جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

اعضاي كميته‌ي فني باشگاه استيل آذين منصوب شدند

اعضاي كميته‌ي فني باشگاه استيل آذين منصوب شدند Empty اعضاي كميته‌ي فني باشگاه استيل آذين منصوب شدند

پست من طرف yakhi 2010-02-23, 08:07

مديرعامل باشگاه استيل آذين تهران به پيشنهاد مديرفني باشگاه اعضاي کميته‌ي فني استيل آذين را انتخاب و معرفي کرد.
به گزارش ايسنا؛ حشمت مهاجراني مديرفني تيم فوتبال اين باشگاه در نامه‌اي از مصطفي آجورلو مديرعامل باشگاه درخواست کرد تا در خصوص تشکيل کميته فني و انتخاب اعضاي اين کميته اقدام شود. مهاجراني همچنين چهار تن از شخصيت هاي باسابقه فوتبال کشور را به عنوان گزينه‌هاي مورد نظر براي حضور در کميته فني باشگاه پيشنهاد کرد.
مهاجراني در اين نامه و درخواست خطاب به مديرعامل باشگاه نوشت: امروزه در فوتبال مدرن کارشناسان و برنامه ريزان نقش بزرگي دارند. با توجه به مراتب فوق تشکيل کميته فني را به جنابعالي پيشنهاد مي کنم.
آجورلو مديرعامل باشگاه استيل‌آذين نيز با انتخاب آقايان علي ميرزائي، ناصر نوآموز، جعفر کاشاني و جلال چراغپور در کميته فني موافقت كرد و به دستور مديرعامل احکام اعضاي جديد کميته فني باشگاه به آنها ابلاغ شد.
حشمت مهاجراني به عنوان مدير فني ديگر عضو اين کميته خواهد بود، همچنين با صلاحديد مديرعامل احتمال افزايش اعضاي کميته فني باشگاه نيز وجود دارد.
علي ميرزائي از مديران باسابقه ورزش کشور و عضو هيات مديره باشگاه استيل آذين تهران است. ناصر نوآموز رئيس اسبق فدراسيون فوتبال ايران از پيشکسوتان به سابقه فوتبال کشور به شمار مي رود. جعفر کاشاني يکي از بازيکنان بزرگ تاريخ باشگاههاي شاهين و پرسپوليس همچنين تيم ملي ايران بوده که سابقه عضويت در هيات مديره باشگاه استيل‌آذين را نيز داشته است و جلال چراغپور از مربيان با سابقه و کارشناسان با تجربه فوتبال کشور به شمار مي‌رود.
yakhi
yakhi
بازرس
بازرس

تعداد پستها : 544

امتياز كاربر : 1666

تاريخ عضويت : 2009-11-02

جنسيت : انثى

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده: