جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فال روزانه

+16
sanaziii
sookoot
Admin
داش مجید
mohamad
میترا
amir
دکی جون
dorsa_old
sara
niinii
setareh
Soniya
Ariya
yakhi
Persianyoung
20 مشترك

صفحه 4 از 6 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية

فال روزانه - صفحة 4 Empty فال روز سه شنبه 26 ژانويه - 6 بهمن

پست من طرف Persianyoung 2010-01-26, 02:33

فروردين
ازداواج عجولانه اي كه اينروزها براي معدودي پيش آمده بايد به مسير عاقلانه تري رهنمون خواهد گرديد به آن دسته از اين افراد كه ندانسته به مسير بدگويي و غيبت و دشمن تراشي كشيده ميشوند توصيه ميگردد زودتر مسير خود را تغيير بدهند وگرنه به دردسرهايي دچار خواهند شد .

ارديبهشت
امروز تحولات تازه اي در زندگيتان پيش مياد كه خود بخود آنها را به آينده و رويدادهاي خوش آن ميكشاند.

خرداد
خبر كسالت عزيزي نگرانتان خواهد نمود. در روابط عشقي و زناشوئي آسايش بيشتري پيدا خواهيد نمود. امروز روزي پر از فراز و نشيب براي شما خواهد بود.

تير
هرگونه اشتباهي گريبانگير زندگي همه اطرافيان ميشود. پيشنهادات جالبي در زمينه شغلي پيش مياد كه بكلي زندگي متولدين اين ماه را دچار تحول ميسازد.

مرداد
آن عده از متولدين اين ماه كه به انديشه و تفكر بموقع جلوي طلاق را گرفته بايد بر خود ببالند چرا كه اين اقدام سبب گشايشي بزرگ در زندگي همه خانواده شده است .

شهريور
اگر نتوانيد در انتخاب مصمم باشيد، نه تنها براي خود بلكه براي ديگران نيز ناراحتي ايجاد خواهيد نمود. متاهلين نگراني نداشته و بيشتر تمركزشان روي كار و فعاليت و مسائل مالي خواهد گشت. بيشتر به ورزشهاي سبك بپردازيد .

مهر
امروز روزيه كه بايد بيشتر به روابط احساسي خود فكر كنيد خصوصا دخترخانمهاي متولد اين ماه، شايد دلايلي براي رد نامزدي يا روابط احساسي باشد كه امروز بيشتر از قبل ديده شود پس با چشم بازتر و انديشه هاي جديد، راه واقعي زندگيتان را دنبال كنيد و بموقع نيز تصميم درست بگيريد .

آبان
دختر خانم هايي كه عاشق هستند بايد در عين حال منطقي نيز به مسائل نگاه كنند تا خداي نكرده به بن بستي نرسند . امروز عشق نقش مهمي در زندگي خانمهاي اين ماه ايفا ميكند.

آذر
براي جوانان ، امكان تحصيل بدست آوردن تخصص اينروزها زياد است ولي اگر شانش را از دست بدهند ديگر كمتر چنين موقعيتي را بدست خواهند آورد. ثروت در زندگي بيشتر متولدين اين ماه نقش مهمي دارد و در مجموع مسائل مادي گاه نقش حياتي ايفا ميكند.

دي
خيليها كه به بن بستهايي رسيده در مراحل جدائي بودند، راههايي براي آشتي و تفاهم پيدا ميكنند و باصطلاح به آرامش ميرسند. امروز روز اميد است و شادي براي شما.

بهمن
دلتنگي و افسردگي بعضي پدر و مادرها سبب شده فضاي خانواده دلگير جلوه كند، اين گروه بايد با تلقين و اميد به آينده روشني كه برخلاف نظرشان در پيش است را به خانه بياورند .

اسفند
آن دسته از متولدين اين ماه كه عزيزي را از دست داده اند بايد صبورانه برخورد كنند چرا كه عكس العمل هاي شديد و غم انگيز آنها، به كوچكترها و اطرافيان لطمه ميزند و حتي تاثيرات منفي اش ماهها خواهد ماند. توصيه ميشود جوانترها براي تصميم گيريهاي تازه خود، حتما مشورت و تحقيق را فراموش نكنند .
Persianyoung
Persianyoung
.
.

تعداد پستها : 784

امتياز كاربر : 2131

تاريخ عضويت : 2009-10-24

جنسيت : ذكر

متولد : 1981-09-06

شهر : تبريز

ساير موارد
نوع گوشي همراه: نوكيا نوكيا
حالت من: نااميد نااميد
جوايز اخذ شده:

http://monada.blogfa.com/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فال روزانه - صفحة 4 Empty فال روز شنبه 30 ژانويه - 10 بهمن

پست من طرف Persianyoung 2010-01-30, 02:38

فروردين

به شدت سرزنده وشاداب هستيد و شخصي از اين انرژي زياد شما باخبر است. سعي كنيد از اين انرژي در حل كردن اختلاف نظرها استفاده كنيد. مي توانيد هماهنگي زيادي ايجاد كنيد كه به نفع خودتان هم هست. ...

ارديبهشت

در انتخاب بين كار و تفريح دومي انتخاب بهتري است به خصوص اين كه در حال حاضر موضوعات جدي و كاري سرعت كمي دارند و به جلو نمي روند . سعي كنيد حتماً‌ به خودتان خوش بگذرانيد. اما در پايان مي بينيد كه چقدر با اين روشي كه در پيش گرفته ايد موفق هستيد. ...

خرداد

مراقب اتفاقات غير منتظره به خصوص در محل كارتان باشيد خوب تحقيق كنيد و محتاطانه رفتار كنيد. اگر اين كار را انجام دهيد اتفاقي كه مي افتد به نفعتان مي باشد در غير اين صورت همه فكر مي كنند شما ديوانه هستيد. به خاطر داشته باشيد كه دست هاي نامرئي در پشت صحنه به نفع شما كار مي كنند. ...

تير

دوست داريد امروز در مورد موفقيت هايتان به همه بگويد بنابراين تلفن مرتباً اشغال است.سعي كنيد به فكر كسان ديگري كه در خانه هستند باشيد زيرا آن ها نيز تلفن را لازم دارند. ...

مرداد

امروز اين شعار شماست” زندگي كن و به ديگران، اجازه زندگي بده“. سعي مي كنيد با ديگران، خوب رفتار كنيد .مهم نيست اگر آنها افراد مورد قبول شما در دنيا نباشند، شما همين حالا براي آنها اجازه صادر مي كنيد و اميدواريد كه آنها نيز همين كار را براي شما انجام دهند. اگر به دنبال شغلي پردرآمدتر و با آينده اي بهتر هستيد، چشمانتان را خوب باز كنيد، چرا كه به زودي به چيزي دست مي يابيد كه فكر مي كرديد دست يافتن به آن دشوار است. ...

شهريور

براي يادگيري چيزهايي جديد بايد ذهن تان را گسترش دهيد.امروز در مورد دنيا و مردم كنجكاو هستيد.اگر وقت داشته باشيد روزنامه و مجلات روز را مطالعه مي كنيد تا خبرهاي جديد را بدست آوريد. ...

مهر

بالاخره بعد از مدتي طولاني فضاي تشنج بار اطرافتان آرام شده و همگي احساس آرامش بيشتري دارند.در نتيجه،شما درمقامي عالي قرار مي گيريد تا راجع به اين كه چه چيزي موجب بروز اين مسائل شد،بحث كرده و اين شانس را به بقيه بدهيد كه حرف هايشان را بزنند.گر چه ممكن است نظر شما با آنها متفاوت باشد،ولي به حرف هاي آنها گوش دهيد و هر جا كه لازم است آنها را تاييد كنيد.هم چنين اكنون اين مساله را تاييد مي كنيد كه با دو شماره ممكن است بحثي در گيرد و هر كس در وقوع اين جرو بحث به ميزان خود سهمي داشته باشد. ...

آبان

اگر برنامه اي براي تفريح داريد سعي كنيد كاملاً متفاوت از هميشه باشيد و اگر نه حوصله تان خيلي سر مي رود.انرژي فوق العاده اي داريد،بنابراين اگر براي مدتي طولاني در جايي بمانيد احساس خوبي پيدا نمي كنيد.براي كساني كه اين احساس عاشقانه دارند بهتر است كارهاي فيزيكي انجام دهند. ...

آذر

يك ارتباط قشنگ سياره اي امروز موقعيت فوق العاده اي را براي اين كه سركار از خود تعريف و تمجيد كنيد به شما مي دهد. بعضي اوقات مي توانيد حتي زياده روي كنيد. بدون اين كه بتوان آنرا فخرفروشي ناميد. بقدري گاهي اوقات شما غرق در احساس مي شويد كه كنترل آنچه مي گوئيد را از دست مي دهيد و به ديگران در مورد هه موفقيت و پيشرفت هايتان توضيح مي دهيد. خوب، امروز شما نياز به چنين كاري نداريد چون هر كس به شما نگاه كند اين را بوضوح مي بيند. و اگر هيچكس چنين دقتي نكرده ديگر از خود تعريف نكنيد. ...

دي

هنوز از موفقيتي كه روز گذشته به دست آوريد متحيريد؟ خب، به خاطر داشته باشيد كه شما شخصي منحصر به فرد هستيد. اگر شما توجهي به جذابيت خود نداريد، بدين معنا نيست كه ديگران به اين موضوع پي نمي برند. فراموش نكنيد كه شما شخص با ارزش و والايي هستيد....

بهمن

شيفته پول خرج كردن هستيد و در نتيجه بيشتر از آن حدي كه لازم است بذل و بخشش مي كنيد. هنگاميكه اين كار را مي كنيد حقيقتاً لذت مي بريد . اگر سعي كنيد كه پول خرج كردن خودتان را محدود كنيد براي تان خوب نيست . با وجود اين اگر پولي براي خرج كردن داشته باشيد دوست داريد هر وسيله اي را كه لذت بخش تجملي و خوشحال كننده ديگران مي باشد خريداري كنيد. ...

اسفند

يك دعواي خانوادگي يك احتمال واقعي است . آشوب و هياهو به پا نكنيد حقيقتاً‌ ارزش ندارد. همه جا اين چنين تنش هاي معاشرتي هست. تمام چيزي كه شما بايستي انجام دهيد اين است براي يك نوشيدني فوري سلانه سلانه به نزديكترين كافه برويد. دقايقي نامزه گفتگوهاي جذاب خواهيد بود. ...
Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

فال روزانه - صفحة 4 Empty رد: فال روزانه

پست من طرف داش مجید 2010-01-30, 07:03

اصلا معتقد یه این فال ها نیستم ولی به خدا سه بار که به طور اتافقی مطالعه شون کردم عجیب درست درومده!
مثلا امروز گفتم بیام ببینم چی نوشته واسه ما!
میدونید من از صبح داشتم چه کار میکردم؟؟
داشتم تو سایت گوگل مطالب عجیب دنیای فناوری و اطلاعات تازه ای رو از سایت های زبون اصلی! میگرفتم! و الان اومدم خونه تا ترجمه شون کنم!
کی میدونه پدیده ی هارپ چیه؟؟! مثلا م امروز قراره بفهمم! affraid
داش مجید
داش مجید
مدير تالار اينترنت و كامپيوتر

تعداد پستها : 360

امتياز كاربر : 928

تاريخ عضويت : 2010-01-17

متولد : 1990-03-01

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من: خونسرد خونسرد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف داش مجید 2010-01-30, 07:05

من متولد شهریورم حالا قسمن مربوط به متولدین شهریور رو مطالعه کنید!
داش مجید
داش مجید

تعداد پستها : 360

امتياز كاربر : 928

تاريخ عضويت : 2010-01-17

متولد : 1990-03-01

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
جوايز اخذ شده:

پست من طرف Admin 2010-01-30, 07:29

داش مجید نوشته است:اصلا معتقد یه این فال ها نیستم ولی به خدا سه بار که به طور اتافقی مطالعه شون کردم عجیب درست درومده!
مثلا امروز گفتم بیام ببینم چی نوشته واسه ما!
میدونید من از صبح داشتم چه کار میکردم؟؟
داشتم تو سایت گوگل مطالب عجیب دنیای فناوری و اطلاعات تازه ای رو از سایت های زبون اصلی! میگرفتم! و الان اومدم خونه تا ترجمه شون کنم!
کی میدونه پدیده ی هارپ چیه؟؟! مثلا م امروز قراره بفهمم! affraid

سلام داداش مجيد
تا جايي كه من از مقالات اخير اين پديده رو فهميدم يك سيستم ماهواره اي بسيار قوي با تكنولوژي پيشرفته هست به منظور ايجاد يك سري فركانسهاي كه موجب ارتعاشات درون زميني ميشه.
اين سيستم در ناحيه آلاسكا ساخته شده و بعد از مدت كمي كه از اين سيستم براي مطالعات علمي استفاده ميشده براي مقاصد سياسي استفاده ميشه. اگه بخوام واضح تر بگم كشور ايالات متحده امريكا از اين تكنولوژي ميتونه براي ايجاد زمين لرزه هاي مصنوعي با درجه هاي متفاوت استفاده كنه. يعني در هر نقطه از كره خاكي ميتونه زمين لرزه اي رو پديد بياره. و نا گفته نماند برخي از دانشمندان وقايع و زمين لرزه هاي چين و هائيتي رو ساختگي و كار همين سيستم ميدونن.
اگه مايل بودين سايت تخصصي اين مبحث رو براي مطالعه بيشتر براتو معرفي ميكنم
Admin
Admin
.
.

تعداد پستها : 106

امتياز كاربر : 300

تاريخ عضويت : 2009-10-17

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
جوايز اخذ شده:

https://persianyoungs.forumfa.net

پست من طرف dorsa_old 2010-01-30, 12:49

ااااااههههههههمممممممم a11
dorsa_old
dorsa_old
.
.

تعداد پستها : 524

امتياز كاربر : 1294

تاريخ عضويت : 2009-10-29

متولد : 1989-10-30

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

http://cheshentezar.blogfa.com

فال روزانه - صفحة 4 Empty فال روز يكشنبه 31 ژانويه - 11 بهمن

پست من طرف Persianyoung 2010-01-31, 02:51

فروردين

شما شهرت افسانه اي در داشتن يك فكر باز و روشن براي پذيرش طرز فكر آدم هاي ديگر نداريد،‌دوست عزيز. بنابراين اگر مي خواهيد روابط تان با ديگران را بهبود بخشيد بهتر است به صحبت كردن ادامه دهيد امروز به علت صبوري شما به افرادي كه مواجه ميشويد، اين اجازه را مي دهد كه از بودن با شما قدردان باشند بنحوي كه تا بجال برايشان سابقه نداشته. برنامه ها، جلسات و بحث هاي مهم چند روز آينده را برنامه ريزي كنيد، اين زماني است كه شما قادريد عقايد جدي خود را عنوان سازيد در حال آنكه به ديگران نيز فرصت ابراز عقيده مي دهيد، واگر لازم به سازش بود، نگراني به خود راه ندهيد به نفع شماست.

ارديبهشت

در صورتي كه با افراد خارجي ارتباطي داريد امروز بايد منتظر يك ملاقات غير منتظره باشيد. آيا اين موضوع شما را هيجان زده مي كند و يا اين كه سبب مي شود تا در خود فرو رفته و خود را كنار بكشيد؟ اگر توانايي اجتناب از يك رودررويي قاطع كه در حال شكل گرفتن است را نداريد، بهتر است در برابر اين مسئله ايستاده و عواقب آن را بپذيريد.

خرداد

ممكن است با جديت در مورد موضوعي مطالعه كنيد تا دانشتان را گسترش دهيد . فهم و هوش خود را بسنجيد . زمان مناسبي براي مسافرتهاي دور مي باشد. به خصوص براي شمايي كه براي كار به خارج از كشور مي رويد. بسيار احساسي و آرمانگرا هستيد . بنابراين مراقب قلبتان باشيد و آن را پنهان نكنيد.

تير

بعضي مواقع روزهايي هستند كه شما هر چه بخواهيد انجام مي شود و شما تعجب مي كنيد كه چطور هميشه اين طور نيست . اگر شما مساعدتي از همكاران تان بخواهيد يا نكته ظريفي را از يارتان طلب كنيد بلافاصله برآورده مي شود. ستاره ها بيانگر اين هستند كه روزي شلوغ و پركار در پيش رو داريد خصوصاً اگر از آن دسته افرادي باشيد كه كارها را پشت سر هم و بدون وقفه اي از طرف ديگران دنبال مي كنيد

مرداد

خستگي ناپذير هستيد. مي توانيد براي خودتان، تفريح ايجاد كنيد و زندگي را از حالت روزمرگي در آوريد. سعي كنيد منطقي باشيد و نيازهايتان را برآورده كنيد. شما فردي باهوش هستيد و به همين خاطر كارهاي شما هميشه براي ديگران كمي غير منتظره به نظر ميآيد و با وجود هوش زياد نمي توانيد به علت آن پي ببريد و نظر مي رسد اين رفتار آنها غير عادي است اگر به آنها بگوييد كاري را انجام دهند درست بر خلاف آن اجرا مي كنند سعي كنيد خودتان را از اين شرايط دور نگه داريد و اگر نه عصباني و ناراحت مي شويد.

شهريور

روياهايتان به تدريج به حقيقت مي پيوندد و با كمي كمك از دوستانتان ميتوانيد اثري از خودتان به جاي بگذاريد. سيارات خصوصيات خوب شما را آشكار مي كنند بنابراين آنها را نشان دهيد و تا زماني كه توانائيهايتان را براي انجام كار پيدا نكرده ايد تسليم نشويد.

مهر

ستارگان شما را ياري مي كنند تا از صبح تا شب فعاليت كنيد. فرصت كمي براي ديدن نزديكان و صحبت با آنها و غيبت كردن داريد. در اين زمان انگيزه زيادي داريد و از مكاني به مكاني ديگر مي رويد. بر سر دوراهي هستيد كه به حرف دلتان گوش كنيد يا به عقلتان پاسخ اين سوال به طرز فكر شما در مورد يك تعهد هم مربوط مي شود آيا فرصتي به شما مي دهد كه پنهان شويد يا در شرايط بد قرار مي گيريد؟ هيچ چيزي غير ممكن نيست بنابراين سعي كنيد براي بقيه زندگيتان مسئوليت بپذيريد و آنرا به عنوان پله اي براي موفقيت بدانيد.

آبان

از يكي از خويشاوندان خبري مي گيريد كه واقعاً خوشحال تان ميكند.اگر پيشنهادي به شما كردند در موردش فكر نكنيد بي درنگ قبول نماييد، حتي اگر بايد برنامه هاي ديگر را كنسل كنيد. شايد بهتر باشد با اين فرد بيشتر معاشرت كنيد تا او را بيشتر بشناسيد. همچنان در حال كار هستيد اما سعي كنيد گاهي به خودتان استراحت دهيد. سعي كنيد وسايل تان را كم كنيد و به اين فكر نكنيد كه شايد بعداً به دردتان بخورد.

آذر

اگر كه امروز، اولين روز كاري شماست، چرا روز كسل كننده اي داريد؟ شما با انجام كارهايي كه با بالاترين توان خود انجام ميدهيد ميتوانيد از روزتان لذت ببريد و بيشترين تلاش خود را انجام دهيد كه فضايي شاد را به همراه همراهانتان بيافرينيد.

دي

هرنوع مهماني،جشن و دعوتي را بپذيريد و مستقيماً به آنجا برويد.اگر هم مهماني در كار نيست، خودتان تدارك آن را ببينيد. اگر مجرد هستيد اكنون در شرايطي هستيد كه همه به شما جذب مي شوند. كارهاي مالي نامرتب و مغشوش به نظر مي رسند اگر به صورت اجمالي آنچه تاكنون در اين ماه خرج كرده ايد را جمع ببنديد ممكن است دچار شوكي ناگهاني بشويد. اگر مي خواهيد روز آرام و خوبي داشته باشيد از اين كه باعث شويد شخص مورد علاقه تان احساس كند كه مانند دارايي شخصي شماست و يا ميل نداريد از جلوي چشمان شما دور شود بپرهيزيد.

بهمن

يك طپش ساده قلب بيانگر فريبندگي و زيبايي ظاهر شما است كه امروز به سادگي شاهد آن خواهيد بود.شما از بودن با افرادي كه دوست شان داريد بسيار لذت خواهيد برد به خصوص اگر بتوانيد آنها را زير بال و پر خود بگيريد و از آنها مراقبت كنيد.هم چنين ممكن است بخواهيد كه به صورتي مخفي به كسي كمك كنيد بدون اين كه هيچ كسي در دنيا از آن مطلع شود، و در حال حاضر مي توانيد به اين كار نائل آييد.

اسفند

بهتر است امروز با دوستان هم فكرتان باشيد. دوست داريد مسائل خصوصي را با آنها در ميان بگذاريد.هر چقدر بيشتر با آنها صحبت كنيد آرام تر مي شويد، بنابراين دوست عزيز احساسات را بيرون بريز. امروز مي توانيد كارهاي ناتمام را به پايان برسانيد خودتان را به پرداخت قبض هاي پرداخت نشده يا تلفن هايي كه جواب نداده ايد مشغول كنيد.
Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

فال روزانه - صفحة 4 Empty فال روز دوشنبه 1 فوريه _ 12 بهمن

پست من طرف Persianyoung 2010-02-01, 02:44

فروردين

آنچه اينروزها سبب هيجانات و شلوغي هائي در زندگي خيلي از متولدين اين ماه شده، در اصل مقدمه حوادث آينده است كه خوشبختانه بيشتر آن مثبت و سازنده خواهد بود. اگر از ريشه به حوادث زندگي اين ماه نگاه كنيم مي بينيم كه اكثريت آنها هيچگاه زندگي آرام و بدون سر و صدائي نداشته اند، يعني در واقع با چنان شيوه اي عادت ندارند، همين مسئله بروي روحيه آنها تاثير مثبت داشته، درصد بالائي از آنها از رويدادهاي منفي و شكست ها نيز براي خود مسائل مثبت ميسازند.

ارديبهشت

پيشنهادات جالبي در زمينه شغلي پيش مياد كه بكلي زندگي متولدين اين ماه را دچار تحول ميسازد. آن عده كه به انديشه و تفكر بموقع جلوي طلاق را گرفته بايد بر خود ببالند چرا كه اين اقدام سبب گشايشي بزرگ در زندگي همه خانواده شده است .

خرداد

آن دسته از متولدين اين ماه كه به هر دليلي دچار خشم و عصبانيت ميشوند بايد سعي كنند خوددار و صبور باشند چون ادامه چنين وضعي در نهايت به ضررشان و به از دست رفتن رشته ها و پيوندهاي دوستيشان منجر خواهد شد.

تير

درباره ي خصوصيات يك متولد ماه تير بدنيا آمده بايد گفت: بالا ميرود و پايين ميآيد و سپس به سويي ميچرخد و لحظه اي ديگر، سوي خود را انتخاب ميكند. اما در نهايت در يك لحظه، صاحب كفه هاي متعادل ميشود. بدون ترديد چنين تعادلي يك نعمت عاليست كه امروز براي شما به نهايت خواهد رسيد.

مرداد

هماهنگ شدن دو نسل در ميان متولدين اين ماه هميشه آسان بوده، يعني پدر و مادرها با بچه ها خيلي خوب كنار آمده اند و همين مسئله سبب شده تفاهم و دوستي بسيار در جمعشان باشد. با اينحال گروه اندكي از متولدين اين ماه در مورد بچه هايشان به بن بست رسيده اند، يعني قدرت كنترل آنها را از دست داه اند، بايد كمي صبورانه تر در اين روزها با فرزندان روبه رو شد.

شهريور

خيلي از متولدين اين ماه در ميان چشمان حيرت زده اطرافيان دست به هر كاري ميزنند و موفق هستند و همين مسئله حرفها و شايعات بسياري را برانگيخته است در حاليكه بايد به همت و تجربه و تخصص اين گروه نيز نگاهي بياندازند تا بفهمند كه آنها در داشتن چنين موقعيت و كسب پيروزيها، لياقت و شايستگي دارند.

مهر

متولدين اين ماه بايد در حفظ دوستان خوب خود و در مراقبت و پايداري روابط فاميلي تا حد امكان كوشا باشند. چرا كه همين روابط خوب و محكم ، در همه شئونات زندگي آنها و حتي آينده اي كه در پيش دارند موثر خواهد بود.

آبان

خانمهاي متولد اين ماه معمولا" اسرار و راز و رمزهاي خود را پنهان ميكنند و همين سبب آشفتگي فكري ميشود در حاليكه گاه آدمها بايد به يك شخص اطمينان كنند، شخصي كه بهرحال قابليت رازداري خود را ثابت كرده باشد تا با بازگويي رازها و مسائلي ، سبك شوند.

آذر

نا آرامي و سر گشتگي بعضي از متولدين اين ماه را بايد بحساب دوري از عزيزان، اصولا" دورافتادن از گذشته ها و خاطرات شيريني كه زندگيشان را دربر گرفته بود گذاشت، در مجموع متولدين اين ماه آدمهاي عاطفي، پابند گذشته و مسائل بسيار عاطفي هستند و بهمين سبب خيلي از دختر خانمهاي متولد اين ماه تا سالهاي سال بدليل دست نيافتن به ايده آلها ازداوج نمي كنند، خيلي از مردها تا پايان عمر وصلتي را نمي پذيرند.

دي

شركت در يك ميهماني سبب ميشود بسياري از متولدين اين ماه چهره واقعي گروهي از اطرافيان خود را بشناسند و باصطلاح با چنين شناسائي براي آينده خود تصميم منطقي بگيرند. در اين ميان بعضي سوء تفاهمات كه ميان آشنايان كدورت و دلگيري بوجود آورده بود با حوادث تازه برطرف ميشود و حتي بين گروهي از عروسها و مادر شوهرها روابط بسيار صميمانه اي بوجود ميايد.

بهمن

خيلي از خانمهاي متولد اين ماه گله دارند كه هر چه براي اطرافيان خود ميكنند بجز نمك نشناسي و نارو و كلك چيزي نصيبشان نميشود و در واقع جواب محبت و فداكاريشان، دشمني و يا بي تفاوتي است. به اين گروه توصيه ميشود حداقل با شناسائي آدمها ، اقدام به ياري كنند و در مورد عزيزان وابسته نيز نگران نباشند ، اين مرحله سرد زود پايان ميگيرد.

اسفند

فرد مورد علاقه متولدين اين ماه خيلي روي رفتار و اخلاق مهربان و انساني شان حساب ميكند. اگر دليل خستگي و مشغله و غيره، اين رفتار تغيير كند مسلما" اين روابط را بهم ميريزد. روحيه كمك در متولدين اين ماه بسيار بالا ست.
Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف niinii 2010-02-01, 03:01

چقدر مثبت نوشته .
چقدر انرژی مثبت داره a10
رسا جون ممکنه آدرس اون سایتی رو که گفتی بدی؟؟
ممنون میشم.
niinii
niinii
سرپرست سايت
سرپرست سايت

تعداد پستها : 1073

امتياز كاربر : 2567

تاريخ عضويت : 2009-11-09

جنسيت : انثى

متولد : 1990-03-21

شهر : اصفهان

ساير موارد
حالت من: مهربون مهربون
جوايز اخذ شده: بهترين مدير بهترين مدير

http://www.be-taravate-baran.mihanblog.com

فال روزانه - صفحة 4 Empty فال روز سه شنبه 2فوريه - 13 بهمن

پست من طرف Persianyoung 2010-02-02, 02:27

فروردين

از درست و غلط بودن كارها با خبريد. در خانه در مورد مسئله مهمي صحبت مي كنيد. اگر ديگران تمايلي به صحبت كردن نداشته باشند بايد خودتان به تنهايي كارها را مرتب كنيد. در اين موقع مي توانيد راحت بخوابيد. ...

ارديبهشت

از آنجايي كه فردي منصف هستيد . معمولاً‌ مي توانيد صلح برقرار كنيد.زيرا معمولاً‌ مي توانيد يك راه حل پيدا كنيد. البته بهتر است كه قبل از آنكه صحبت كنيد كمي فكر كنيد و اجازه بدهيد زمان بگذرد . زيرا اگر مراقب نباشيد ديگران خيلي زود ناراحت مي شوند. ...

خرداد

بعد از مشكلات احساسي اخير امروز را به آرامي مي گذرانيد. سعي كنيد مشكلات و ناراحتي ها را دوباره تكرار نكنيد، اگر لازم است با همسرتان فعاليت هاي اجتماعيع خود را افزايش دهيد. اگر روابط احساسي تان باز هم در تلاطم است بهتر است بررسي كنيدو اگر به طور كلي رضايت طولاني مدت مي خواهيد در مورد آن تصميمي بگيريد. ...

تير

به خاطر حساس بودن دچار سوءتفاهم مي شويد.ياد گرفتن بخشش و گذشت شما را معتدل مي كند.امروز به خودتان زمان بدهيد.اگر چه تمام سعي تان را مي كنيد تا در وقت صحيح كارها را به اتمام برسانيد.كارهاي زيادي داريد كه انجام دهيد بنابراين اجازه ندهيد كج خلقي ها آن را خراب كنند. ...

مرداد

پس از فضاي پرتنش ديروز، بسيار مايليد كه اوضاع را آرام تر كنيد و باعث شويد كه بقيه نيز احساس بهتري داشته باشند. در حال حاضر شما ترجيح مي دهيد كه مواردي كوچك را بپذيريد تا اين كه درگير بحث و جدل شويد. جناب شير، شما بسيار بدون غرض هستيد اما اجازه ندهيد كه هر كسي پا در كفش شما بكند، چرا كه انرژي براي مقابله با آنها را نداريد .مي توانيد براي آنها پيغامي گمراه كننده بفرستيد! ...

شهريور

امروز دوست داريد در خدمت ديگران باشيد و هر موقع بتوانيد به آنها كمك مي كنيد.اين فرصتي است تا توانايي ها و مهارت هايتان را به ديگران نشان دهيد و اين كه تا چه اندازه مفيد و حساس هستيد.افرادي هستند كه مي خواهند از ذات خوب شما سودجويي كنند بنابراين به آن ها فرصت سودجويي ندهيد. ...

مهر

به عنوان يك مهرماهي شما خلاقيت هاي فراواني داريد كه امروز زمان بروز آنهاست خود را مجبور به انجام كاري كنيد كه هميشه شما را شاد مي سازد و شما را پر از احساس گرم رضايت مي كند.مكرراً ممكن است دست به آغاز فعاليتي بزنيد،به خصوص اگر هميشه مي خواستيد اين كار را به انجام برسانيد.هم چنين نيز عشق به سراغ شما مي آيد و زندگي شما را درخشان مي كند اگر بتوانيد در راه آن قدم برداريد ولي سعي كنيد عاشق عشق نشويد كه ممكن است مجبور شويد پرستاري قلب شكسته تان را به عهده بگيريد. ...

آبان

ستارگان شما را از نظر روحي آسيب پذير مي كنند.مراقب باشيد احساسات ديگران را خوب متوجه شويد و سپس پاسخ دهيد.سعي كنيد در يك رابطه عاشقانه همان قدر كه به عقل توجه مي كنيد به قلب تان هم توجه كنيد. ...

آذر

شما امروز امكان دارد به آساني حواستان پرت شود ولي واقعاً احتياج داريد كه كمربند خود را سفت كنيد و مقداري كار خارق العاده انجام دهيد. در پيش گرفتن يك روش جديد در موارد عملي همه چيز را آسان تر كرده و شما را براي ديگران مفيدتر مي كند. نصيحتي كه به آنها مي دهيد براساس تجربه شما خواهد بود و نه آنچه شما فكر مي كنيد آنها دوست دارند كه بشنوند. ...

دي

امروز واقعيات شما را متوجه مسائل مادي و زميني مي كند ولي نبايد به ديدگاهي كه روز گذشته داشتيد پشت كنيد. شايد، بعضي از عقايد شما به نظر غيرواقعي باشند ولي ممكن است حداقل يكي از آن ها ارزش بررسي بيش تر را داشته باشد....

بهمن

امروز مي توانيد منتظر اتفاق هيجان انگيزي باشيد حتي اگر اتفاقي بسيار شگفت انگيز باشد يا شخصي خبري غيرمنتظره به شما مي دهد. در هر دو مورد حتماً‌ تغييري صورت مي گيرد اما نمي توانيد شكايت كنيد كه حوصله تان سر رفته يا زندگي تكراري است و اتفاق مهمي نمي افتد . در حقيقت زندگي درست برخلاف آن چيزي است كه شما فكر مي كنيد. ...

اسفند

شما به سختي مي توانيد براي مدارك و جريانات شغلي تان تمركز داشته باشيد . در چند روز آينده يك صف بندي سياره اي شهوت انگيز همه انرژي شان را به طرف شما مي فرستد. ...
Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف sookoot 2010-02-04, 04:11

سلام رسا جان امروز 15 بهمن ولی هنوز فال امروز رو نداریم
مرسی داداشی میدونم سرت شلوغه ولی بهتره فال ها رو توی روز خودشون بزاری ممنونم a25
sookoot
sookoot
.
.

تعداد پستها : 90

امتياز كاربر : 142

تاريخ عضويت : 2010-02-02

ساير موارد
نوع گوشي همراه: ال جي ال جي
حالت من: عاشق عاشق
جوايز اخذ شده:

فال روزانه - صفحة 4 Empty فال روز چهارشنبه 10 فوريه - 21 بهمن

پست من طرف Persianyoung 2010-02-10, 04:52

فروردين

شايد اكنون احساس نموده باشيد كه داريد به بن بست ميرسيد و نميتوانيد روي هيچكس حساب نمائيد، بنابراين بهترين دوره را داريد كه تمام قيد و بندهاي بيهوده را از دور خود جدا نموده و با تمركز نمودن روي آنچه كه واقعا ميتوانيد خوشحالتان سازد، هدف و روش جديد زندگي را پيش گيريد

ارديبهشت

از نظر مالي تا هنگامي كه از رفع كامل گرفتاريهاي مالي مطمئن نشده ايد، دست به ولخرجي نزنيد. از سرمايه گذاريها و ريسكهاي مالي كه نتيجه شان برايتان مبهم است، خودداري نمائيد. با ديدار دوستان دوران كودكي خوشحاليتان فوق العاده خواهد بود

خرداد

براي قانع نمودن ديگران در رابطه با هدفها و نقشه هائي كه براي آينده داريد، گرفتار مشكلات زيادي خواهيد گشت. كسي در اطراف شما وجود دارد، همكلاسي، همكار و يا قوم و خويشي كه با شما زندگي ميكند، دوست ندارد كه شادي شما را ببيند و بهمين دليل نيز هر كلامي از دهانتان بيرون بيايد، به هر اقدامي كه دست بزنيد، مورد انتقاد او قرار خواهيد گرفت، سعي كنيد نگذاريد اين مسائل نااميدتان سازند

تير

بايد با دور انديشي تصميم بگيريد و به عواقب و عوارض آن فكر كنيد. گروهي در كار خود دچار نوعي بلاتكليفي شده اند يعني هم پيشنهاد جالبي برايشان رسيده و هم در آن امتيازاتي دارند بهر حال بايد سريعا" تصميم گيري نماييد و مطمئنا قبول اين پيشنهاد به نفع شما خواهد بود

مرداد

براي درصدي بالا از متولدين اين ماه، عشق دردسرآفرين بوده است البته شايد براي بعضي اين دردسرها شيرين و پرهيجان باشد ولي براي برخي مشكل ساز و مانع زندگي راحت. بهر حال با توجه به همين مسئله دختر خانمها و خانمهاي متولد اين ماه اكثريت زندگي خود را بر مبناي عشق بنا ميكنند، آنها معتقدند هيچ پيماني بدون عشق دوام ندارد، گرچه برخي بهمين دليل سالياني از عمر خود را باخته اند ولي حداقل دل به روحانيت و پاكي عشق بسته اند

شهريور

ازداواج عجولانه اي كه اينروزها براي معدودي پيش آمده بايد به مسير عاقلانه تري رهنمون خواهد گرديد به آن دسته از اين افراد كه ندانسته به مسير بدگويي و غيبت و دشمن تراشي كشيده ميشوند توصيه ميگردد زودتر مسير خود را تغيير بدهند وگرنه به دردسرهايي دچار خواهند شد

مهر

خيلي از خانمهاي متولد اين ماه گله دارند كه هر چه براي اطرافيان خود ميكنند بجز نمك نشناسي و نارو و كلك چيزي نصيب شان نميشود و در واقع جواب محبت و فداكاري شان، دشمني و يا بي تفاوتي است. به اين گروه توصيه ميشود حداقل با شناسائي آدمها، اقدام به ياري كنند

آبان

بعضي خانمهاي متولد اين ماه در زمينه مديرت، موفقيت و كار و كسب بسيار توانا و خوش شانس هستند ولي معمولا" قدرشان را كمتر ميدانند . حضور بعضي پدر و مادرهاي عاقل و دور انديش در جمع متولدين اين ماه سبب شده خيلي از اختلافات و جدايي ها در نطقه اول متوقف شده و بايد قدر اين انسانها را بدانند

آذر

با پيش آمدن بعضي حرفها و مسائل در جمع خانوادگي متولدين اين ماه، كدورتهايي پيش آمده كه اگر بموقع در رفع آن اقدام نشود احتمالا" بصورت يك مشكل درخواهد آمد. همبستگي هاي فاميلي و خانوادگي در ميان اين گروه بسيار محكم و قوي است و نبايد بدلايلي از هم بپاشد

دي

آنچه اينروزها سبب هيجانات و شلوغي هائي در زندگي خيلي از متولدين اين ماه شده، در اصل مقدمه حوادث آينده است كه خوشبختانه بيشتر آن مثبت و سازنده خواهد بود. اگر از ريشه به حوادث زندگي اين ماه نگاه كنيم مي بينيم كه اكثريت آنها هيچگاه زندگي آرام و بدون سر و صدائي نداشته اند، يعني در واقع با چنان شيوه اي عادت ندارند، همين مسئله بروي روحيه آنها تاثير مثبت داشته، درصد بالائي از آنها از رويدادهاي منفي و شكست ها نيز براي خود مسائل مثبت ميسازند

بهمن

عشق در ذات خود، ميتواند با امنيت و آرامش روح همراه باشد و اين به اين معناست كه در صورت نياز به سويش دست دراز كنيم و به تبع آن، تنهايي را به دست فراموشي بسپاريم. از طرف ديگر شما به طور بالقوه به جهت عكس حركت ميكنيد و متاسفانه اين باعث ميشود كه احساس دلپذير و گرم برآمده از عشق را نزد طرف مقابل، از ميان بردارد

اسفند

اطرافيان متولد اين ماه را دو گروه متفاوت تشكيل ميدهند، آدم هايي كه قدرشناس و رفيق و همراه هستند و آدم هايي كه فقط به جنبه هاي مادي و برداشت شخصي خود اهميت ميدهند و در اصل اين گروه داراي خصوصيات يك همراه، شريك و همكار خوب نيستند و بايد تنها به همكاري موقت با آنها انديشيد. درصدي از متولدين اين ماه در زندگي زناشوئي باشانس بلندي همراهند و برخي نيز در سالهاي پيري با نامرادي و شكست عاطفي روبرو ميشوند. امروز خبر سفري كه به زودي براي شما به وقوع خواهد پيوست را ميشونيد
Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف sookoot 2010-02-10, 07:21

مرسی رسا

امیدوارم که من با کسی دچار کدورت نشم
sookoot
sookoot
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف sanaziii 2010-02-10, 08:43

رسا داداشی مرسی
آره دشمن که زیاد دارم اما باید سعی کنم مراقب رفتارم باشم آدم از همین نزدیک ضربه میخوره تو این چند روز خیلی چیزارو فهمیدم
sanaziii
sanaziii
مدير تالار دانشجو
مدير تالار دانشجو

تعداد پستها : 395

امتياز كاربر : 909

تاريخ عضويت : 2009-10-31

متولد : 1991-06-12

ساير موارد
نوع گوشي همراه: سوني اريكسون سوني اريكسون
حالت من: شاد شاد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف sookoot 2010-02-21, 06:37

پس فال امروز کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فال روزانه - صفحة 4 699437
sookoot
sookoot
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف dorsa_old 2010-02-21, 06:39

رسا من اين بخشو دوست دارم
البته درسته كه همش واقعيت نداره اما معمولا بخشيش ذرست از اب درمياد و البته برا سرگرمي هم خيلي خوبه

اما كاش به روز باشه رسا فال روزانه - صفحة 4 717503
dorsa_old
dorsa_old
.
.

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

فال روزانه - صفحة 4 Empty فال روز يكشنبه 21 فوريه - 2 اسفند

پست من طرف Persianyoung 2010-02-21, 11:40

فروردين
شما امروز احساس شلوغي و همهمه مي‌كنيد، انگار كه دنيا به آتش كشيده شده است!! با اين وجود هر چه كه مي‌گذرد اطمينان‌تان به خودتان كمتر مي‌شود. حس و حال شما مدام در حال تغيير كردن است و به خاطر همين پيام‌هاي درهم برهم و پيچيده‌اي دريافت مي‌كنيد و همچنين در پنهان كردن احساسات‌تان زياد موفق نيستيد. بااين وجود به نفع‌تان است كه بين مسائلي كه سريع بايد بهشان رسيدگي شود و اهداف بلند مدتان تعادل برقرار كنيد. شما بيشتر از آنچه فكر كنيد وقت داريد

ارديبهشت
اگر شما وقت خيلي زيادي را با دوستان و خانواده‌تان گذرانده‌ايد، الان خيلي واجب است كه زمان بيشتري براي خود بگذاريد. حتي اگر ساعات خيلي كمي‌هم در خانه باشيد، باز هم كاملاً آمادگي داريد كه به طور نسبي در رفتارهايتان بازنگري كنيد. اگرچه وسوسه شده‌ايد پروژه جديدي را آغاز كنيد، ولي حالا تمام كردن كارهايي كه نيمه كاره رهايشان كرده بوديد از اهميت بيشتري برخوردار است، آن وقت شما براي هفته‌هاي آينده كه در پيش رو داريد آماده خواهيد شد

خرداد
شما امروز اشتياق داريد كه دوباره به دوستان‌تان بپيونديد، چرا كه كاملا براي چيزهاي جديد كه در زندگي‌تان هستند شور و هيجان داريد. خوشبختانه هم اكنون متعادل كردن آرزوهايتان به منظور فعاليت‌هاي اجتماعي با احساس نياز براي استقامت داشتن براي شما به اندازه كافي اهميت دارد. اگر از تعطيلات‌تان خوب استفاده نكرده‌ايد، اعتماد كردن به غريزه‌تان اهميت بيشتري دارد. بعد از گذشت مدت زمان زيادي شايد به ياد نياوريد كه يك مهماني را از دست داده‌ايد، براي اينكه در عوض وظايف‌تان را انجام داده‌ايد

تير
شما امروز بر سر دوراهي قرار گرفته‌ايد. شايد دلتان بخواهد كه با عجله از اين دوراهي بگذريد، بنابراين مي‌توانيد از شر آن خلاص شده و مسير ديگري را برگزينيد. اما وقتي كه شروع مي‌كنيد، مي‌بينيد كه راه‌هاي بسياير زيادي از آنها منشعب مي‌شود و آن راهي كه شما در زندگي تان برمي‌گزينيد تاثيرات طولاني مدتي خواهد داشت. بنابراين چيزي كه ابتدا بر اساس حس و غريزه آغاز مي‌كنيد تا مدت‌ها مي‌تواند تاثيرات خود را داشته باشد. مهم نيست كه چقدر از كارتان لذت مي‌بريد؛ فقط نبايد عجله كنيد. همه چيز را به حال خود بگذاريد، زمان آن را حل مي‌كند

مرداد
لزومي ندارد درباره جايگاه و موقعيت خود زيادي مبالغه كنيد؛ چراكه كمتر حرف زدن از زيادي حرف زدن بيشتر تأثير مي‌گذارد. فراموش نكنيد كه سستي‌ها و ضعف‌هايتان شما راگول زده و شما وسوسه مي‌شويد بيشتر از آن چيزي كه حس مي‌كنيد به خودتان اطمينان كنيد و برايتان مانع ايجاد مي‌كنند. مغرور بودن به خود باعث عقب گرد شما مي‌شود. باوجود اينكه اگر به روشني خود را مطرح كرده و خودتان باشيد ديگران هم شما را خواهند ديد

شهريور
حالا كه ونوس زيبا در هفتمين خانه شما يعني خانه دوستان حضور دارد، تا انواع دوستي‌ها و روابط در دسترس شما هستند! اما شما همان دوستي‌هاي پيشين خود را داشته باشيد، چرا كه بيش از اندازه به همه اعتماد كرده و از اعتماد شما سوء استفاده مي‌شود. اول تصميم بگيريد كه چه مي‌خواهيد و بعد براي رسيدن به هدف خود دست به كار شويد. خوش بيني شما در اين راه بهتان كمك خواهد كرد. با اين وجود قبل از اينكه به طور كامل نفهميد به كجا قرار است برويد، براي دادن جواب مثبت انقدر از خودتان اشتياق نشان ندهيد

مهر
امروز يكي از دوستان‌تان يا شريك زندگي تان به خاطر دليل نامشخص و پنهاني از دست شما عصباني مي‌شود. از ديدگاه شما عصباني شدن و ناراحتي او بي مورد است. حتي اگر شما براي دور شدن از اين درگيري تلاش كنيد، ولي باز هم اين مشكل به وجود مي‌آيد. حالا تكيه كردن به دليل و منطق بهتان كمكي نمي‌كند؛ درعوض تا جايي كه مي‌توانيد مهربان و دلسوز باشيد و بيشتر به او توجه كنيد. دلسوزي و مهرباني- و نه آشفتگي و دستپاچگي- دوباره صلح و آشتي را برقرار مي‌كند

آبان
شما امروز سعي مي‌كنيد كه شكست‌هاي خود را جبران كنيد، اما مشكل واقعي مربوط به اتفاقاتي كه در زمان حال رخ داده نيست. عقده‌هاي روحي مربوط به گذشته مي‌تواند كاملاً مانع به وجود آمدن جريان‌هاي عاطفي در زندگي‌تان شود. پس همين حالا افكار و روياهاي قديمي را به زمان حال آورده و بهشان فكر كنيد. شما كه نمي‌خواهيد به خاطر مشكلات گذشته لذت بردن از زمان حال را از خودتان دريغ كنيد؟

آذر
امروز باوجود حضور ماه در پنجمين خانه تان يعني خانه عشق و خلاقيت، شما مي‌خواهيد تفريح كرده و خوش بگذرانيد. اما شايد قادر نباشيد ديد منفي‌اي كه از شرايط قبلي‌تان هنوز درشما باقي مانده را كنار بگذاريد. به جاي اينكه به پشت سر خود نگاه كرده و برپايه تصميمات گذشته خود كه منجر به شكست شده بود تصميم گيري كنيد، روي پتانسيل‌هايي كه جلوي روي شما قرار دارد تمركز كنيد. لزومي ندارد اشتباهات گذشته را دوباره تكرار كنيد

دي
شما امروز اصلا نمي‌خواهيد ديگران شما را به زحمت بيندازند، به خاطر اينكه به هيچ وجه دوست نداريد با مسائلي روبرو شويد كه خارج از برنامه‌تان باشد. متاسفانه ممكن است واقعيت با آرزوهاي شما هماهنگ نباشد و نتوانيد هرچه مي‌خواهيد داشته باشيد. توجه كردن به مسائل احساسي افراد ديگر به خودتان نيز كمك مي‌كند و لازم است بهتان يادآوري كنيم كه بايد به اين احساسات از ديد جدي تري رسيدگي كنيد

بهمن
قرار گرفتن بر سر دوراهي كار خيلي مشكلي است، اما امروز شما بين عقل و احساس گير كرده‌ايد. شما نگران افرادي كه دوستشان داريد هستيد، اما حتي اگر آنها گرفتار مشكل هم بشوند، باز نمي‌توانيد از نيازهاي خودتان چشم پوشي كنيد. اگر شما پنهاني كارهايي كه براي خودتان مهم هستند را انجام دهيد، اگرچه باعث مي‌شود از قرار گرفتن در شرايط مشكل دور بمانيد، اما در درازمدت باعث ناراحتي اطرافيان‌تان مي‌شود. صداقت داشتن كار راحتي نيست، اما هنوز هم مي‌تواند بهترين سياست باشد

اسفند
شما امروز خيلي ناراحت هستيد، چرا كه دوستان صميمي و خانواده‌تان احساسات و علايق شما را درك نمي‌كنند. اما سرزنش كردن آنها به خاطر عدم توجه‌شان كاري اشتباه است. خواه شما به خاطر ترس از واكنش ديگران به اندازه كافي آنها را در جريان احساسات خود قرار ندهيد و خواه بيش از حد در مورد احساسات خود صحبت كنيد تا جايي كه اين بي پرده گويي‌ها جنجال به پا كند، هيچ فرقي نمي‌كند، شما الان فقط بايد نقش خود را در شرايط اخير به خوبي نشان داده و وظايف خود را انجام دهيد
Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف dorsa_old 2010-02-23, 13:09

فال روزانه - صفحة 4 699437
dorsa_old
dorsa_old
.
.

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

پست من طرف sanaziii 2010-02-23, 15:02

فال روزانه، امروز سه شنبه 4 اسفند 1388

فال روز متولدین فروردین: ديگران به شما و نقشه هاي جالبتان فرصت نمي دهند تا زندگي را جالب تر كنيد و برنامه هاي شما را ناديده مي گيرند. بهتر است آن ها را با يك نفر كه به نقشه هاي شما علاقمند است در ميان بگذاريد. ...

فال روز متولدین اردیبهشت: احتمالاً بدون موفقیت تلاش کرده اید تا با همسرتان یا همکارتان در مورد موضوع مهمی صحبت کنید اما تسلیم نشوید. تبادل نظر همیشه راحت و ساده نیست اما هم چنان فکر خوبی است که باید برای آن تلاش کنید. اگر احساس کرده اید که کار بیهوده ای است چند روز صبر کنید و مجدداً‌ سعی کنید. ...

فال روز متولدین خرداد: اگر زماني را مي خواهيد كه كار و تفريح را با هم تركيب كنيد اكنون براي اين كار مناسب است. زيرا همكاران نيز رفتار خوبي با همسرتان دارند علاوه بر آن وفاداري بيشتري پيدا مي كنيد. مشكل است تصور كنيم امشب در خانه مانده ايد زيرا بسيار شاد و دلچسب هستيد. ...

فال روز متولدین تیر: جالب نیست؟تعطیلات آخر هفته شما نه تنها خسته تان نکرده است بلکه شاداب تر و پرانرژی تر هم شده اید.همکاران از این همه انرژی در تعجب اند.اما به اندازه شما فعال بودن به خودشان مربوط می شود. ...

فال روز متولدین مرداد: امروز شما عاشق هر چيز عجيب و غريبي مي شويد كه مي تواند شامل غذا، مكان و يا مردم باشدو يا شايد مشتاق هر سه باشيد. درحال حاضر بسيار احساساتي هستيد و به راحتي با هوس هايتان به حركت در مي آئيد. اگر به طور ناگهاني مجذوب كسي يا چيزي شديد قبل از اين كه مقدار زيادي پول را به هدر بدهيد صبر كنيد تا ببينيد كه اوضاع چه طور پيش مي رود. تا زماني كه شما ذهنتان را تغيير دهيد و علاقه تان را به آن امر از دست بدهيد. ...

فال روز متولدین شهریور: در حال حاضر ترکیب کار و تفریح فکر خوبی نیست زیرا بعداًمجبور می شوید مشکلات به وجود آمده را برطرف کنید.دقت کنید یکی از دوستان ناراحت است و به کمک و همدردی شما نیاز دارد.از این که به او کمک کنید،خوشحال می شوید اما شاید حس ناامیدی آنها در شما سرایت کند. ...

فال روز متولدین مهر: امروز روابط شما با افراد مورد علاقه تان و کسانی که با آنها زندگی می کنید آنقدر خوب است که حتی نیازی به گفتن کلمات نیز نمی باشد.شما به صورتی درونی و غریزی همدیگر را درک می کنید و حتی بدون این که دیگران بگویند ممکن است بدایند که آنها به چه چیزی فکر می کنند.در حال حاضر مراقب باشید که گرفتار نخوت و غرور نشوید و باور نکنید که تمامی آنها حقیقت دارد ممکن است که این تصورات تنها نتیجه تصویر سازی های زنده شما باشد. ...

فال روز متولدین آبان: امروز احساسات تان باعث می شود تا به مسائل و افرادی که برای تان مهم هستند فکر کنید.مراقب احساس حسادت یا حس مالکیت باشید و اگر نه سبب بروز مشکلات می شوید.سعی کنید امروز خودتان را کنترل کنید. ...

فال روز متولدین آذر: اگر عاقل باشيد امروز از هر كسي كه انتقادگر يا قضاوتگر است دوري مي كنيد چون خيلي مشكل مي توان با آنها ساخت. در عوض سعي كنيد با كساني كه با ديده خوشبيني به زندگي نگاه مي كنند وقت بگذرانيد چون آنها شما را تشويق مي كنند كه به نيمه پر ليوان نگاه كنيد. هر كاري كه امروز انجام مي دهيد تا خود را متعالي سازيد از ديد ستارگان اشكالي ندارد و در واقع خيلي آنرا حمايت مي كنند. ...

فال روز متولدین دی: اجازه ندهيد كه يك كدورت كوچك درمنزل تبديل به كشمكشي بزرگ شود. امروز شما خيلي لجباز هستيد و بهتر است بدانيد كه شما گاه بدترين دشمن خود هستيد....

فال روز متولدین بهمن: این فرصت را دارید که با استفاده از مهارتها و استعداد هایتان تاثیر شدیدی بر دیگران بگذارید . بنابراین آماده باشید تا ابتکار به خرج دهید یا توانایی هایتان را به دیگران نشان دهید و این کار شما شروع فصلی جدید از یک کتاب است که شما بازیگر نقش اول آن هستید. ...

فال روز متولدین اسفند: مسائل پولی مقداری توجه می خواهند. برای یک فرصت عالی که مقداری پول نقد اضافی درست می کند. گوش به زنگ باشید هر آن چه را که در اولین نگاه ممکن است جالب به نظر برسد مجدداً‌ نگاه کن در بررسی بیشتر ممکن است شایسته باشد. ...
sanaziii
sanaziii
مدير تالار دانشجو
مدير تالار دانشجو

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف sanaziii 2010-02-23, 15:16

رسا با اجازه من فال امروز رو جا تو واسه بچه ها گذاشتم a9 drunken
sanaziii
sanaziii
مدير تالار دانشجو
مدير تالار دانشجو

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف sookoot 2010-02-24, 02:01

مرسی ساناز جان
خیلی عالی بود فال روزانه - صفحة 4 717503
sookoot
sookoot
.
.

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف baran 2010-02-24, 02:32

ممنونم ساناز جان
فال روزانه - صفحة 4 717503
baran
baran
.
.

تعداد پستها : 401

امتياز كاربر : 1005

تاريخ عضويت : 2010-01-18

متولد : 1991-04-15

ساير موارد
جوايز اخذ شده:

http://www.baranebahari1.blogfa.com

پست من طرف setareh 2010-02-24, 02:37

مرسي سانازي
setareh
setareh
مدير تالار دانش آموز
مدير تالار دانش آموز

تعداد پستها : 681

امتياز كاربر : 1612

تاريخ عضويت : 2009-11-17

متولد : 1991-10-29

شهر : اصفهان

ساير موارد
حالت من: ناراحت ناراحت
جوايز اخذ شده:

http://www.vayazjodaee.blogfa.com

فال روزانه - صفحة 4 Empty فال روز يكشنبه 28 فوريه - 9 اسفند

پست من طرف Persianyoung 2010-02-28, 07:08

فروردين
ماه كامل امروز در نشانه شما خاطرات مربوط به گذشته تان را زنده مي‌كند. اما مثل اينكه شما زياد دوست نداريد كه آينه‌اي در پشت سرتان قرار گفته و روزهاي گذشته را ببينيد. شما به خاطر اينكه مي‌خواهيد زودتر به مقصد خود برسيد دوست نداريد كه در طول مسير حركتان قطع شود. اما در عمل شما هنوز موردهاي احساسي مربوط به گذشته داريد كه قبل از حركت كردن به سوي آينده بايد بهشان رسيدگي كنيد

ارديبهشت
امروز شما نياز به وقت خالي داريد و واقعاً به استراحت و زنگ تفريح احتياج داريد. مهم نيست كه چقدر سرتان شلوغ است، شما بايد بدون اينكه اجازه بدهيد كسي بفهمد چه كار مي‌كنيد كمي از كار كناره گيري كرده و وقت خود را در خانه و براي كارهاي شخصي تان بگذرانيد. به ياد داشته باشيد، زماني كه شما براي خودتان مي‌گذاريد مهم نيست، بلكه كيفيت كارهايي كه در يك محدوده زماني كوتاه انجام مي‌دهيد اهميت دارد

خرداد
ماه محافظ برج سرطان امروز در دومين نشانه شما، يعني خانه متصرفات و املاك شما قرار دارد و شما بيش از اندازه نسبت به چيزهايي كه داريد انحصار طلب شده ايد و حس مال دوستي تان گل كرده است! اما وقتي صحبت از مايملك مي‌شود، به خصصوص اگر ازدواج كرده باشيد يا وقتي پاي يك دوست صميمي‌مطرح باشد، لازم است كه آنها را هم در نظر بگريد. هم اكنون سعي نكنيد هر چيزي را به پول نسبت دهيد، حتي اگر موافقت و موفق شدن در بحث‌ها مدتي زمان مي‌برد، اجازه بدهيد كه اين بحث‌ها و گفتگوها در مسير خودشان پيش بروند

تير
امروز ماه كامل در نشانه حساس شما قرار گرفته است و شما مبهوت قدرت احساسات خود شده ايد. احساسات شما مدام در حال تغييرند و افكارتان نيز از اين سو به آن سو مي‌روند و تلاش شما براي فكر نكردن فايده‌اي ندارد. شما نمي‌توانيد نيازهاي خود را ناديده بگيريد؛ فقط بهترين كاي كه در حال حاضر مي‌توانيد انجام دهيد اين است كه بين خواسته‌هايي كه از ديگران داريد و آروزهايتان تعادل و سازگاري ايجاد كنيد

مرداد
شما در حاليكه سعي مي‌كنيد چيزهايي را بخوريد كه بيشترين فايده را برايتان دارند، ترجيح مي‌دهيد كه به فعاليت‌هاي منظم روزانه خود بچسبيد!! متاسفانه آرزوهاي ناآگاهانه ممكن است شما را از مسير اهداف منطقي تان دور گرداند. اگر امروز كمي كارهايتان را كنار گذاشتيد به خودتان سخت نگيريد. حركت به سوي جلو زماني امكان پذير است كه تمام نظام هستي براي حمايت كردن از رشد و پيشرفت شما آمادگي كامل داشته باشند!

شهريور
امروز ماه كامل در يازدهمين خانه شما يعني خانه اهداف بلند مدت قرار دارد و مي‌تواند حمايت‌هاي احساسي سودمند دوستان و خانواده تان را شامل حالتان كند. اما اين اتفاق مثل يك شام مجاني نيست! براي اينكه امروز هركسي كه ازتان حمايت مي‌كند نسبت به تغييراتي كه شما در زندگي تان ايجاد مي‌كنيد سخت گيري مي‌كند. اگرچه مشكلات شما از سوي كسي نشات مي‌گيرد كه مي‌خواهد در موفقيت‌هايتان نقشي داشته باشد، اكنون به نفعتان است كه به جاي اينكه افكار منفي را انكار كنيد سعي كنيد راهي پيدا كنيد كه با وجود اين افكار منفي به موفقيت برسيد

مهر
حالا كه ماه پرستار و نگهبان برج سرطان در دهمين خانه تان يعني خانه مسئوليت‌هاي اجتماعي قرار گرفته است انگار كه از شما خواسته اند از افراد ديگر محافظت كنيد! اگر امروز از عهده كارهايي كه ازتان خواسته شده است برنياييد، مطمئنا مسئوليت پذيري‌تان زير سئوال مي‌رود. اگر شما واقعا اعتقاد داريد كه مي‌توانيد اين كارها را انجام دهيد، فقط بايد روش جالب و جذابي براي نشان دادن استعدادهاي خود پيدا كنيد

آبان
شما امروز به طور ذاتي توانايي خارق العاده‌اي داريد كه براي هر مشكلي راه حل مناسبي پيدا كنيد. شايد شما به ديگران بگوييد كه كار خيلي خاص و عالي انجام نداده ايد، اما حقيقت موضوع اين است كه جواب‌هاي شما خيلي هوشمندانه خواهد بود. اين كارتان مثل پيدا كردن يك سوزن در انبار كاه است!! پس فرصت‌هاي خود را از دست ندهيد، براي رسيدن به چيزهايي كه مي‌خواهيد اكنون بهترين زمان است

آذر
امرو ماه كامل براي شما تبديل به يك چالش شده است، براي اينكه هشتمين خانه تان يعني خانه مربوط به افراد ديگر را فعال كرده و شما احساس مي‌كنيد به جز موضوع‌هاي مهم و اساسي حرفي براي گفتن نداريد. البته اين نوع فقدان و كمبود بهتان كمك مي‌كند كه محدوديت‌هاي خود را بشناسيد. اگر سعي كنيد كه شرايط جديد خود را قبول كنيد، سدها و موانع از سر راهتان كنار رفته و راه شما باز مي‌شود

دي
شما مي‌خواهيد بدانيد كه احساسات‌تان ثابت و بدون تناقض هستند يا نه. چرا كه مي‌خواهيد فعاليت‌هايتان بر اساس و پايه واقعيت شكل بگيرند. متاسفانه امروز شما در حاليكه اطلاعات بيشتري جممع مي‌كنيد احساسات‌تان نيز تغيير مي‌كنند. به جاي سرسختي كردن و پافشاري كردن بر روي ديدگاه‌هايتان، درحاليكه روز مي‌گذرد واكنش‌هاي شما نسبت به گذشته كمتر قابل پيش بيني هستند. تا موقعي كه مجبور نشده ايد هيچ تصميم بلند مدتي نگيريد؛ جوابي كه حالا مي‌دهيد لزوماً آخرين جواب شما نخواهد بود

بهمن
امروز امكان دارد شما بيش از اندازه روي ايده‌اي پافشاري كنيد، كه اين موضوع آنقدرها هم كه فكر مي‌كرديد برايتان خوب نيست. اگر شخصي با اطلاعات كافي بهتان پيشنهاد داد كه فرضيه و يا ايده شما زياد هم خوب نيست، سعي نكنيد نقش سخنران و نصيحت كننده را بازي كنيد. در عوض سعي كنيد كه از حرف‌هايي كه خودتان مي‌زنيد درس بگيريد. اصلاح كردن يك بازي به مراتب بهتر از دفاع كردن از آن است

اسفند
ماه جالب برج سرطان امروز در پنجمن خانه تان يعني خانه خلاقيت و احساسات عاشقانه قرار مي‌گيرد و شما را قادر مي‌سازد كه سرگرمي داشته باشيد و همچنين در لحظه حال بتوانيد با احساسات خود درست برخورد كنيد. باهمه اين احوال امكان دارد دوستان‌تان جديت بيشتري را در كار شما طلب كنند و قصد و نيت شما را از گفته‌هايتان متوجه نشده و آنها را سوءتعبير كنند. ولي امروز شما بايد قبل از هر كاري اين سوءتفاهمات را برطرف كنيد
Persianyoung
Persianyoung
.
.

ساير موارد