوشند برخورد مي‌شود.

بني‌الله حيدري در رابطه با الزام رعاي پوشش‌اسلامي در فرودگاه‌هاي‌كشور با تاكيد بر اينكه شهروندان ايراني بايد از هر كجاي كشور به امنيت‌اخلاقي جامعه احترام بگذارند، گفت: پليس فرودگاه نيز مانند پليس شهري وظيفه خود مي‌داند كه با هر كسي كه به فرهنگ و اصالت مردم بي‌اعتنا است و پوشش اسلامي را رعايت نمي‌كند، برخورد كند.

او تصريح كرد: البته در هفت ماه اول امسال هيچ‌گونه دستگيري به خاطر حجاب نداشته‌ايم اما تذكرات لازم به افرادي كه در رعايت حجاب سهل‌انگار بوده‌اند داده شده و اين افراد ارشاد شده‌اند.

رئيس پليس فرودگاه‌هاي كشور ادامه داد: بيشتر تذكرات به دختراني داده شده كه لباس مردانه و يا خيلي كوتاه مي‌پوشند، كه پليس با اين افراد برخورد كرده و از آنها تعهد مي‌گيرد.

رئيس پليس فرودگاه‌هاي كشور در پاسخ به اين سئوال كه آيا با توريست‌ها نيز در زمينه حجاب برخورد مي‌شود يا خير گفت: توريست‌هايي كه به ايران وارد مي‌شوند، پوشش اسلامي را رعايت كرده و به فرهنگ و اصالت ايراني و قوانين كشور ما احترام مي‌گذارند زيرا اين افراد قبل از ورود به كشور توجيه مي‌شوند.

___________________________________________________
.


dasthayam.png

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد