5 دليل براي پيروزي اينتر برابر چلسي

اذهب الى الأسفل

5 دليل براي پيروزي اينتر برابر چلسي Empty 5 دليل براي پيروزي اينتر برابر چلسي

پست من طرف yakhi في 2010-02-23, 08:09

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، بازي فردا شب بين اينتر و چلسي تفاوت چنداني از لحاظ ميزان هيجان و جذابيت با ديدار منچستريونايتد و ميلان ندارد. در واقع باز هم مي‌شود به اين بهانه شاهد جدال فوتبال باشگاهي ايتاليا و انگليس باشيم.
اين يك فينال زودرس است و هواداران فوتبال به خوبي مي‌دانند از اين دست بازي‌ها در زندگي هر فوتبال‌دوستي كم برگزار مي‌شود.

مشهور است كه لندني‌ها تكنيكي و ميلاني‌ها تاكتيكي بازي مي‌كنند اما دوئل بزرگ فردا شب جاي بازي با كلمات نيست، مگر تعصب تري و دوندگي دروگبا بتواند انديشه‌هاي ويرانگر مورينيو را مهار كند كه بي‌ترديد مصاف آنجلوتي و مورينيو نماد مبارزه منطق عليه تنديس زيركي در فوتبال است.

خبرگزاري رويترز 5 دليل براي برتري اينتر در بازي با چلسي در نظر گرفته كه به شرح زير است:

1- خوزه مورينيو
شايد ذكر همين دليل براي اثبات ادعاي فوق كافي باشد. به هر حال هر چه باشد او مورينيو است حتي اگر برابر آنجلوتي ايستاده باشد. آيا لازم است اين نكته را يادآور شويم كه مورينيو خيلي خوب چلسي را مي‌شناسد؟

2- وجود فشار زياد روحي
بسياري از هواداران فوتبال اروپا به خوبي مي‌دانند اينترميلان فشار سنگين‌تري را نسبت به چلسي در ليگ داخلي كشورش تحمل كرده و اوضاع بهتري از لحاظ رتبه در جدول ليگ داخلي خود دارد. مورينيو هرگز با فشار روحي در فوتبال بيگانه نيست همان چيزي كه مي‌تواند آنجلوتي را به هم بريزد.

3- دفاع قوي
خط دفاعي اينترميلان هرگز قابل مقايسه با همتاي خود در چلسي نيست. مردان مورينيو در خط دفاعي سد محكمي برابر حريف آبي‌پوش لندني ايجاد مي‌كنند.

4- كار گروهي
تا چه زماني مي‌شود در چلسي دل به تعصب تري و دوندگي دروگبا بست؟ كار تيمي اينترميلان به گواه بسياري از كارشناسان زبده و بي‌طرف فوتبال اروپا به مراتب بهتر و حرفه‌اي تر از چلسي است.

5- خط حمله جهاني
روش حمله اينترميلان پيرو مكتب فوتبال تمام برزيلي در باشگاه پرتغالي بنفيكا است. در واقع مورينيو بعد از اين همه سال دوري از كشورش همچنان به فوتبال پرتغالي نشات گرفته از برزيل پايبند بوده و شايد علت موفقيت او نيز همين باشد.
خط حمله اينترميلان همان خط حمله‌اي است كه آقاي خاص روزگاري در پورتو داشت، چند سالي در چلسي آن را ساخت و امروز آن را در اينترميلان خلق كرده است.
روي دست نوشته‌هاي هواداران اينترميلان نوشته بودند: چه كسي گفته نمي‌شود فوتبال را پيش بيني كرد: ما پيش بيني مي كنيم: "نابودي چلسي در شب با شكوه اينتر ".
yakhi
yakhi
بازرس
بازرس

تعداد پستها : 544

امتياز كاربر : 1666

تاريخ عضويت : 2009-11-02

جنسيت : انثى


ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

http://ghoogha.blogfa.com/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد