شیطان صفتان نازنین 9 ساله را کشتند

اذهب الى الأسفل

شیطان صفتان نازنین 9 ساله را کشتند

پست من طرف mana في 2010-03-01, 04:50

به گزارش گروه حوادث ایسکانیوز : این پیامی بود که عصر 25 بهمن امسال بارها از بلندگوی یک مسجد در «نی ریز» استان فارس اعلام و به دنبال آن تلاش مردم برای پیدا کردن دخترک آغاز شد اما با گذشت چندین ساعت جست و جو هیچ نشانی از او به دست نیامد.
ایسکانیوز گزارش می دهد
شیطان صفتان نازنین 9 ساله را کشتند
ایسکانیوز : دو مرد شیطان صفت به جرم آزار و کشتن یک دختربچه در «نی ریز» بازداشت شدند و خیلی زود کیفرخواست آنان صادر شد.
*** عکس از ایسکانیوز
«اهالی محترم ، توجه فرمایید ، توجه فرمایید ، دختر 9 ساله‌ای به نام نازنین با مشخصات ... گم شده است.لطفا کسانی که از نامبرده اطلاعی دارند به مسجد مراجعه و خانواده او را از نگرانی خارج کنند.»
به گزارش گروه حوادث ایسکانیوز : این پیامی بود که عصر 25 بهمن امسال بارها از بلندگوی یک مسجد در «نی ریز» استان فارس اعلام و به دنبال آن تلاش مردم برای پیدا کردن دخترک آغاز شد اما با گذشت چندین ساعت جست و جو هیچ نشانی از او به دست نیامد.
یکی از همسایگان می‌گفت : «شاید نازنین به یکی از باغ‌های اطراف محل رفته و خدای ناکرده بلایی بر سرش آمده است!»
یکی دیگر اظهار داشت : «می گویند برخی افغانی‌ ها ، بچه‌ها را می‌دزدند و کلیه آنها درمی‌آورند ؛ خدا کند این بلا بر سر نازنین نیامده باشد.»
مادر «نازنین» اما خوب می‌دانست که قرار بود فرزندش به خانه خاله اش برود و نباید در طول مسیر با هیچ غریبه ای همسفر شود.
پدر و مادر «نازنین» که حسابی ناامید شده بودند8:30 بامداد 26 بهمن 88 به اداره آگاهی رفتند و شکایتی ارائه دادند.آنان گفتند : دیروز دختر 9 ساله ما برای دیدن خاله اش از خانه به بیرون رفت اما دیگربرنگشت.ما با دلشوره ، هر جایی را که به فکرمان می رسید گشتیم و حتی از طریق بلندگوى مسجد از مردم کمک خواستیم اما هیچ خبری از «نازنین» نیست.به حتم بلایی بر سر جگرگوشه ما آمده است.
تجسس پلیس برای افشای سرگذشت دختربچه آغاز شده بود که مشخص شد شوهر خاله «نازنین» مردی بدنام است.بنابراین «قاسم - خ» دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت.وی که خود را بی گناه می خواند وقتی در بن بست اطلاعاتی قرار گرفت به ناچار قفل سکوتش را گشود و از راز تکان دهنده ای پرده برداشت.
شوهر خاله «نازنین کوچولو» به کشتن این دختر بی گناه و دزدیدن سه حلقه النگویش با همدستی دوست خود به نام «مسلم - ز» اعتراف کرد و افزود : جنازه را با دست و پای بسته در گوشه ای از بیابان دفن کردیم.
با برملا شدن این راز تلخ ، پیکر متعفن دختربچه از زیر خروارها خاک به بیرون کشیده و به دستور بازپرس کشیک به پزشکی قانونی سپرده شد.همچنین «مسلم» که می دانست همدستش به جرم خود اعتراف کرده است و هیچ کدامشان شانسی برای گریز از قانون ندارند جزئیات جنایت سیاه را بازگو کرد.گزارش ایسکانیوز می افزاید ، افشای اسرار این ماجرا ، خاکستر غم بر دل اعضای خانواده داغدار ، بستگان و آشنایان آنان پاشید و دو شیطان صفت با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.
با توجه به عمق جنایت ، تحقیق مقدماتی درباره این پرونده در کم ترین زمان ممکن تکمیل و بلافاصله کیفرخواست در دادسرای «نی ریز» صادر شد.بدین ترتیب امروز کیفرخواست به دادگاه کیفری استان فارس فرستاده شد تا «قاسم» و «مسلم» خارج از نوبت و در وقت فوق العاده محاکمه شوند.برای هر دو جانی ، حکم اعدام درخواست شده است و هیچ بعید نیست قانون نگذارد آنان نوروز 89 را ببینند

___________________________________________________
avatar
mana
مدير تالار ايران شناسي
مدير تالار ايران شناسي

تعداد پستها : 337

امتياز كاربر : 806

تاريخ عضويت : 2010-02-17

جنسيت : انثى

متولد : 1986-09-29

سن : 31


ساير موارد
نوع گوشي همراه: نوكيا نوكيا
حالت من: سپاسگذار سپاسگذار
جوايز اخذ شده:

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد