دخترش را 12 سال مورد تجاوز قرار داد!

اذهب الى الأسفل

دخترش را 12 سال مورد تجاوز قرار داد! Empty دخترش را 12 سال مورد تجاوز قرار داد!

پست من طرف dorsa في 2010-07-14, 17:38

دخترش را 12 سال مورد تجاوز قرار داده بود!دخترش را 12 سال مورد تجاوز قرار داد! 100877544374
مردي كه دخترش را به مدت 12 سال حبس كرده و از او هفت فرزند دارد، در جلسه دادگاهي خود اعلام كرد كه اين كار و روابط ميان او و دخترش دو طرفه بوده است، در حالي كه دختر ديگر اين مرد گفت كه مورد سوء‌استفاده و تجاوز پدرش قرار گرفته و از او يك پسر دارد.

پليس برزيل طي بيانيه‌اي اعلام كرد كه «خوزه آگوستينو پيررا» 54 ساله به بيش از 30 سال حبس به اتهام محبوس كردن يكي از دخترانش و تجاوز به او و داشتن هفت فرزند از دخترش محكوم شده است.

اين در حاليست كه مرد حيوان‌صفت دختر خود را به مدت بيش از 12 سال در يك كلبه دو اتاق خوابه در يك ناحيه جنگلي و دور افتاده در شمال شرقي برزيل مخفي كرده بود.

«پيررا» 54 ساله در يكي از جلسات دادگاه گفته بود كه از دخترش كه هم‌اكنون 28 ساله است، هفت فرزند كه چهار دختر و سه پسر هستند، دارد.

وي در مصاحبه‌اي با يكي از شبكه‌هاي تلويزيوني برزيل اعلام كرد: من مي‌دانم كه اين رفتار يك جرم است، اما دخترم خودش خواستار اين رفتار متجاوزانه بود.

اين در حاليست كه دختر بزرگ اين مرد كه 31 سال دارد نيز مورد تجاوز اين مرد قرار گرفته است، در حالي كه رفتار پدرش را يك خشونت آشكار مي‌خواند، ‌گفت: من و خواهرم از او متنفريم. او ما را به زور مورد تجاوز قرار مي‌داد. من 17 سال پيش از پدرم يك پسر به دنيا آوردم، اما فرار كردم و پسرم را براي او گذاشتم.

پليس برزيل در ادامه بيانيه آورده است كه اين مرد درست در زماني كه همسرش او را ترك كرده، اقدام به تجاوز به دخترانش كرده است. دختر كوچك اين مرد كه در زمان تجاوز تنها 12 سال داشته، چهار سال بعد اولين كودك خود را از پدرش به دنيا آورده است.

«پيررا» در سال 1998 ميلادي توسط پليس و به اتهام محبوس كردن دختر كوچكش در يك خانه قديمي و خارج از محدوده توسط پليس دستگير شد، اما بعد از آن كه دلايل براي اثبات جرم وي كافي نبود، پليس او را آزاد كرد.

در گزارش اين خبرگزاري، همچنين آمده است كه دختر اين مرد و هفت فرزندش همگي پس از رهايي يافتن از خانه مخروبه در شمال شرق برزيل به يك مركز خدمات اجتماعي منتقل شدند.

همچنين هنوز سن دقيق فرزندان اين مرد مشخص نشده است، اما احتمال مي‌رود كه اين كودكان بين دو ماه تا 12 سال داشته باشند.

از طرفي، به يكي از آن‌ها نيز توسط اين مرد تجاوز شده است.

اين پرونده رسانه‌هاي بين‌المللي را به ياد پرونده تجاوز پدر اتريشي به دخترش «اليزابت» انداخت كه او را به مددت بيش از 24 سال در زيرزمين مخفي منزل مسكونيش زنداني كرده بود و به دليل تجاوزات فراوان،‌ از او هفت فرزند داشت.

گفتني است اين پدر بي‌رحم به دليل داشتن رفتار غير‌انساني با دخترش به حبس ابد محكوم شد.
dorsa
dorsa
مدير تالار متفرقه
مدير تالار متفرقه

تعداد پستها : 57

امتياز كاربر : 128

تاريخ عضويت : 2010-07-09

متولد : 1990-04-30

سن : 29


بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد